L U B L I N - spoty - Strona 26

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
bede!!
  
 
Dzisiaj na torze Lublin odbyly sie jakies pruby... jakie i o co chodzilo to nawet do konca sam nie wiem bo sie dowiedzialem o tym wczoraj w nocy... no i nie moglo zabraknac ekipy z FSO
startowaly nasze dwa fiaciki 2.0 i jeden caro 1.6
pogoda strasznie niedopiasala... bylo bardzo zimno i na dodatek padal deszcz... wiec tor byl sliski i chlopaki wykonywali efektowne przejazdy driftingowe, no a potem zaczely sie jazdy na czas... oczywiscie czasow tez nie znam... bo robilem za operatora kamery... ale podobno bylo niezle. jak sie dowiem konkretow to napisze. a jak ktos chce filmik to pisac na prv i podawac odres jakos sie przesle

oto kilka fotek:



zmiana opon, okazaly sie za slabe...






te opony byly nowe... jak jechalismy do wawy na 55lecie... jeden przejazd...






prawie jak FSO...







moze pozniej beda jeszcze jakies fotki, a jak ktos ma to niech daje, albo niech mi przesle na e-maila to umieszcze tu
  
 
Dzięki Maro za zdjęcia i filmy. Dawno się tyle nie okręciłem kierownicą było bardzo ślisko .
  
 
Spot jak najbardziej.

Aktualna lista na kalendarze:

ja
RX
Maro
Marcin - PTK (nie pamiętam jaki masz dokładnie nick )
Maroox
Józef
Bondi

Jak ktoś jeszcze to pisać, bo jutro idzie przelew. I żeby nie było akcji, że wyślę 7 dych z włąsnej kasy, a potem nikt mi za kalendarz nie odda.
  
 
Mój nik to marcinmk2 tak dla przypomnienia to jak w końcu mam Ci dać tą kaskę i jak odbiore kalendarz?
  
 
Kaskę do mnie najprościej to na konto, bo nie jestem codziennie w Lublinie. Ale jak coś, to możemy się jakoś na mieście ustawiać.
  
 
Ok napisz mi jeszcze za jaki czas bedziesz mial Kalendarze? to wtedy bysmy sie ustawili i bym go od Ciebie wzia i odrazu bym zaplacil
  
 
Kalendarze będę miał, jak wszyscy za nie zapłacą bo jest konieczna przedpłata żeby je wydrukować. Generalnie mogę kasę założyć, ale żeby potem nie było akcji pt. "chu*owy ten kalendarz, nie biorę!"

Generalnie - jestem w Lublinie jutro koło 11, w środę od ~11 do ~15, jak ktoś coś to mnie łapać na telefon. Numer w profilu.
  
 
no to ja na 100% biore tylko zaden z terminow mi nie pasuje... wiec chyba bede musial zrobic Ci przelew, chyba ze za mnie zalozysz i Ci oddam, bo niechcial bym placic prowizji... zreszta bede sie kontaktowal przez koma.
  
 
Cytat:
2006-12-11 11:25:28, Losiu pisze:
Spot jak najbardziej. Aktualna lista na kalendarze: ja RX Maro Marcin - PTK (nie pamiętam jaki masz dokładnie nick ) Maroox Józef Bondi Jak ktoś jeszcze to pisać, bo jutro idzie przelew. I żeby nie było akcji, że wyślę 7 dych z włąsnej kasy, a potem nikt mi za kalendarz nie odda.


  
 
losiu jak bedziesz u panny to mi cyne dasz i ja sie przejde niedaleko mam a jak wiesz czasem błyskam inteligecjom
  
 
o mnie łosiu nie zapomnij bo jakoś sie zgadać nie możemy
  
 
Cytat:
2006-12-12 08:10:44, MariuszO pisze:
o mnie łosiu nie zapomnij bo jakoś sie zgadać nie możemy


to moze sie z toba ustawie to od razu i moja kase przekazesz Losiowi?? przyokazji sie zalatwi moze siekierki??
wstepie powiem ze pasowalo by mi czwartek lub piatek popoludniu, tzn. po 15
  
 
maro co do tych siekierek to musisz zobaczyć tego borka i sam ocenisz czy chcesz coś z niego bo wiesz dla mnie to chwila trachu


[ wiadomość edytowana przez: JOZEF_STALIN dnia 2006-12-12 16:08:52 ]
  
 
Jeśli ktoś jest z Lublina i chce przekazać kasę na kaendarze do mnie, niech pisze na priv, to mógłby zostawić u mojej dziewczyny na Czubach.
  
 
wiadmomosc na prv Losiu, chyba ze to niejest tak pilne i moze poczekac, to juz jest uzaleznione od ciebie, chcesz robie przelew, poczekac, poczekam! chyba ze byl bys jutro gdzeis w okolicach 16.30-17 w okolicach juzka-stalina to moge osobiscie
  
 
To podrzuć kasę Juzkowi, będę od niego zbierał haracz w sobotę to mi przekaże - tylko żeby nie przepił!
  
 
no wlasnie...
  
 
ze sie tak spytam
ma ktos na zbyciu w rozsadnej cenie [do 100zl] skrzynie 5 od Poldka? bo mi w Fiacie juz zdycha ledwo dziala wydaje dziwne dzwieki i ma sie ku koncowi.... tylko musi byc pewna i co najwazniejsze NIE CIEKNACA
jak ktos ma 4 to mniej chetnie ale do jakis 70zl moze byc

no i oczywiscie kompletna z obudowa sprzegla i nie rozbierana... bo rozbierana napewno bedzie ciekla... moja ciekla az wyciekla i sie zajezdzila

mam nadzieje ze ktos pomoze nie to gdzies z anonsow kupie...

pozdrawiam
benny

  
 
Eśki albo Zbity. Zbity raczej będzie miał bo dohca wsadził. Wogóle to piszesz na forum już dość długo, ale nie przypominam sobie Ciebie na spocie. Czyżbym się mylił? Jeśli nie to zapraszamy na najbliższy spocik, tylko jeszcze nie wiem kiedy

JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓZEEEEEEEEEEF! Kasę szykuj