L U B L I N - spoty - Strona 25

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no to widzę że fajnie było a ja niestety nie mogłem wpaśc
  
 
tak więc kolega maro wszystko opisał dokładnie jak, co i do czego, ja foty mam podobne więc nie ma sensu wrzucać, moge sie jedynie pod tym podpisać że tak było , szkoda tylko że taka lodówa i że grill sie za bardzo nie chciał palić , kolega Łosu wylał całą podpałke
  
 
Cytat:
2006-12-03 21:02:20, MariuszO pisze:
...grill sie za bardzo nie chciał palić , kolega Łosu wylał całą podpałke



Bo miałeś mokry wyngiel
  
 
no jest widac na fotkach ja rozpalaliscie tego grila... respekt chłopaki
  
 
Witam,

Maro1500 opis bardzo trafny - mimo zimna warto było udac sie na spota . Może następnym razem wreszcie własnym autem przybędę (albo chociaż Reniaczem -wtedy może razem z Tomkiem_r założymy "frakcję Meganek" )! A grilla w końcu się rozpalić udało, zapłonęły nawet kiełbaski (jest to chyba na fotkach ) więc zużycie całej butelki podpałki okazało się jak widac zasadne !

Pozdrawiam wszystkich!

[ wiadomość edytowana przez: maroox dnia 2006-12-04 00:26:19 ]
  
 
I jeszcze trochę fotek...






  
 
Kto chce kalendarze klubowe???????

Zgłaszać się bo będę bił!

Kto się zgłosi, dostaje namiary mojego konta, ew. kasę dostarczyć osobiście ale JAK NAJSZYBCIEJ!

Jak narazie chcę: ja, RX, Bondi, Józef.

Kto jeszcze??
  
 
No ja bym wziął ale podaj cene chociaż
  
 
jak ładnny to i ja chce
  
 
Witam,

Losiu podaj cenę to może i ja się skuszę!!

Pozdro,maroox
  
 
Cena dyszka.

Jak wygląda - zapraszam do wątku pt. kalendarze cośtam cośtam.

Kalendarz FSO AUTO KLUB 2007. Forum ogólne. Wzór jest gdzieś na początku.
  
 
Maro bierze sztuk raz! odbior i zapłate preferuje osobista
  
 
Witam,

Losiu rezerwuj więc i dla mnie jedną sztukę tegoż kalendarza!! Napisz gdzie i kiedy dostarczyć Ci te 10 peelenów.

Pozdrawiam, maroox
  
 
Witam czy żeby wpaść na spot musze być klubowiczem ??:>

[ wiadomość edytowana przez: waldek_x dnia 2006-12-08 22:13:06 ]
  
 
Żeby wpaść na spot, musisz mieć chęć! Jeśli jesteś zainteresowany FSO - nie pytaj tylko przyjeżdżaj. Zapraszamy! Tyle tylko, że teraz następny spot będzie pewnie w okolicah nowego roku...
  
 
Losiu i dla mnie rezerw zrob na jedna sztukencje jak Ci przekazać kaskę?
  
 
Panowie a co wy na to żeby zorganizować jeszcze jednego spota przed świętami? Jak się na to zapatrujecie może w końcu śnieg spadnie?
  
 
jestem za byśmy sie opłatkie podzielili i takie tam
  
 
aleśta sie chłopaki rozbrykali... a moze cos takiego bardziej nieoficjalnego, np. wypad na zlocisty trunek jak Losiu zalatwi kalendarze??
  
 
witam jutro na torze przy zemborzyckiej jest mini max. bedzie startowac rowniez ekipa fso, wiec zapraszam chetnych do ogladania i nie tylko zaczynamy o 9. pozdrawiam