BIAŁYSTOK ----------------- SPOTKANIA OKP - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Fajnie. Mamy już zaczątki naszej strony. Tylko podany adres jest trochę nie taki. Powinno być http://bzs.end.pl/.
Poza tym pomyśl Konar nad zaimplementowaniem jakiegoś mini forum do kontaktowania się między ludźmi. Nie trzeba byłoby pisać na 5 forach o tym samym. Narazie to tyle uwag. Resztę przekażę na privie przy najbliższej okazji.
  
 
Witam
Bocian co do FORUM masz racje juz jest
Oczywiscie adresik to tylko bzs.end.pl

Teraz jade do chaty na tydzien wiec moze cos stworze ale wybaczcie jak nie bo przeciez jest dluuugi tydzien wony jak dla mnie i zapewne bede siedzial gdzies na odludziu nad jeziorkiem bez kompa i netu
Do zobaczenia na nastepnym spociku
  
 
BZS end of story

Od samego początku ten dzień był złowrogo nastawiony do nas. Zaczęło się od tego że przez cały wieczór padał deszcz. Raz lżejszy raz mocniejszy ale nie dawał za wygraną. W końcu i my nie daliśmy za wygraną i postanowiliśmy zorganizować jednak OS. Jednak biedny to ma zawsze pod górkę. Okazało się, że nasze skrzętnie zbierane słupkobutelki znowu gdzieś wcięło. No nic poradziliśmy sobie i bez tego. Znalazły się pustaki, kawałki kostki i jakaś stara butelka po oleju (która już kiedyś brała udział w OS-ach). Trasa miała być prosta i szybka ale mokra kostka nieco utrudniła zadanie kierowcom. Niestety dalej było już coraz gorzej. Udało się w sumie zrobić tylko trzy przejazdy. I tu od razu podam czasy w kolejności przejazdów: Leszek – 43:12s i Raczek 41:90s oraz drugi przejazd 41:18s. Po drugim przejeździe Raczka nastąpił szereg tragicznych zdarzeń. Zaczęło się od tego że w jego golfie strzelił przewód pomiędzy chłodnicą i silnikiem. Uszkodzenie wyeliminowało go z dalszej jazdy ale na szczęście pojawił się jego kolega i zadeklarował się jako holownik. Zaraz za nim pojawiło się kilka jednostek ochrony pilnujących polibudy. Było już naprawdę gorąco. Został wezwany patrol interwencyjny policji. Po krótkiej rozmowie z jednym z ochroniarzy udało się przekonać go do odwołania Policji. Zagrałem głupa że nie wiedzieliśmy o potrzebie zgody na organizowanie takich spotkań i że nie wiem kto jest organizatorem. Grzecznie posprzątaliśmy plac i każdy udał się w swoją stronę. Jak ostatni opuszczali plac pojawił się patrol policyjny jednak tylko zaobserwować co się działo.
Podsumowując to wszystko co się dzisiaj stało podjąłem dwie decyzje. Po pierwsze plac przy polibudzie został stracony prawdopodobnie na zawsze. Po drugie rezygnuję ze stanowiska prezesa BZS. Może to wszystko miało mnie nakłonić do zajęcia się moją pracą magisterską. Od razu pojawiły się propozycje przeniesienia spotkań na lotnisko. Ja jednak nie chcę już się tym zajmować bo nie mam możliwości być na lotnisku (brak podręcznego środka lokomocji) a i nie znam warunków jakie tam istnieją aby ew. tworzyć trasy czy inne tego typu rzeczy.
Sądzę również że akcja pod kryptonimem MOTONALIA 2003 zostanie zawieszona lub całkowicie odwołana. Przepraszam wszystkich za to że nie udało mi się zapewnić wam dobrej zabawy i mam nadzieję że nie będziecie mieć problemów z związku z zaistniałą sytuacją.

Pozdrawiam
Wasz były prezes Bocian_s

PS. Wszelkie uwagi i pomysły związane z przyszłością BZS prosze poruszać na stronie bzs.end.pl i tamtejszym forum.
  
 
Witka wszystkim. Zapraszam na forum akcji BZS celem przedyskutowania przyszłości tejże organizacji. Adres do forum : http://www.freeforall.host.sk/forum_watki.php?board=398%20 Następne spotkanie przewidziane jest na wtorek 6 maja o 19 na lotnisku Krywlany. Zapraszam wszystkich zainteresowanych przyszłością Białostockich Zlotów Samochodowych
  
 
Przypominam że nadal się spotykamy. Narazie we wtorek będziemy obgadywać grila który ma być w czwartek. Jak ktoś chce się do nas dołączyć to niech przybędzie na placyk za PB jutro (13.05) o 19:00.
  
 
zgłaszam swoją skromną osobę do listy obecności
  
 
i niestety nie dojade dzisiaj na spotkanie organizacyjne ze wzgledow czysto naukowych napiszcie co ustaliliscie bo na grillu bede
  
 
Ustaliliśmy że każdy zabiera ze sobą zaopatrzenie w postaci czegoś do jedzenia i picia. Pogoda nam nie przeszkodzi bo na działce u Karola jest zadaszenie. Wszyscy chętni mogą się zebrać o 17:45 dzisiaj koło PB lub potem koło 18 na lotnisku Krywlany. Koło 18:30 planowany jest przejazd 8km dalej do Karola na jego Ranczo. Serdecznei zapraszam wszystkich chętnych.
  
