Podkarpacie i Świętokrzyskie - zloty i inne - Strona 40

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
eta ja pytanko mam taki malutkie. Ile kosztuje sprzęgłodo poldka i czy dam radę sam je wymienić????
  
 
Ja tak żyje
  
 
ehh wiosna się pcha do nas, robi się coraz cieplej. I jakby więcej roboty przy samochodzie.... ehhh uroki wiosny
  
 
hej witam wszystkich dawno tu nie byłem, u mnie nastąpiły zmiany dokupiłem poloneza, nigdy bym nie pomyślał że będe mial kiedyś dwa FSO hehe ale już wiosną silnik i takie tam z polda idą do fiata i będe mógł sie ścigać z JACU , a tak na marginesie to JACU wozi sie paskiem tyle razy Cie widziałem ale sie nie rozglądasz nawet dzisiaj jechałem sikorskiego moim autobusem w bąbelki ale nie zauważyłeś, no nic będe polował na CIebie hehe, jak tam malowanie wyszło??? no to pozdrawiam wszystkich z regionu.
  
 
Cytat:
2007-01-30 09:44:08, JACU626 pisze:
Czy wszyscy z tego wątku jeszcze żyją? [ wiadomość edytowana przez: JACU626 dnia 2007-01-30 21:36:01 ]


No jestem. Pod nowym nickiem. Bo poprzedni kolega GDA raczył zabanowac. Wywalił mi tym przy okazji uprawnienia do moderowania LPG FORUM i wywalając mnie takze z LKP (Lada Klub Polska)
Po mojej rozmowie telefonicznej z nim miał mi dac odpowiedz wieczór. Było to 2 tygodnie temu. Poczekam jeszcze, a w miedzyczasie zyje o ile mnie nie wywali znów

  
 
Odpowiedź umieściłem w temacie na forum stowarz. - więcej nie mam nic do dodania

  
 
Cytat:
2007-03-07 21:17:55, GDA pisze:
Odpowiedź umieściłem w temacie na forum stowarz. - więcej nie mam nic do dodania


Nie mam zamiaru EDYTOWAĆ. jak widzisz nie jestem RAMZES_II ale Ramzes_2 a to subtelna róznica. Załozyłem nowe konto.
Ot tyle mam do dodania i koniec oftopa w wątku o zlotach.
BTW wybierasz sie moze na Podkarpacie ?
  
 
Jak ty bandit co troche te autobusy zmieniasz co do malowania to polozenie na biały akryl dwa razy bezbarwnego przeszło moje oczekiwania, teraż żałuję że całego fiata tak nie zrobiłem.
  
 
no to nic tylko teraz musi być demonstracja kiedy zaczynasz jeździc fiatem? a i jeszcze coś potrzebna mi belka zawieszenia od fiata lub polda wąskiego tzn. zakupiłbym tanio taką.
  
 
Cytat:
2007-03-08 14:57:02, JACU626 pisze:
Jak ty bandit co troche te autobusy zmieniasz co do malowania to polozenie na biały akryl dwa razy bezbarwnego przeszło moje oczekiwania, teraż żałuję że całego fiata tak nie zrobiłem.


Mógłbyś gdzieś jakieś fotki wrzucić? I więcej szczegółów podać?
  
 
Koot jeszcze nie czas na foty dziś wyjołem gaznik i rozebrałem, dekle z zaworów i rozrzut w luzie jest od ciasnego 0,3 do luznego 0,65 tak ze juz wiem czemu silnik trząsł sie i klepał. Po niedzieli jak czas pozwoli pozakładam nadkola, tuleje do drążków z tyłu skoncze wydech bp juz wisi ale jeszcze jedną podwiedzke wymyśleć musze i nawet nie bedzie wudać ze z caro jest. Ogólnie to roboty w huj a czasu ni h.......
A czasu brak bo jak by ktoś nie wiedział to ksieowym jestem rok trzeba zamknąć i to w sumie w 3 firmach w których pracuje
  
 
Cytat:
2007-03-10 19:12:36, JACU626 pisze:
Koot jeszcze nie czas na foty dziś wyjołem gaznik i rozebrałem, dekle z zaworów i rozrzut w luzie jest od ciasnego 0,3 do luznego 0,65 tak ze juz wiem czemu silnik trząsł sie i klepał. Po niedzieli jak czas pozwoli pozakładam nadkola, tuleje do drążków z tyłu skoncze wydech bp juz wisi ale jeszcze jedną podwiedzke wymyśleć musze i nawet nie bedzie wudać ze z caro jest. Ogólnie to roboty w huj a czasu ni h....... A czasu brak bo jak by ktoś nie wiedział to ksieowym jestem rok trzeba zamknąć i to w sumie w 3 firmach w których pracuje


Jak bedziesz miał problem z dohcem dzwoń.
Postaram Ci sie pomóc. Zresztą wiesz.
  
 
Spoxik Ramzes damy rade

Powiem tylko że przez wszystkie lata jazdy fiatem remonty były z doskoku a od jesieni robie wszystko od podstaw tak jak 4 lata temu wiec myśle ze jak w koncu jezdzić zacznie to przejechanie tysięcy kilometrów nie będzie stanowić problemu.
  
 
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

witam panowie będziecie mieli w regionie fiata z roverkiem juz niebawem, fota dawcy odbiorcy i silnika pozdrawiam
  
 
No ładnie i ja sie na końcu dowiaduje
  
 
nie możliwe że na końcu, sam mi pokazałeś którego poldka kupić no i to jest ten z gdańska...
  
 
no kurde to w Gdańsku był rover godny przeczepu i Łazik go nie wyczaił?
  
 
padło na gdańsk i przy okazji była wyciaczka i powrót na dwa auta
  
 
A nic nie powiedziałeś tez bym sie do gdańska przewiózł
  
 
Up żyją wszyscy