BIAŁYSTOK ----------------- SPOTKANIA OKP - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Prosze Panstwa juz po zlocie
Bardzo sie ciesze ze sie wybralem na ta imprezke i ciesze sie ze przybyla taka liczba osob szczegolnie ze wzgledu na przepiekna wiosne tego roku.
Mysle ze te spotkania maja w sobie jakis sens i nalezy rozwijac grono uczestnikow.
Troszke mnie zaskoczyla ilosc opelkow [tylko dwa] myslalem ze bedzie nas wiecej z OKP. Lecz nie zrazilo mnie to, za tydzien tez bede i mysle ze bedzie jeszcze wiecej osob. Oczywiscie moim marzeniem jest zobaczyc placyk bez tego sniegu


pozdro //konar

[ wiadomość edytowana przez: konar dnia 2003-04-09 00:18:20 ]
  
 
Razem z kolegami czekamy na powstanie naszej własnej witryny internetowej poświęconej zlotom białostockim. MOże na następnym zlocie przeprowadzimy głosowanie co do nazwy tej witryny i ewentualnego adresu. Bądźmy dobrej myśli że kolega Konar sprosta temu zadaniu i stworzy nam tę stronkę.
  
 
Witam,
Co do stronki www odnosnie zlocikow na Politechnice to znalazlem juz serverek 500 MB i czekam teraz na potwierdzenie wiec mysle ze cos z tego bedzie
  
 
Przepraszam za nieobecność - siła wyższa
Tak trzymać chłopaki
Następnym razem będę..

Pozdrawiam
Robert
  
 
Z racji że jutrolatam do domciu to już dziś zapraszam na najbliższy zlot. Jak zwykle wtorkowy wieczór koło 19. Plac jak zwykle ten sam czyli za wydziałem budownictwa PB. Jak zykle pewnie jekiś OSik się zrobi. Pogoda ma być iście letnia. Zapowiadają tak koło 20 stopni wiec już powinno być przyjemniej niż ostatnio. Ma być również nasz videoreporter wraz z filmami z 1.04. pozatym przed zachodem słońca trzeba będzie urządzić sesję zdjęciową.
  
 
Ja jako członek OKP juz dzisiaj zapowiadam swoje przybycie na spocik.Ciesze się niezmiernie z tego, że zapowiada się letnia pogoda. Smuci mnie jednak jeden fakt: moja asterka niestety bedzie jeszcze na zimowkach
Jak nic nie nawali to napewno przyjadę a jak nawali [odpukać] to przyjde na piechotę popatrzec na zmagania kolegów z kolejnym OS'em przygotowanym przez naszego prezesa którego z tego miejsca pozdrawiam.
  
 
Zaspałem na autobus więc miałem chwilkę aby narysować propozycję trasy OS-u na najbliższy wtorkowy spot. Zapoznajcie się z nią dobrze to będzie mniej pytań we wtorek. Oto ona:

Wiem że znowu zamotałem ale powinna być ostra zabawa.
  
 
Pogoda z oknem prawie letnia . Trasa wszystkim się podoba. Zatem szykujcie panowie autka na wieczór. Będzie wyścig. Jako prezes i komentator sportowy nie omieszkam przybyć.
  
 
Prosze Panstwa juz po kolejnym spociku.

Dzisiaj bylo wiecej aut oraz lepiej sie jezdzilo [nie bylo sniegu ] zawody naprawde byly na wysokim poziomie i chlopaki starali sie dzisiaj wyjątkowo. Ale kto wygral i wogole jak i co zapewne kolega Bocian przekaze nam w swojej relacji na ktorą i ja czekam
  
 
no ja juz rowniez jestem w domciu po zlociku bylem po raz pierwszy i bylo zajebiscie!!!!!!!!

P.S. KONAR zapodaj fotki!!!!!!!!
  