 
Witam ponownie.
Najbliższy spot przewidywany jest na czwartek 22.05. Spotykamy się o 18:30 na lotnisku. Potem zamierzamy wybrać się na ranczo do Karola (tam gdzie ostatnio był grill). Jak dobrze pójdzie będzie tam co porobić a przynajmniej o czym pogadać. Zapraszam wszystkich zainteresowanych.
  
 
Na stronie bzs.end.pl są już fotki z naszego I białostockiego grilowania. Działa tam też forum akcji Białostocke Zloty Samochodowe (BZS). Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do oglądania i udzielania się w BZS.
  
 
Jak zwykle co tydzień w czwartek 29.05.03 spotykamy się na Lotnisku. Liczę że tym razem stawi się ktoś z OKP.
  
 
Wypłynął pomysł coby zrobić jakąś sprawnościówkę na lotnisku. Jak będą jacyś chętni to zaprasam do dyskusji. Jeśli ustalimy jakieś szczegóły to postaram się o tym zakomunikować odpowiednio wcześnie.
  
 
Już mamy z pięciu chętnych. Jeszcze kilku i będzie OS. Jak ktoś jeszcze jest chętny to niech się wpisuje.
  
 
NO to zapadła decyzja. Spotykamy się jutro (29.05) o 17:30 na lotnisku, Ja zabiorę pare słupków i się pościgamy. MOże się znajdą jeszcze jacyś chętni. Narazie mamy 5 a reszta może się namyśli. Sojer obiecał zwerbować jeszcze kogoś. Krupek może znowu z kumplem od trabiego się pojawią. Liczę na odzew ze strony innych. Koło 19 po tym jak się poganiamy udamy się na ranczo do karola i może jak zwykle ostanio posilimy się przy grilu albo ognisku jak pogoda dopisze . Do zoaczenia jutro o 17:30 na lotnisku.
  
 
Witka.
Kolejny czwartek (5.06) juz niedaleko. Tym razem zapraszam wszystkich na Lotnisko Krywlany na godzinę 18. Będzie OS a potem grill lub ognisko na ranczu Karola. Może nie będzie tyle atrakcji co ostatnio ale kto wie. Niestety nie mam czasu pisać o tym co się działo w ostatni czwartek ale wieżcie mi było tego dużo i wesoło. Może niedługo pojawią się zdjęcia i będzie można je oglądać. Naprawdę polecam się pojawić. Jako ciekawostkę powiem że Kret obiecał w końcupojawić się swoją ładą WRC. Będzie w końcu co oglądać i może czym pośmigać.

Pozdrawiam wszystkich.
  
 
NIe mam czasu relacjonować wydażeń z ostatniego czwartku ale zamieszczę chociaż wyniki próby sprawnościowej:

Kierowca Auto I czas IIczas IIIczas
Leszek Vectra 2.0 35:14s 34:15s 34:70s
Guru Lanos 1,6 35:97s 36:09s 35:12s
Saper Poldek 1,6GLi 36:73s 36:10s
Wojtek CC 1100 36:77s
Poltec Poldek 1,5GLe 39:77s 40:88s
Sojer Muscel 2.0 41:22s
George Poldek 1,5GLe 41:52s 40:57s

Klasyfikacja ustalona po pierwszym przejeździe. Mam nadzieję że tym razem będzie więcej chętnych do startu.

Jeszcze raz pozdrawiam i zapraszam na następny spot.
  
 
A oto podsumowanie dzisiejszej (5.06) próby:
NIestety brak czasu nie pozwala pisać relacji takich jak kiedyś więc ograniczę się do podania oficjalnych wyników.

Kierowca Auto Iczas IIczas IIIczas
Raczek Peugot 106 N-grupa 28:67s
Leszek Vectra 2.0 29:90s 30:20s 29:65s
Wojtek CC 1100 30:63s
Poltec Polonez 1,5GLe 32:40s
Guru Lanos 1,6 33:07s 33:00s 30:00s
Szeryf BMW 530 33:25s
Nerwus Samara 1,3 33:95s
Grzesiek Łada 2107 34:70s
George Polonez 1,5GLe 37:81s 33:79s

Jak zwykle klasyfikacja wg pierwszego przejazdu. Więcej uwag i komentarzy napiszcie sami. Wtedy będzie pełna relacja ze spotu.
  
 
Witka. Oto wraz zprzypomnieniem o kolejnym spocie umieszczam aż trzy propozycje tras na najbliższy OS na lotnisku. Oto one (z racji na porządek na forum podaje same linki):

I trasa
II trasa
III trasa.
Napiszcie która z nich podoba się wam najlepiej a ta będzie ustawiona w najbliższy czwartek.

Dla nie wtajemniczonych: Spotykamy się w czwartek koło 18:00 na lotnisku Krywlany (giełda samochodowa). Podobnie ma być w najbliższy czwartek czyli 12.06.03.
  
 
Tak ta BMKa ma naprawde ciekawy czas. Taka fura a tkie biedne miejsce...
  
 
Os-y są tak zrobione że różnice między poszczególnymi zawodnikami są niewielkie co zresztą widać. Czasem to tylko kwestia jednego machnięcia kierownicą za dużo. Ja bym nie patrzył tak krytycznie na markę bo dużo więcej zależy od umiejętności kierowcy. Dla uświadomienia I i II miejsce zajęli kierowcy którzy jeżdżą na codzień w KJSach więc widac klasę.