Czy stroić antenę hustler 100

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Do ARKOW78
Witam
czy rzeczywiście nie stroiłeś tej anteny? Radio nie uległo uszkodzeniu? Kupiłem sobie taką samą antenę a znajomy który jeździ długo na radiu mówił mi że każdą antenę trzeba stroić bo inaczej radio się spali. Jeśtem nowy więc jeśli możesz, doradź. Jeśli chodzi o radio , to mam Unidena 510. Z góry serdeczne dzięki za odpowiedź.
  
 
Witam
Wbrew temu co niektórzy tutaj piszą!
Kazdą antenkę się stroii, ale nie ozancza to że gdy podłączysz ja do radia bez zestrojenia spalisz radio
Nic się nie stanie, nawet mozesz dobrze być słyszanym i słuchac ale jednak warto dostroić antenkę, i w tedy moze być jeszcze lepszy odbiór i nadawanie.
I to że ktoś mówi że pewnych antenek się nie stroii to głupota.każdą powinno się stroić.A to że jednemu jak ją założył i pojechał na warsztat i powiedzieli że już jest zestrojona i nic nie trzeba robić alboi wzuną lub wysuną bacik o 3 mm i wezmą za to 20zł to już ich sprawa.
Śmiało podłączaj radio i rozmawiaj a jak coś bedzie nie tak to wtedy pojedz stroic.
  
 
Kolego
Sprawdz ją na SWR-ce , będziesz wiedział wszystko
polecam poczytać wątki na temat strojenia i anteny Hustler.
Tam wszystkiego się dowiesz
  
 
Dzięki Koledzy. Skorzystam z waszych rad. O rezultatach napiszę wkrótce. Pozdrawiam serdecznie.