Podkarpacie i Świętokrzyskie - zloty i inne - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ja proponuje 20 w niedziele o godz powiedzmy 11-12 tylko ustalmy jakis miejsce zeby wszyscy trafili..co wy na to??
  
 
Więc Skansen w Kolbuszowej zaproponowany na początku wątku, już odpada z prozaicznej przyczyny - w niedzielę można co najwyżej pooglądać kłódkę na bramie i wspiąć się na ogrodzenie

Nazwa: Park Etnograficzny
Ulica: Wolska 2
Kod Pocztwy: 36-100
Miejscowość: Kolbuszowa
Skansen czynny:
W sezonie turystycznym od 1 maja do 30 września:
9:00 - 17:00 - od pon. do pt. 10:00 - 19:00 - soboty, niedziele i święta
Od 1 października do 30 kwietnia: 9:00 - 15:00 - w dni robocze


Proponujcie dalej........ Przemyśl jest niestety za daleko dla niektórych, więc na pierwszy raz odpuszczam.


[ wiadomość edytowana przez: vazyl dnia 2005-11-02 18:29:14 ]
  
 
No to tak... moze być 20 listopada i godzina 11. Naj rozsądniej będzie się spotkać na parkingu przy hali sportowej podpromie w Rzeszowie a potem ewentualnie pojechac juz całą ekipą do Kolbuszowej lub gdzie indziej tam gdzie będziemy mieli ochote
A tu macie zdjęcie z parkingu:




[ wiadomość edytowana przez: Pemek dnia 2005-11-02 19:01:21 ]
  
 
noto powiem tyle ZLOT/SPOT ODBEDZIE SIE 20 LISTOPADA O GODZ 11 W RZESZOWIE NA PARKINGU PRZY HALI SPORTOWEJ PODPROMIE WSZYSTKICH CHETNYCH ZAPRASZAMY...-

[ wiadomość edytowana przez: martinezz13 dnia 2005-11-02 19:31:27 ]
  
 
Marti spokojnie wysłuchajmy jeszcze innych
  
 
Cytat:
2005-11-02 18:53:03, Pemek pisze:
A tu macie zdjęcie z parkingu


Miłe a czyj to fiacik ?
  
 
na 20-stego sie nie wyrobie. Niestety teraz remontuje mieszkanie zamiast kończyc poldiego, a on biedactwo rdzewieje juz bezemnie..
Obstawiam dla siebie jakis termin na zlot najwczesniej okolo 25 - 30 grudzień.
Powinien sie do tej pory silnik juz ułozyć i działac uklad hamulcowy.

  
 
no to szybko decydujmy im szybciej tym lepirj a drugi mozemy zrobic na zakonczenie roku taki zimowy wigilijny
  
 
Cytat:
2005-11-02 21:16:46, GDA pisze:
Miłe a czyj to fiacik ?



a o ktorego pytasz ?
125 .. jest goscia z mielca czy gdzies z okolicy
126 niewiem
128 treza z rzeszowa
131 barta z krakowa
500 kuby z rzeszowa
  
 
Szkoda Ramzes, ze tak późno to chyba zlot odbedzie się bez Ciebie nie będziemy tyle czekac...
  
 
Cytat:
2005-11-02 19:29:30, martinezz13 pisze:
noto powiem tyle ZLOT/SPOT ODBEDZIE SIE 20 LISTOPADA O GODZ 11 W RZESZOWIE NA PARKINGU PRZY HALI SPORTOWEJ PODPROMIE WSZYSTKICH CHETNYCH ZAPRASZAMY...- [ wiadomość edytowana przez: martinezz13 dnia 2005-11-02 19:31:27 ]


No to się rozkręciłeś chłopie. Może to i dobrze, ale jak widzę udziela się jak narazie tylko pare osób.
Gdzie reszta!!!!!!!!!
I nie mówię tu o sympatykach, tylko klubowiczach.

Termin może być, miejsce też.
  
