Złodzieje - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
cześć - mam betę 525 z '90 i ktoś mi rąbnął ostatnio osłonę klamki od strony kierowcy (chodzi mi o ten element w kształcie rogalika z otworem na zamek) - ma ktoś może na zbyciu ? - z góry dziękuję
  
 
Z tym do działu ogłoszenia!!
  
 
A propo złodziei to ja moją bawareczkę mam już kilka miesięcy, a moje ładne, oryginalne kołpaki miałem tylko 2 tygodnie!!
  
 
Nio ja kiedys miałem przesliczny orginalny emblemat BMW
  
 
Ja miałem nietknięte felgi przez całe dwa dni, kiedy to próbowali mi je skubnąć i im nie wyszło. Ale o tym już pisałem.

Pozdrawiam.
  
 
ja sie zagotowałem jak na sekunde w centrum miasta(co prawda w nocy) spuscilem auto z oczu... wracam po jakis 10 minutach i nie mam chromowanej listwy(ta co jest nad szybami)od strony pasazera... ale w legnicy widzialem moze 2 bmw e30 co taką listwe mają co to ma byc jakaś plaga??;/
  
 
Cytat:
2005-11-20 15:32:20, mibhell pisze:
Nic tylko sie cieszyc ze to amatorzy byli bo tak.. Co do Bytomia to normal tam sie studzienki spawa zeby nie wyrywali miedzianych kabli czasami wyrywają swiatłowód a to jeszcze gorzej hehe i dla buraków i dla firmy(własciciela swiatłowodu) A co do stawiania w swietle bzdura starszy postawił auto pod latarnią... cyk radia nie ma buhehe. Ja postawiłem na podwórku z bramą na pilota cyk emblematu nie ma buhehe Na złodzieja nie ma rady Nic tylko zabezpieczac sie do oporu...



mibhell zabezpieczyc to się możesz przed niepożądaną ciążą a nie przez złodziejem nie ma rady na tych sk.... Ciekawy jestem jak by się czył taki pacan jak wychodzi ze sklepu a tu nie ma furki
  
 
Cytat:
2006-08-09 09:24:44, Robin_Hood pisze:
mibhell zabezpieczyc to się możesz przed niepożądaną ciążą a nie przez złodziejem nie ma rady na tych sk.... Ciekawy jestem jak by się czył taki pacan jak wychodzi ze sklepu a tu nie ma furki



Co Cie Robin wzieło po prawie roku na odp..? Ponadto napisałem:
Cytat:
Na złodzieja nie ma rady

wiec nie ma o czym mówic A od zabezpieczen głowa nie boli

Czyzbys miał jakąs przygode?
  
 
Cytat:
2006-08-09 17:44:37, mibhell pisze:
wiec nie ma o czym mówic A od zabezpieczen głowa nie boli Czyzbys miał jakąs przygode?



A bo mnie tak na sentymenty wzieło. Nudzę się w pracy i przeglądałem sobie stare forum i watki. A przygód to miałem z moim autkiem troche dwa razy skurw chcieli mi dziubnąc ale cudem boskim się nie udało i to w perdolonym Krakowskim mieście 700 stów mnie kosztowała naprawa stacyjki). Jak tam pojedziesz kiedys to nie radzę zostawiac samego autka chyba że wybierzesz się malczakiem.

[ wiadomość edytowana przez: Robin_Hood dnia 2006-08-10 10:03:45 ]
  
 
UWAGA!
We Wrocławiu w okolicach ul. Prusa grasuje złodziej lusterek/wkładów, który szczególnie upodobał sobie nasze bawary!!!
W przeciągu 2miesiecy mam juz trzeci zestaw wkładów do lusterek!!
Poza moją e36, okradziono jeszcze siudemkę na tej samej ulicy...
Drodzy toważysze!
Czy macie może jakies sposoby zabezpieczenia wkładów przed wyciągnieciem?


PS.Jeszcze trzy komplety wkładów.... i miałbym lusterka od M///
PS. Przyjezdni i odwiedzający Wrocław... trzymajcie sie zdala od dzielnic Ołbin i tzw. Trójkąt bermudzki (okolice ul.Komuny Paryskiej, Kościuszki), albo na parkingi strzeżone

Pozdro, a jak złapiecie gn... to za jaja na latarniach, albo na pal....
  
