Podkarpacie i Świętokrzyskie - zloty i inne - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
[quote]
2005-11-03 21:17:32, Ramzes_II pisze:
Cza dopracowac padlinke i w drogę
Ramzi to usuwaj bo juz od dawien dawna jestem ciekaw efektu
  
 
wczoraj padła mi pompa wodna pod radomiem także jak mi sie uda zrobić to odwiedze rzeszów ( samochód holujący to Polonez 1.5GLE musimy sie trzymać razem)
  
 
Cytat:
2005-11-05 09:26:44, BanditC pisze:
wczoraj padła mi pompa wodna pod radomiem także jak mi sie uda zrobić to odwiedze rzeszów ( samochód holujący to Polonez 1.5GLE musimy sie trzymać razem)

masz 15 dni na zrobienie pompy chyba styknie
  
 
hehe zaciągnąłem pożyczke u szfagra i zaraz udaje sie na szrot na zakupy , spot jest tylko w rzeszowie czy jak sie spotkamy to jeszcze gdzieś jedziemy musze obliczyć ile trzeba zatankować???
  
 
W sumie to sam jeszcze nie wiem trzeba by obmyślić jakiś plan ale tgak myslę, ze pare honorowych km zrobimy razem
  
 
zobaczymy jak mpogoda i wogole frekwencja i rundka musi byc
  
 
Cytat:
2005-11-05 14:39:38, martinezz13 pisze:
....wogole frekwencja i rundka musi byc



I od razu przypomina mi się przejazd kolumny aut z Norblina na tor FSO na wiosnę Kolumna miała miejscami szerekość czterech pasów, wyła niesamowicie i osiągała predkość chwilową prawie 140kmh, a cały przejazd przez pół Wawy trwał może z 7min. hehehe
  
 
no to czekam na konkrety, pompe zamontowałem ale coś piszczy i troche to wkurwia ale postaram sie dojśc do łądu z autem na czas
  
 
Spaliła mi się jedna postojówka co ja teraz poczne nieszczęsliwy
A tak na serio Vazyl zrobilibyśmy kiedyś zmasowany wypad do Wawy na jakąś impreze
2.Czyli na 20-go piszę się:
-Ja
-Vazyl
-Marinezz13
-BanditC
  
 
4 osoby to masa ludzi jak my sie pomieścimy na tym placu hehe będzie ciekawie
  
 
Pochwalony wszystkim jestem tu nowy na forum ze tak powiem poldzia mam od 3 miesiecy i jestem z podkarpacia a konkretnie z jasla, z tego co widze to prawie ze mnie sąsiad kolegi martinezz13 z checia bym wpadl sie zapoznac ale pinionzkow nie ma bo na zimoweczki czekam. ale widze ze wrazie czego bede mial juz śpeca od polonezow blisko siebie pozdrawiam i zycze udanej imprezy.
  
 
Cytat:
->2005-11-05 18:18:30Pochwalony wszystkim jestem tu nowy na forum ze tak powiem poldzia mam od 3 miesiecy i jestem z podkarpacia a konkretnie z jasla, z tego co widze to prawie ze mnie sąsiad kolegi martinezz13 z checia bym wpadl sie zapoznac ale pinionzkow nie ma bo na zimoweczki czekam. ale widze ze wrazie czego bede mial juz śpeca od polonezow blisko siebie pozdrawiam i zycze udanej imprezy.




Dogadaj się z martinezem i przyjezdzaj przecierz morzecie jechać we dwóch jednym autem nie takie myki były a im nas więcej tym lepiej
prawdopodobnie przyjada jeszcze syreniarze ale to trzeba jeszcze z Boową dogadać w planie jest tez zaproszenie furiousów moze nie bedzie tak źle


[ wiadomość edytowana przez: Pemek dnia 2005-11-05 18:41:41 ]
  
 
widze tez w profilu ze kolega taraba lubi wypady plenerowe czy to moze były bieszczady ?



[ wiadomość edytowana przez: Pemek dnia 2005-11-05 18:49:31 ]
  
 
no to witamy kolege po sasiedzku i oby bylo jak najwiecej ludzi hehe
  
 
A mam pytanie ma ktoś moze prawy boczny kierunek do DF? jak by ktoś miał to mogę się wymienić za coś na spotkaniu
  
 
a ja mam do zbycia dwie felgi od rekina 5,5``X13 et 12 lub 18 jakby ktos byl chetny za 50 zeta dwie moge opylic http://img178.imageshack.us/my.php?image=pic019217aj.jpg http://img178.imageshack.us/my.php?image=pic019220tt.jpg i jeszcze inne dwie 13 za 40 zlotych a i mam jeszcze 4 felgi do poldka dwie z oponami ale lysawymi cena 50 zeta za dwie (czyt efekt zlej zbieznosci...) jakby ktos byl chetny to przywioze na zlot
  
 
ja bym z checia zanabył w przyszłości poszezane felgi made by FSO coś takiego ja ty masz martinezzz jak dla mnie to są jedyne felgi które dobrze z fiatem się komponują z wyjatkiem fabrycznych z chromowanymi dekielkami, commodorów (tak to sie pisze?) i jeszcze takie jedne aluski nazwy nie pamietam ale czesto były fabrycznie w vw scirocco, audi 80 coupe i tym podobnych niemieckich autkach
  
 
Ja mam takie co się dobrze komponują
  
 
czyt ma ktos dojcscie do kogos co robi tanio dystanse i moze ktos ma dojscie do skroconych mocowan resorow??? do felg rekinow moge dorzucic za 15 zeta ranty z tworzywa z golfaIII, z felgami prezentuja sie tak:

http://img374.imageshack.us/my.php?image=kopiapic017411gs.jpg

[ wiadomość edytowana przez: martinezz13 dnia 2005-11-06 13:14:54 ]

[ wiadomość edytowana przez: martinezz13 dnia 2005-11-06 13:15:36 ]
  
 
a co z moim kierunkiem da się cos zrobić