Nowe oczka Cossiego. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zajefajne lampeczki
  
 
Samochodzik super, ale lampy... i te wloty na masce... no i te stalowki pomalowane na bialo... no nie podobaja mi sie po prostu.

Ale za to samochodzik nadrabia fajnym zderzakiem i pieknym grillem



[ wiadomość edytowana przez: wacek dnia 2005-11-25 18:00:28 ]
  
 
Cytat:
2005-11-25 17:58:56, wacek pisze:
Samochodzik super, ale lampy... i te wloty na masce... no i te stalowki pomalowane na bialo... no nie podobaja mi sie po prostu. Ale za to samochodzik nadrabia fajnym zderzakiem i pieknym grillem



wloty to jeden z wielu znaków rozpoznawczych cossiego
  
 
Tytułem komentarza do Azraelowozu:

Wacek -

  
 
osobiscie podobaja mi sie morety ale tylko w mk5. no i oczywiscie w cosworcie ogólnie autko wypas
  
 
Cytat:
2005-11-25 20:00:59, Wojo pisze:
Tytułem komentarza do Azraelowozu: Wacek -




dobre
  
 
szkoda że nie soczewki ale bardzo ładne ....
  
 
No śliczne, nie powiem
  
 
Cytat:
Azrael a powiedz jeszcze jak świecą, bo z tego co mi wiadomo w takich zwykłych morettach z normalnym żebrowanym szkłem to z oświetlaniem drogi nie jest najlepiej




Na razie nie wiem, bo są kompletnie nieustawione. Kto mi dobrze w Wawie ustawi światla? W Cossie jest to starsznie upierdliwe bo dostęp do śrub regulacyjnych jest prawie żaden także przydałby się ktoś cierpliwy i spokojny kto nie połamie niczego.
  
 
Cytat:
dziwi mnie tylko po co dają postojówkę w lampie od świateł mijania - skoro jest obok lampka




Bo lampa jest taka sama również do modeli które nie mają osobnej pozycji z boku?
  
 
Cytat:
2005-11-26 13:22:45, Azrael pisze:
Na razie nie wiem, bo są kompletnie nieustawione. Kto mi dobrze w Wawie ustawi światla? W Cossie jest to starsznie upierdliwe bo dostęp do śrub regulacyjnych jest prawie żaden także przydałby się ktoś cierpliwy i spokojny kto nie połamie niczego.


Kuba przecież na każdej stacji diagnostycznej muszą Ci to ustawić.. a to juz ich zmartwienie czy im to zajmie 5 minut czy godzine.. a jak coś połamia to niech płacą.. pilnuj ich i tyle..
  
 
Cytat:
2005-11-25 17:58:56, wacek pisze:
Samochodzik super, ale lampy... i te wloty na masce... no i te stalowki pomalowane na bialo... no nie podobaja mi sie po prostu. Ale za to samochodzik nadrabia fajnym zderzakiem i pieknym grillem [ wiadomość edytowana przez: wacek dnia 2005-11-25 18:00:28 ]




Akurat grill jest paskudną podróbą z żywicy jak się okaząło po oszlifowaniu.


Jak to sobie niby wyobrażasz? 18'' alu najlepiej "z szerokim rantem" na szerokim "laczu" i gleba na zimę? A wloty co wywalić, zaspawać i zaszpachlować? Niech się topią oslony rozrządu od temperatury?
  
 
Cytat:
2005-11-26 13:25:56, Azrael pisze:
Akurat grill jest paskudną podróbą z żywicy jak się okaząło po oszlifowaniu. Jak to sobie niby wyobrażasz? 18'' alu najlepiej "z szerokim rantem" na szerokim "laczu" i gleba na zimę? A wloty co wywalić, zaspawać i zaszpachlować? Niech się topią oslony rozrządu od temperatury?


hahah..dobre... chyba kolega wacek nie wie co to jest Cosworth i co siedzi pod machą
  
 
Cytat:
2005-11-26 13:24:04, Azrael pisze:
Bo lampa jest taka sama również do modeli które nie mają osobnej pozycji z boku?


chyba nie lampa tylko sam wkład.. bo nie było modeli bez postojówki z boku z szeroką lampą.
  
 
Cytat:
2005-11-26 13:27:32, VinCe pisze:
hahah..dobre... chyba kolega wacek nie wie co to jest Cosworth i co siedzi pod machą




Jakby widział jakie maksymalne obniżenie daje mój zawias to by się zapłakał że tak wysoko stoi
  
 
Cytat:
2005-11-26 13:28:26, VinCe pisze:
chyba nie lampa tylko sam wkład.. bo nie było modeli bez postojówki z boku z szeroką lampą.



No wkład. Do zwykłego jest pewnie identyczna.
  
 
Aha rzypominam o tym że stare Moretty są na sprzedaż. Kto da więcej? eRes się deklarował ale coś na PW nie odpowiada
  
 
kubuś poprosze info z ceną na priv
  
 
Cytat:
2005-11-26 15:46:27, VinCe pisze:
kubuś poprosze info z ceną na priv



Poszlo
  
 
ja bym też poprosił cenę wyjściową