Podkarpacie i Świętokrzyskie - zloty i inne - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
uda sie zrobic tylko musimy sie postarac wszystko zalezy od nas wszystkich
  
 
Kombinujcie koledzy, nam w LKP udalo sie to w tamtym roku, wam rowniez zyczymy powodzenia w organizacji
  
 
witam widze że coś zaczyna sie dziać w naszym regionie, będe śledził wątek i jak sie uda to może i ja sie pokaże na spocie oczywiście jeśli tylko będzie zaproszenie

Pozdrawiam
  
 
zapraszamy oczywiscie wszystkich milosników fso posiadacze innych maszyn tez sa mile widzeni
trzeba zaczac dzialac
  
 
spoko więc jak będe dysponował czasem i LPG w butli to sie łapie
  
 
Hmmm niechce nikogo wku$@*%! ale jak narazie nie widać w ogole konkretów moze panowie przedstawicie jakies daty na spota które by wam odpowiadały? Ja swoją przedstawiłem
  
 
ja jak juz mowilem 12-13 jestem w lublinie wiec nie dam rady
to moze zrobimy spota tydzien poznij tj kolo 20 listopada????
wtedy na pewno bede

[ wiadomość edytowana przez: martinezz13 dnia 2005-10-31 23:43:01 ]
  
 
Ja ze swojej strony jestem za terminami w Niedzielę. Niestety mam doś nieprzewidywalną pracę, jeżeli chodzi o soboty. Dwudziesty brzmi rozsądnie, gdyby jednak większość w tym terminie nieodpowiadało, to może 27, taki spot Andrzejkowy?
  
 
tak niedziela lepiej przyajmniej dzien wolny od pracy decydujmy sie i juz zaklepmy termin im szybciej tym lepiej
  
 
ja jak narazie nie pracuje więc dostosuje sie do terminu który wybierzecie
  
 
Jak dlamnie moze byc kolo 20 lis
  
 
znalazłem na motonews posiadacza PF125p z ostatnich lat produkcji oczywiście rzeszowiaka pogadalem z nim na gadu i zapisze się do FSO AK bolo86


[ wiadomość edytowana przez: Pemek dnia 2005-11-01 12:16:32 ]
  
 
no to dzialamy werbujmy kogo sie da
  
 
Nio to dobrze jak zdążymy przed śniegiem to powinienem fiatem być a jak nie to autem zastępczym bo fiacik w zimie jezdził ie będzie
  
 
Cytat:
2005-11-01 15:21:59, JACU626 pisze:
... bo fiacik w zimie jezdził ie będzie


Będzie się ślizgał i slidował
  
 
Cytat:
2005-11-01 17:06:26, vazyl pisze:
Będzie się ślizgał i slidował

  
 
widzę ,że Podkarpacie ma swój wątek wraz z Świętokrzyskim
mocny rozrzut że się tak wyrażę obszarowy - ale ile miejsc na spoty
powodzenia w organizacji,
pozdrówka


ps. staruszkowie mają dom niedaleko od Krosna (Stępina - polecam okolice, jest tam świetny prawie półkilometrowy bunkier poadolfowski z fajnym placem na spoty ), więc może się kiedyś spotkamy

  
 
Cytat:
2005-11-01 17:58:53, SKRABER pisze:
widzę ,że Podkarpacie ma swój wątek wraz z Świętokrzyskim mocny rozrzut że się tak wyrażę obszarowy - ale ile miejsc na spoty powodzenia w organizacji, pozdrówka ps. staruszkowie mają dom niedaleko od Krosna (Stępina - polecam okolice, jest tam świetny prawie półkilometrowy bunkier poadolfowski z fajnym placem na spoty ), więc może się kiedyś spotkamy

No jak by jeszcze tak KraK zawitał to w ogóle juz by było
  
 
to dawajcie znac co gdzie i kiedy
  
 
boowa105 ja tam Cię osobiście nieznam ale wiem gdzie parkujesz te syreny co stoją za domem handlowym na rejtana to twoje cacka wszystkie? A druga sprawa w rzeszowie jest duzo syreniarzy moze jesli masz z nimi kontakt to byli by tez zainteresowani spotem