Pytanie do posiadaczy Carina E sedan

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chcialem zamontowac rolete, na tylna szybe jak zdemontowac tylna polke
  
 
Polka jest na stale, tak to w sedanach bywa
  
 
Żeby zamontować roletę, nie trzeba demontować półki chyba, że................masz jakąś dziwaczną roletę
  
 
Pytanie. Czy są rolety jakieś takie orginalne do Carinki-sedan?,czy jest sens zamieniać półkę na roletę.Półka jest na stałe chyba żeby?.Pozdrawiam
  
 
Chcialbys zamieinic polke na rolete ? a po co ?. Uzytkowosc bagaznika raczej nie wzrosnie, bo szyba i tak bedzie ograniczala dostep. Jedyna mozliwosc to chyba wyciecie(odchudzenie) tych blach za tylnymi oparciami, tak mozna powiekszyc ten przeswit z bagaznika to kabiny.
Ale mysle ze nie jest to tam bez powodu, inzyniorowie chyba mieli jakis cel robiac taki maly przeswit.

P.S Polka to element nosny samochodu, jest ona przyspawana na stale i ma za zadanie usztywniac nadwozie
  
 
Cytat:
2006-02-18 22:33:17, tojotka_wojtusia pisze:
,czy jest sens zamieniać półkę na roletę.



Jak powiedział ślepy koń na Wielkiej Pardubickiej???
Nie widzę przeszkód

Ale w tym temacie, to nie ma najmniejszego sensu
  
 
Cytat:
2006-02-18 22:44:05, CzapCzap pisze:
Chcialbys zamieinic polke na rolete ? a po co ?. Uzytkowosc bagaznika raczej nie wzrosnie, bo szyba i tak bedzie ograniczala dostep. Jedyna mozliwosc to chyba wyciecie(odchudzenie) tych blach za tylnymi oparciami, tak mozna powiekszyc ten przeswit z bagaznika to kabiny. Ale mysle ze nie jest to tam bez powodu, inzyniorowie chyba mieli jakis cel robiac taki maly przeswit. P.S Polka to element nosny samochodu, jest ona przyspawana na stale i ma za zadanie usztywniac nadwozie



Jeszcze raz, chce zamontowac rolete ale przeciwsloneczna ,
i nie mam jak podejsc srubokretem
  
 
Cytat:
2006-02-19 17:02:46, Mart78 pisze:
Jeszcze raz, chce zamontowac rolete ale przeciwsloneczna , i nie mam jak podejsc srubokretem



ja to mowilem do Toyotki Wojtusia
  
 
Cytat:
2006-02-19 18:17:17, CzapCzap pisze:
ja to mowilem do Toyotki Wojtusia


A to sorki , czyli co nie ma szans,
  
 
Cytat:
2006-02-19 20:36:42, Mart78 pisze:
A to sorki , czyli co nie ma szans,



Spruboj
  
 
Ja w ogóle nie wiem o co chodzi w końcu
  
 
Cytat:
2006-02-19 22:22:30, MisiekII pisze:
Ja w ogóle nie wiem o co chodzi w końcu



Z tego co zalapalem

1. Mart chce zalozyc rolete przeciwsloneczna na tylna szybe, polka troche mu to utrudnia.

2. Tojotka_Wojtusia chcialby zalozyc rolete (chyba taka jak sa w kombi ) zamiast tylnej polki
  
 
Ad1
To chyba półke można ściągnąć, jak to jest w E?

Ad2
Jesli to sedan to proponuje zapomnieć

Ale super w technicznym
  
 
Witam.Ale jaja .Ja nie chce zakładać rolety w Carince bo mam ją w Awensisie,przecie to oczywiste że się nie da .Ale znając polską myśl techniczną i możliwości to kto wie ?.Z tymi roletami to fajnie wyszło można snuć domysły co komu po głowie chodzi.Pozdrawiam CZAP-CZAPA
  
 
Cytat:
2006-02-20 21:52:31, tojotka_wojtusia pisze:
Witam.Ale jaja .Ja nie chce zakładać rolety w Carince bo mam ją w Awensisie,przecie to oczywiste że się nie da .Ale znając polską myśl techniczną i możliwości to kto wie ?.Z tymi roletami to fajnie wyszło można snuć domysły co komu po głowie chodzi.Pozdrawiam CZAP-CZAPA



I wszystko jasne . Pozdro600
  
 
Zamontowalem roletke przeciwsloneczna, musiallem tylko kupic maly srubokrecik i wszystko jasne, bez rozbierania i demontazu calego samochodu
  
 
jesli w Ave jest taka sama przegroda za tylnymi siedzeniami (z cholernym łukiem) jak w Cari (sedan) to rzeczywiście przydałoby się troche kątówką tam zamieszać bo za diabła nic większego i długiego do kufra nie chce wejść.
ZAZDROSZCZĘ WAM PRZESTRZENI POSIADACZE 5d. Nigdy więcej sedana.
Jeśli znalazł się odważny i coś z niej wyciął itp niech da znać.
  
 
Cytat:
2006-02-27 19:11:07, piwojtek pisze:
jesli w Ave jest taka sama przegroda za tylnymi siedzeniami (z cholernym łukiem) jak w Cari (sedan) to rzeczywiście przydałoby się troche kątówką tam zamieszać bo za diabła nic większego i długiego do kufra nie chce wejść.


Cos takiego mamy w carinach


Mi to starcza, rower da sie wsadzic (tylko trzeba przednie kolo i siadelko zdjac )
  
 
Cytat:
2006-02-27 19:11:07, piwojtek pisze:
ZAZDROSZCZĘ WAM PRZESTRZENI POSIADACZE 5d. Nigdy więcej sedana. Jeśli znalazł się odważny i coś z niej wyciął itp niech da znać.



dolejny punkt dla liftbacka
  
 
Cytat:
2006-02-27 21:46:54, rsuhy pisze:
dolejny punkt dla liftbacka



Jak bede chcial cos przewiesc do pozycze vana , carina to nie ciezarowka tylko samochod z klasa . Zresta sedan i tak ma wiekszy bagaznik i to o 75 litrow wiekszy od liftbacka