 
W dniu 15.04.03 odbył się kolejny spot białostocki. Jak zwykle koło 19 na placyku zaroiło się od autek. Ich ilość mogła naprawdę mile zaskoczyć. Pojawiło się kilka tzw. Wypasionych autek z białymi lampami, kupą spojlerów i opokami o profilu paczki zapałek. Niestety nie pokazali nic więcej poza autami. Nie powiem że były brzydkie ale w sumie to spotykamy się aby sprawdzić swoje umiejętności kierownicze i trochę pogadać. Początek był trochę chaotyczny bo ludzie stali w mało zorganizowanych grupkach z wyraźnym podziałem na klasy. Dopiero jak zaczęliśmy rozstawiać słupki i czyścić plac manewrowy z zaparkowanych autek całość się zaczęła organizować. Szkoda że tak wielu widzów było a tak mało chętnych do jazdy. Może to i lepiej bo nie było bałaganu. Ogólnie frekwencja była spora bo widzów było lekko koło 30-40 osób. Z racji że plan trasy był już wcześniej znany nie traciliśmy już tak wiele czasu aby tłumaczyć wszystkim jak mają jechać. Szkoda też że nie było naszego videoreportera bo byłoby co kręcić. Za to fotki wyszły podobno bardzo dobrze. No i będzie ich sporo bo były dwa aparaciki. Konar obiecał poszukać jakiegoś pewnego serwerka na naszą stronę zlotową. Na początku było ciężko z chętnymi do przejazdów ale w końcu jako pierwszy zdecydował się pojechać Poltec. Pisk opon, smród gumy i po przejeździe najlepszy tekst dnia: „Masz pod maską Rovera ??”. Nas, starych wyjadaczy poldków bawiło prze cały wieczór. Jednak nawet starym 1,5Gle na 15” alusach można było zaszokować towarzystwo. Zresztą potem Saper swoim 1,6Gli też zaprezentował się nieźle, aż wśród tłumu było słychać achy i ochy . Jednak największe uznanie wzbudził trabant z oryginalnym silnikiem dwusuwowym który prawie każdy zakręt przejeżdżał na trzech kołach. Przez długi czas najlepszy wynik należał do Kurczaka i jego Vectry 2,5 V6. Dopiero na koniec pojawienie się kolegów rajdowców spowodowało zamieszanie w rubrykach. Na zakończenie roztoczyła się ostra walka pomiędzy Ryśkiem w Toyocie 2,0; Raczkiem w Peugocie 604 1,8 oraz Hapem w Tigrze 1,6. Każdy ich przejazd był poprawieniem dotychczasowego rekordu trasy. Ostatecznie najlepszy czas wykręcił Rysiek, ale to będzie do widać w tabelce na końcu. Wrócę jeszcze na koniec do tej Tigry. Ogromy filtr stożkowy powodował że odgłosy spod maski przypominały raczej jakiś potężny silnik od 3,0 w górę a nie skromne 1,6.
Niestety pojawił się też drobny zgrzyt. Pan cieć przyszedł i straszył nas że jesteśmy tu nielegalnie. Na szczęście nie przybył nikt z władz aby nas usunąć. Przyznam się, że jeszcze jeden taki eksces i zrzekam się prezesury.
Na koniec pozytywny akcent czyli tabelka z wynikami:

Kierowca Auto I czas II czas III czas
Raczek Peugote 604 2,0 42:42s 41:94s 41:56s
Malutki22 Vectra 2,5 V6 43:00s
Hapa Tigra 1,6 43:75s 42:14s 41:00s
Rysiek Toyota 2,0 44:49s 42:41s 40:94s
Radek BMW 530 44:75s 45:14s
Wojtek CC 1,1 45:24s
Guru Lanos 1,6 45:41s
Saper PN 1,6 Gli 46:54s
Konar Astra 1,6 46:74s
Poltec PN 1,5 Gle (Rovera ) 47:79s
Sebek Trabant 49:16s
Sojer Muscel (tylko II bieg) 50:53s


Klasyfikacja końcowa ustalona wg czasu pierwszych przejazdów. W OS-ie uczestniczył również Krupek który jednak go nie ukończył przez świecącą kontrolkę oleju. Nie pomogło nawet odciążenie auta przez wyjęcie tylnej kanapy :hahaha.

TO by było na tyle co działo się na ostatnim spocie, Następny spot będzie za dwa tygodnie czyli 29:04:03. Mam nadzieję że nikt nas nie przegoni z tego placyku.

Pozdrawiam i życzę wesołych świąt.
Bocian_s (prezes)
PS za tablelę ale nie mam cierpliowści jej poprawiać w nieskończoność .


