Nowe oczka Cossiego. - Strona 4.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dzieki za odpowiedzi. to co zapodal frysiek jest ok . przyjze sie temu blizej jak wroce z pracy.

druga sprawa to nie interesuja mnie przerobki z tego co jest w bmw. najchetniej oryginal. ( powiedzmy, ze cena jest drugorzedna ).

ponawiam pytanie czy ktos jest w stanie zalatwic reflektor do swiatel mijania ( ja mam w nim zarowke H4, ale z checia bym zrobil po oryginale )? oryginal do morette z cossa?

pojawily sie pytania o moretty MKVII.
czy klosze morette MKV i VII maja ta samo srednice? mowa tylko o tych zewnetrznych kloszach. wewnetrzne od dlugich mnie nie interesuja.



frysiek mozesz wrzocic jakies foteczki swoich morett? jak to u ciebie wyglada i jak swieci? ( swieci pewie o wiele lepiej niz w zwyklym kloszu ).
  
 
wkłady w morettach mk 5/6 i mk7 są takie same - różnią się tylko obudową

co do wkładów z różnej maści bmw z roczników 90-97 to ja bym odradzał, przerabiał ten temat i po pierwsze różnią się średnicą

a po drugie, ważniejsze, te lapmy strasznie słabo świecą, zwłaszcza te na żarówkę H1 - o wiele lepiej świecą te zelmotowskie które masz teraz zamontowane
  
 
Cytat:
2011-02-06 22:51:53, slawas1 pisze:
wkłady w morettach mk 5/6 i mk7 są takie same - różnią się tylko obudową co do wkładów z różnej maści bmw z roczników 90-97 to ja bym odradzał, przerabiał ten temat i po pierwsze różnią się średnicą a po drugie, ważniejsze, te lapmy strasznie słabo świecą, zwłaszcza te na żarówkę H1 - o wiele lepiej świecą te zelmotowskie które masz teraz zamontowane



no tyle wiem, ale chcialem jeszcze polepszyc pole widzenia po zmroku
  
 
Cytat:
2011-02-06 22:51:53, slawas1 pisze:
... co do wkładów z różnej maści bmw z roczników 90-97 to ja bym odradzał, przerabiał ten temat i po pierwsze różnią się średnicą a po drugie, ważniejsze, te lapmy strasznie słabo świecą, zwłaszcza te na żarówkę H1 - o wiele lepiej świecą te zelmotowskie które masz teraz zamontowane


zgadza się, dlatego pakują soczewki na h7 lub ksenon...
U mnie w E36 mam na soczewce h1 i świeci nieżle, ale tylko z dobrymi żarówkami...
  
 
ja chce lampy przezroczyste, do ktorych bede mogl zalozyc H4. kiedys myslalem o ksenonie, ale ksenon nie pasuje do essa poprostu nie ten wiek przezrocze tez nie bardzo pasi, ale zawsze to lepiej niz zeberkowa lampa przez ktora slabo widac jak jest sucho to ok, ale jak pada to pole manewru jest juz ograniczone. widzialem moretty na ebay-u z taka przezroczysta lampa, ale cena 1500zl ( z przesylka juz ) no i lampy na lewa strone wiec odpada.
  
 
Cytat:
no i lampy na lewa strone wiec odpada.



a tak czystko teoretycznie to chyba wystarczyloby po prostu przekrecic reflektory z L do P obudowy i na odwrot.. dobrze myśle?
  
 
Cytat:
2011-02-07 11:32:15, shadk-k pisze:
a tak czystko teoretycznie to chyba wystarczyloby po prostu przekrecic reflektory z L do P obudowy i na odwrot.. dobrze myśle?


Niestety nie. Szkło lampy jest niesymetryczne, więc i snop światła też.
Ja bym się pokusił o soczewki i czarne (lub inny kolorek) wnętrze lampy.
  
 
Cytat:
2011-02-07 11:32:15, shadk-k pisze:
a tak czystko teoretycznie to chyba wystarczyloby po prostu przekrecic reflektory z L do P obudowy i na odwrot.. dobrze myśle?



tak jak surec pisze. nie da rady. jakby sie dalo to bym sobie zakupil.