Xxx [ fryszard] xxx - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to respect A można wiedzieć ile Cię ta płachta skóry wyniosła?


[ wiadomość edytowana przez: Cioska dnia 2005-11-26 18:04:31 ]
  
 
sam wole nie myslec ile
1 m2 to koszt od 80 do ponad 100 zalezy jak sie uda kupic
  
 
ufff zostały jeszcze jedne drzwi

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

teraz pozostaje tylko zbierac srodki na reszte skóry potrzebnej na fotele.
  
 
Gratulka Fryszard jak widzę powstają Śliczności
  
 
Fryszard to może przygotujesz małe/albo i duże-tapicerskie know how?
.......ja np. czaję się po cichu na zamsz, i taka wiedza by mi się baaardzo przydała

a wyszło ci naprawdę spoooko
  
 
hahah ale ja guzik wiem, najlepiej mi wyszły ostatnie drzwi. zadnych strzepków i fałdek co prawda uzbroiłem sie w lepsze narzedzia
no a z tym tapicerowaniem to nie ma filozofi, kupujesz butapren, smarujesz nim obie powierzchnie, czekasz 20 minut i naklejasz, przy czym doszedłem do wniosku ze zaczyna sie od najbardziej płaskiej powierzchni, a potem naciąga zeby było obłe, na odwrót juz nie wychodziło
  
 
eeeeej to juz coś, ja bym nie wiedział o tych 20min

.......a kupując skórkę (skądinąd kremowa jest najładniejsza )
nie natknąłeś się może na zamsz........ja nie mogę znależć
  
 
moge spytac , powinien byc, ja kupowałem to w hurtowni materiałow tapicerskich. jak pojade kupowac reszte na fotele to sie zapytam.
  
 
Fryszard mnie rozbraja!!! Jak nam zaprezentuje to autko na wiosnę, to zakasuje nas wszystkich razem wziętych pod względem zakresu robót w swojego bolida!!! Ludzie bierzmy się do roboty, bo wiosna już tylko za 4 miesiace! A szczerze, to pełen podziw!!! Dlaczego ja nie mam czasu na grzebanie przy autku?
  
 
hihih no pawle ie przesadzaj, ja chciałbym powiedziec ze przy aucie robie tylko w soboty i niedziele, bo cały tydzien siedze w krakowie także jakbym nie studiował to autko juz dawno byłoby odpicowane
  
 
Cytat:
2005-11-26 22:09:52, fryszard pisze:
hahah ale ja guzik wiem, najlepiej mi wyszły ostatnie drzwi. zadnych strzepków i fałdek co prawda uzbroiłem sie w lepsze narzedzia no a z tym tapicerowaniem to nie ma filozofi, kupujesz butapren, smarujesz nim obie powierzchnie, czekasz 20 minut i naklejasz, przy czym doszedłem do wniosku ze zaczyna sie od najbardziej płaskiej powierzchni, a potem naciąga zeby było obłe, na odwrót juz nie wychodziło



a starą tapicerkę zrywałeś? czy nanią przykleiłeś?
  
 
zrywałem
  
 
Cytat:
2005-12-01 20:13:25, fryszard pisze:
zrywałem



spoko czyli troszke roboty jest... Ciężka schodzi?

A skóra prawdziwa z biednych zwierzątek, czy EKO
  
 
nie schodzi ciezko, nawet chyba kiełek opisywał w pytaniach i odpowiedziech co i jak, podobno łatwiej schodzi jak mokra, ale ja tam rwałem na żywca
  
 
dzisiaj wreszcie skonczyłem pokretła.
SŁYNNE POKRĘTŁA W MK 7

sory za jakosc ale mój aparat jest troszke archaiczny, i nie radzi sobie z takim swiatłem, ale w rzeczywistosci wyglada to pieknie. równomierne swiatło, o ładniejszym kolorze jak na fotce


[ wiadomość edytowana przez: fryszard dnia 2005-12-16 13:06:42 ]
  
 
normalnie miodzio!! zajefajne!!!!!
  
 
Fryszard poprostu super.Chyba wykręcę moj panel i tobie do obróbki przyślę powaga naprawdę nieźle.Mógłbyś mi przysłac napriv dokładnie co i jak??
  
 
Dlaczego na priv? My tez chcemy wiedziec krok po kroku co i jak!
  
 
musze to skonsultowac z jednym z klubowiczy który to wymyslił ja to tylko udoskonaliłem, jesli on sie zgodzi to napisze na forum instrukcje jak takie cos zrobic
  
 
jako ze konsultacja sie odbyła mam oficjalne pozwolenie

wiec tak:
zaczynamy od zerwania tej foli,
szlifujemy czoło, tak zeby nie było zadnych ciapek tej zielonej farbki(po zerwaniu gdzieniegdzie zostały kawałki)
nastepnie kupujemy cyferki samoprzylepne, i czarna folie samorzylepną, z cyferek robimy numerki predkosci nawiewu.
z czarnej foli wycinamy symbole i naklejamy ( cholernie wnerwiajaca robota) mi to zajeło jakies 3 godziny. do tego potrzeba nam czerwonej i niebieskiej foli. z foli wycinamy regulacje teperatury( to mozna dostac ciezkiej kur... jakies 5 godzin dopasowywania odpowiednich odległosci i kontów)
nastepnie wszystko oklejamy przezroczystą folia termokurczliwą( to jeszcze przedemną) to wszystko odnosnie rzeczy widocznych.