Podkarpacie i Świętokrzyskie - zloty i inne - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to trza bedzie powaznie pomyslec nad tym pomyslem moze bym i z kobitka pojechal a wypady w plener to lubie bardzo. piekny sloneczny poranek szum wody spiew ptakow i moj Aniolek obok a to z profila to nie bieszczady tylko Klimkówka, ale tez bylo pieknie.
  
 
Cytat:
2005-11-06 13:23:26, taraba123 pisze:
No to trza bedzie powaznie pomyslec nad tym pomyslem moze bym i z kobitka pojechal a wypady w plener to lubie bardzo. piekny sloneczny poranek szum wody spiew ptakow i moj Aniolek obok a to z profila to nie bieszczady tylko Klimkówka, ale tez bylo pieknie.

Mam trochę daleko sięzne plany ale moglibyśmy w przyszłym roku jak juz bedzie cieło wybrać sie naszymi FSO bolidami na wycieczkę w bieszczady mozna by honorowo przejachac cała pentle wbić sie na pole namiotowe np w Wetlinie. Bardzo ciekawie mi się to rysuje w głowie i chciał bym zeby taka impreza zawitała na stałe w kalendarzu imprez FSO AK zresztą warszawiacy bardzo lubią bieszczady i chyba by byli za a co wy o tym myślicie?


[ wiadomość edytowana przez: Pemek dnia 2005-11-06 13:38:36 ]
  
 
Jesli moj FSO Bolid dotrwa do wakacji i LPG nie bedzie po 10 zl a ja bede jeszcze w tym kraju to nie widze zadnego przeciw i mozna smigac pozdro
  
 
taraba straszny sceptyk z Ciebie polonez nie jedno i nie jednego przetrwa pod warunkiem ze bedziesz o niego dbać
  
 
udało mi sie namówić kumpla, jak mu nic nie wypadnie to też sie pojawi 1.6 GLI, czy termin i miejsce spotkania są 100u procentowe???????????????
  
 
raczej nic się juz nie zmieni
  
 
Cytat:
2005-11-06 13:55:36, BanditC pisze:
udało mi sie namówić kumpla, jak mu nic nie wypadnie to też sie pojawi 1.6 GLI, czy termin i miejsce spotkania są 100u procentowe???????????????



No właśnie ten kumpel to ja jestem. Bardzo chetnie sie pojawie tym bardziej że mieszkam za Łancutem wiec 15 km do Rzeszowa tylko mam. dozobaczyska ludziska
  
 
Wogole jak powstał ten temat to ludzie sie pojawiają jak grzyby po deszczu a mialo być tak kiepsko bardzo mi sie to podoba
  
 
tylko nie zauważyłem żadnego odzewu ze Stalowej a widziałem tam pare interesujących bolidów, no ale jeszcze czas jest może sie odezwą
  
 
Cytat:
2005-11-06 14:08:13, BanditC pisze:
tylko nie zauważyłem żadnego odzewu ze Stalowej a widziałem tam pare interesujących bolidów, no ale jeszcze czas jest może sie odezwą

moze trzeba powiadomic?
  
 
Powiadomieni zostali wszyscy zainteresowani.
  
 
no to dobrze ze nowi pojawiaja sie wszyscy sa mile widziani najlepiej jak najwiecej opsob pozdrawiami do zobaczenia w terminie nic sie nie zmienilo czyli 20 listopad godz 11:00 miejsce parking na popromiu
  
 
felgi moge zamienic na takie cos: http://img483.imageshack.us/my.php?image=wieszak0ar5zl.jpg czyli"wieszaki" resora oczywiscie 2 sztuki jakby ktos mial na zbyciu lub mial tanio zaltwic bede wdzieczny
  
 
Czy będą chętni na gadgety klubowe?
Zamawiam paczkę z takowymi, które można pooglądać na stronie głównej w temacie "gadgety klubowe". Biorę wszystkiego po 5szt. gdyby było większe zapotrzebowanie proszę dać znać.
  
 
Ja bym się skusił na podkładki szkoda ze podziurawiłem juz rejestracje ale co tam a i Vazyl jak jest z naklejkami na szybki są dostępne?


[ wiadomość edytowana przez: Pemek dnia 2005-11-06 21:34:12 ]
  
 
Cytat:
2005-11-06 21:28:30, Pemek pisze:
jak jest z naklejkami na szybki są dostępne?


Są dostępne

btw: proponuje jeszcze temat INFO założyć na wzór tych co są aktualnie
  
 
Cytat:
2005-11-06 21:46:02, GDA pisze:
Są dostępne btw: proponuje jeszcze temat INFO założyć na wzór tych co są aktualnie

To też chcę
  
 
widze że wspominacie coś o naklejkach na szybe, jestem chętny na taki gadżecik
  
 
Zobaczymy co da się zrobić.
  
 
jeszcze 10 dni