 
Witam!
przepraszam ze zawracam glowe... ale poszukuje BMW 316 ... rocznik około 1995 ... kolor ciemno zielony... zarejstrowany najprawdopodobniej w Łomży lub okolicach (na tablicach początek BL ... ), posiada tylny spojler... był już szpachlowany... należy do tego klubu (miał ramke od tablicy beemka-klub ... samochód pewnie stoi w jakimś warsztacie ... powinien mieć całkowicie rozwalony przód od strony kierowcy.

samochód ten spowodował wypadek na parkingu w Łomży w dniu 3 maja 2007r koło godziny 20:30. w tym dniu kierowca tego samochodu razem z towarzyszem najprawdopodobniej opuścili jakąś impreze na osiedlu.

poszukuje jakichkolwiek namiarów na ten samochód.
Bardzo proszę o pomoc.
dziękuję, Agnieszka
prosze o kontakt na nr gg 5234348 każdego kto może coś wiedzieć na ten temat
  
 
Cytat:
miał ramke od tablicy beemka-klub


Sądząc po nazwie, mam nadzieję że nie należał do naszego klubu.
  
 
I ja sie podziele mrożącą krew w żyłach opiweścią
Moja becia stoi sobie pod blokiem. Któregoś ranka wychodzę z domu, podchody do autka, a tam wyciągnięte 2 zaślepki z progów(te od dziur do podnośnika) :/ paranoja jakaś. żeby chociaż cztery wyciagnęli.
Oprócz tego co i rusz mam nowe zadrapania :/ na szczęście większość na plastikowych listwach, ale jak kiedyś dorwę tych kierowców co z zamkniętymi oczami parkują to nogi....

A poza tym mojej kuzynce z E30 pod blokiem sondę lambda wykręcili!! To dopiero musieli być w potrzebie )
  
 
Cytat:
2007-05-15 13:47:51, agnese23r pisze:
należy do tego klubu (miał ramke od tablicy beemka-klub ... samochód pewnie stoi w jakimś warsztacie ... powinien mieć całkowicie rozwalony przód od strony kierowcy.



Hłehłe raz to nie ten klub a dwa to nie miejsce na takie przypowiesci ale szczeze współczuje doswiadczen z chamstwem.

pzdr
  
 
Cytat:
2007-05-24 10:09:52, mibhell pisze:
Hłehłe raz to nie ten klub


No właśnie.
Cytat:
a dwa to nie miejsce na takie przypowiesci


Hmm hmm... A mi się wydaje, że jest właściwe.

Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2006-11-19 20:09:15, flajszm pisze:
UWAGA! We Wrocławiu w okolicach ul. Prusa grasuje złodziej lusterek/wkładów, który szczególnie upodobał sobie nasze bawary!!! W przeciągu 2miesiecy mam juz trzeci zestaw wkładów do lusterek!! Poza moją e36, okradziono jeszcze siudemkę na tej samej ulicy... Drodzy toważysze! Czy macie może jakies sposoby zabezpieczenia wkładów przed wyciągnieciem? PS.Jeszcze trzy komplety wkładów.... i miałbym lusterka od M/// PS. Przyjezdni i odwiedzający Wrocław... trzymajcie sie zdala od dzielnic Ołbin i tzw. Trójkąt bermudzki (okolice ul.Komuny Paryskiej, Kościuszki), albo na parkingi strzeżone Pozdro, a jak złapiecie gn... to za jaja na latarniach, albo na pal....



Taksiarze mają taki sposób że malują krawędzie w literę "L" białym lakierem. Nikt nie kradnie.
  
 
mi też raz wkłady wzięli ale to n a początku roku, a miesiąc temu ktoś se znaczek upodobał z tyłu;/ co najlepsze na allegro oryginal znalazłem za 80zł, pojechałem do bawaria motors w katowicach i 54) pozdro
  
 
Mi Lusterko z mojej slicznotki zakarmanili debile jedni. Pozabijabym sukinkotow!
  
 
Trzeba odkopać ten temat.

Na osiedlach szególnie różne cześci z samochodu lubią ginąć, tak jak pewnego dnia moja antena CB
  
 
Ja swoją antenę trzymam w nocy w bagażniku. Co prawda nie jest to president, a sirio, ale przezorny zawsze ubezpieczony