Xxx [ fryszard] xxx - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
bierzemy ta część w której sa zarówki. i sie zaczyna zabawa. najpierw trzeba wyciac takie przetłoczenie gdzie sie wpina wtyczke( przeszkadza ono w rozchodzeniu sie swiatła) nastepnie wyjmujemy stare zarówki, bierzemy wiertarke i wiercimy po 4 dziurki na jedno kółko (razem 12 dziurek) (najlepiej tak jaby po kwadracie) w srodku dorabiamy jakby scianki tak zeby scianki były na około kółka ( kto to rozbierze to chyba zrozumie o co chodzi) nastepnie cały srodek wyklejamy taka folią srebrną ( taką zeby dobrze odbijała swiatło) wkładamy diodki w otwory ja uzyłem diód 3mm. łaczymy wszystko do kupy. obcinamy oryginalną wtyczke( brak miejsca zeby ja podłaczyc) mozna pokombinowac i zrobic jakies gniazdko ale mi sie nie chciało. nastepnie kupujemy jakąś bylejaką wtyczke z gniazdkiem montujemy na przewodach i finito łaczymy składamy wszystko do kupy i jest chyba git ocencie sami
  
 
Fryszard, normalnie jestem pelen podziwu dla Ciebie
  
 
fiu fiu.. dobra robota, fajny pomysl
  
 
powiem tak najtrudniej zrobic sumbole, reszta to pikuś
  
 
Hmm... Czy ja już kiedyś pisałem o tym, że powinniśmy się brać do roboty, bo na wiosne bedzie z naszymi autami kiepsko? Mówiłem napewno i dalej tak twierdzę Albo nawet bardziej
  
 
Fryszard, jestem pełen podziwu Zrób jeszcze fotkę jak to za dnia wygląda
  
 
oki zrobie ale jutro bo tera to raczej dnia nie ma
  
 
a lampy kolega w aparacie nie ma?
  
 
aparat pochodzi z czasów kiedy jeszcze nie wiedzieli co to swiatło a co dopiero lampa błyskowa
  
 
Rewe rewe lacja!!!
  
 
piknie
  
 
tak fryszardowo

super!
  
 
Wow jestem pod wrażeniemno rewelacujnie to wyszło Co do pokręteł to miałem taki pomysł żeby zrobić te symbole ale jakoś brakowało mi odwagi teraz jak widzę że jest to wykonalne to też zabieram się do pracy Skórka też chodzi mi po głowie ale kaska potrzebna do tego i na razie inne wydatki mam
  
 
na prosbe niektórych wklejam jakiestam pogladowe fotki

  
 
Fryszard a białe budziki masz oyrginały ??
bo sie zastanawiam czy są podświetlone czy naświetlone ??
  
 
misio wiec tak moje to sa oryginalne fryszardy hahah moje sa naswietlane. a co do białych budzików to w krakowie na nowohuckiej (sklep z czesciami do forda nowe i uzywane) sa białe budziki oryginały. jakby co to mozesz sobie wybadac.
  
 
no zegary oryginalne białe już mam dawno i czarne z obrotkiem też tylko teraz mam dylemat które założyć bo chciałem je podświetlić a podobno białe oryginały nie są przezroczyste a białe bardziej mi się podobają i wolałbym je założyć a naswietlanie nie bardzo mi sie podoba dlatego pytam
  
 
a jak ty je chcesz podswietlic?? od spodu żeby cała tarcza swieciła??
  
 
tak bo inaczej to raczej nie jest możliwe
  
 
misiolina jak tak zrobisz to bedziesz mial taki efekt jak opisalem na mojej starej stronie o kaszalocie :

tutaj to opisywalem


a konkretnie tutaj

[ wiadomość edytowana przez: BUGZ dnia 2005-12-17 21:16:06 ]