POLONEZ nie umiera nigdy

[ wiadomość edytowana przez: Bocian_s_313_PTK dnia 2003-04-15 23:59:38 ]
  
 
ponownie ,

Mili panstwo w tym momencie chcialbym podziekowac Bocianowi za "prezesure" zlocikow. Sa one organizowane z umyslem i wychodza super. Bocian nie rezygnuj bo szlak trafi cala imprezke a ciecia sie przegada.

Wesolych swiat OKP'owcy !!!!!!
  
 
Święta racja Konar!!! Bocian robisz dobrą robotę!!! Naprawdę jest tam miło i sympatycznie, nie ma niepotrzebnych incydentów.
Malutki 22 pokazał nam naprawdę klasę po czym Konar z naruszonym "gulem" wsiadł do swojego bolidu i podtrzymał honor (ech...gdyby nie te przegóby) świetnie się spisaliście panowie....ja im mocno dopingowałem

Pozdrawiam
  
 
res wielkie dzieki ale pewnie nikt nie wie ze moim pilotem byl nie kto inny tylko konatr!!!! pozdrawiam
  
 
Hello
Juz po swietach...........
ja w sprawie fotek z ostatniego zlotu : sorki bardzo chlopaki ale server mi padl i nie moglem wyslac i az do dzisiaj nie mialem netu
Fotky wyslalem dopiero dzisiaj
jeszcze raz Sorki oraz do zobaczenia w najblizszy wtoreczek i UWAGA mam niespodzianke oczywiscie nie zdradze he he
  
 
Witka po świętach. Dzięki panowe za uznanie. Oto moja propozyja trasy na następny spot na 29.04. Mam nadzieję że wam się spodoba. Zasadniczo bardzo prosta i szybka coby autek bardzo nie męczyć.

Dzięki za fotki. Szkoda tylko ze takie ciemne . W razie jakby mnie nie było to pobawicie się bezemnie.

POLONEZ nie umiera nigdy
Ostatni szczur na pokładzie PTK
  
 
Witam spotowiczow i bywalcow BZS PB
[bialostockie zloty samochodowe politechnika bialostocka]
Niestety w najblizszy wtorek mnie nie bedzie poniewaz mam wolne i nie bedzie mnie wogole w Bialymstoku
Lipa na maxa bo z tego co widzialem bocian skroil niezla traske
NO nic pozostaje mi tylko czekac na wtorek po 1 maja

  
 
Właśnie się dowiedziałem że przyszły tydzień jest wolny na PB. Ja w sumie może będę ale nie wiem jeszcze. Może uda mi się podlecieć z autkiem do mechanika i załatwić sprawę remonciku (bez zdjęcia głowicy się nie obędzie). a może lepiej przełożyć wszystko na 6.05. Co wy na to. Piszcie to się wtedy wymyśli jakieś rozwiązanie.
  
 
POzatym wpadłem na za&^%ty pomysł. I Studencki Rajd Samochodowy MOTONALIA 2003 zorganizowany przy okazji juwenaliów. Szkoda że tak późno i nie zdąrzymy tego załatwić. Trzebaby mieć zgodę Rektora na placyk i jakąś pomoc ze strony automobilklubu. Sam nie mam czasu za tym latać ale jak ktośma układy na polibudzie to może się będzie chciał tym zająć. Ja osobiście ograniczyłbym się do wymyślenia tras.
Cała imprezka polegałaby na kilku przejazdach na naszym ulubionym placyku i ew. na lotnisku. Kategoria otwarta czyli wszyscy i wszystkim mogliby jechać. Jak załatwilibyśmy jakiegoś sponsora to może i nagrody by się ufundowało.
Jeśli ktoś chce się tym zająć to zapraszam na priwa po więcej szczegułów. Mój GG: 251554 lub @: bocian_se@interia.pl.[addsig]
  
 
hmm jakby to wam powiedziec.....

www.bzs.end.pl

to chyba tyle

PS: narazie stronka raczkuje [naprawde jest w powijakach] ale wszystko jest jeszcze przed nami i napewno pojawi sie tam wkrotce duzo ciekawych rzeczy.
Narazie zapraszam na testy