INTERNATIONAL LADA MEETING 2006 Bechyne - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
  
 
Tak sobie wstepnie policzyłem,że z Wawy do Bechyne jest 750 km
  
 
Dla mnie nieosiągalne....
  
 
ja jadę
  
 
Nad Skalicami się zastanawiałem ale tam to już za daleko
  
 
Cytat:
2005-12-19 15:47:17, krycho pisze:
Tak sobie wstepnie policzyłem,że z Wawy do Bechyne jest 750 km



hmmm.. przy planowanych podwyżkach lpg... no nie wiem. kawałek drogi jest...
  
 
To już wole jechać na zlot węgierski
  
 
Cytat:
2005-12-19 17:29:58, Leszek_Gdynia pisze:
Dla mnie nieosiągalne....



Leszek przenocuj w Warszawie )

Jesli bede mogl to ja tam jade ) a co... gdzie by nie byl. Jak nic nie wyskoczy to bede... Co to tam 700 km... )
  
 
Witam
miałem ostatnio dziwną nieco przygodę, jechałem po południu do Wawki, ok 150 km od Gdyni, musiałem zawrócić po coś bardzo ważnego, i wystartowac jeszce raz, czyli jechałem ok 8,5 godziny 700 km z krótkimi postojami na tankowanie i papu
z tego co widzę miejsce zlotu jest oddalone od Gdyni ok. 1100 km, to już jest sporo, ale jakby ktoś z 3City jeszce sie zdecydował, tak by ulzyć w prowadzeniu a przede wszystkim w kosztach, to może udało by się pojechac?.., zresztą może faktycznie dałoby się po drodze gdziesik przenocowac? tylko wówczas, trzeba by wziąc jakiś urlopik
  
 
Hello Friends,
today I post the date and place to our members, and I set up a database where they can sign up for the meeting.
Please, is there a deadline for telling you the number of us visiting?
thanks
Zoli
  
 
Hello,
due to the long distance from Hungary, we'd like to have an option to arrive to the camping at Friday evening (or night, if something wrong happens). Is it possible? (At the camping, I mean...)
thanks
Zoli
  
 
In English.

What is the right place of International Lada Meeting?
Everyone tells Bechyne, but topic shows Ceska Skalice ? How it is?

Is there any other info, on some Czech pages?


  
 
Hello,

who is the person organizing the event itself? Please mail me at zhoudek@freemail.hu .
I'd like to have a few suggestions.
As far as I see this topic is not alive

Zoli
  
 
That is because we still discuss our national meeting, so people don't have enough money and time to go two times for meetings. When we will know something about details of our plans, we will give info here

Best regards !
  
 
Misiek, przeciez z tego co wiem zlot nie odbedzie sie w Czeskiej Skalicy (czy jak to sie odmienia ), tylko w Bechyne na poludniu Czech.. No chyba,ze cos sie zmienilo!
  
 
Pravděpodobně to bude Bechyně,ne Česká Skalice
  
 
. mezinárodní sraz vozů LADA
7. LADA sraz Bechyně

19.-21.05.2006

Vojenské letiště u Bechyně v Jižních Čechách.
Doražte všichni, věřím, že to bude velký!
  
 
Znalazłem w naszej Księdze Gości cos takiego:
Cytat:
hi!
We need more information for international Lada meeting.
We com that time summer to your country and i liked com to wisit to meeting in Tzeck.
thank´s everythink
Jari Nurminen
ladaracingteam@suomi24.fi



Może ktoś biegły w angielskim odpisałby koledze z Finlandii na podany e-mail'a co wiemy o zlocie?
  
 
no i jak ?? wybiera się ktoś???
  
 
Jacek, na razie jeszcze kompletnie nic nie wiadomo i boję sie że tego wyniknie jedno wielkie g...... Ale jeśli cos by się wyklarowało to why not?