 
Cytat:
2005-11-03 19:38:17, Pemek pisze:
Szkoda Ramzes, ze tak późno to chyba zlot odbedzie się bez Ciebie nie będziemy tyle czekac...


Luzik. Róbta, nie czekajta.
Jak bedzie wóz w 100% na chodzie po testach obciązeniowych to na bank sie odezwe sam o zlota. Chyba ze wczesniej juz w Wawie wyladuje na spocie
  
 
Cytat:
2005-11-03 20:18:31, Ramzes_II pisze:
Luzik. Róbta, nie czekajta. Jak bedzie wóz w 100% na chodzie po testach obciązeniowych to na bank sie odezwe sam o zlota. Chyba ze wczesniej juz w Wawie wyladuje na spocie

No jak bys na wawe uderzał to ja tez chcę!!
  
 
Cytat:
2005-11-03 20:30:33, Pemek pisze:
No jak bys na wawe uderzał to ja tez chcę!!


swoja bryką czy na przyczepkę na tylnej kanapie ?
a powaznie to najprzedzej to jestem na zlotach piwnych u OLO-a i V albo w trójmiescie
  
 
Cytat:
2005-11-03 20:34:40, Ramzes_II pisze:
swoja bryką czy na przyczepkę na tylnej kanapie ? a powaznie to najprzedzej to jestem na zlotach piwnych u OLO-a i V albo w trójmiescie

raczej jako piesek kanapowy bo swoja zielininka to cięzko widze wycieczkę do wawy, do stalowej woli byl strach a co dopiero wawa uuu
  
 
Cytat:
2005-11-03 20:37:08, Pemek pisze:
raczej jako piesek kanapowy bo swoja zielininka to cięzko widze wycieczkę do wawy, do stalowej woli byl strach a co dopiero wawa uuu


Cza dopracowac padlinke i w drogę ja na zmielonym krzyzaku przy moscie objechałem polskie morze, a w drodze powrotnej zapomniałem o dolegliwosci i w okolicach kielc przy 180 km/h strzeliło łozysko podpory az wyrwane i zmielone sruty poobijały tunel.. ale jakos dokulałem do domu z warczącym wałem nie przekraczając 60 km/h bo wrazenie było jakby wał zaraz miał sie urwac... wiec nie mów hop.. nasze auta to twarde bestyje...
  
 
no to co o tym zlocie pasuje termin i ilu bedzie na pewno , zebym nie przyjezdzal i nikogo nie bylo.....
  
 
Cytat:
2005-11-03 21:17:32, Ramzes_II pisze:
Cza dopracowac padlinke i w drogę ja na zmielonym krzyzaku przy moscie objechałem polskie morze, a w drodze powrotnej zapomniałem o dolegliwosci i w okolicach kielc przy 180 km/h strzeliło łozysko podpory az wyrwane i zmielone sruty poobijały tunel.. ale jakos dokulałem do domu z warczącym wałem nie przekraczając 60 km/h bo wrazenie było jakby wał zaraz miał sie urwac... wiec nie mów hop.. nasze auta to twarde bestyje...

Zgodzę się ale i tak mam stracha jak na wiosnę zrobię sobie kapitalke to będę mógł podrózować narazie to mam cieknacego olejopijca Co do zlotu to ja jestem na bank Vazyl chyba tez
  
 
Witam szanowne grono - Góral zew świętokrzyskiego sztuk raz się kłania :>
Więc jeśli chodzi o spoty to byłbym zaintyeresowany ale jeszcze nie teraz - mam potężne wydatki a zamiana stanu cywilnego jeszcze ma zaduży wpływ na moje życie /troszke brak mi czasu poprostu/. Jeśli tylko się unormuje to z chęcią cośik na takim spocie wypije .... znaczy się " z chęcią się zintegruję z kolegami"
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Górol Keen Zaobrączkowany.
  
 
Cieszę się keen No to kto najeżdża na Rzeszów 20-go
narazie:
Ja
Vazyl
Martinezz13
kogo jeszcze hmm?