Nowe oczka Cossiego. - Strona 2.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-11-26 13:22:45, Azrael pisze:
Na razie nie wiem, bo są kompletnie nieustawione. Kto mi dobrze w Wawie ustawi światla? W Cossie jest to starsznie upierdliwe bo dostęp do śrub regulacyjnych jest prawie żaden także przydałby się ktoś cierpliwy i spokojny kto nie połamie niczego.


Kuba przecież na każdej stacji diagnostycznej muszą Ci to ustawić.. a to juz ich zmartwienie czy im to zajmie 5 minut czy godzine.. a jak coś połamia to niech płacą.. pilnuj ich i tyle..
  
 
Cytat:
2005-11-25 17:58:56, wacek pisze:
Samochodzik super, ale lampy... i te wloty na masce... no i te stalowki pomalowane na bialo... no nie podobaja mi sie po prostu. Ale za to samochodzik nadrabia fajnym zderzakiem i pieknym grillem [ wiadomość edytowana przez: wacek dnia 2005-11-25 18:00:28 ]




Akurat grill jest paskudną podróbą z żywicy jak się okaząło po oszlifowaniu.


Jak to sobie niby wyobrażasz? 18'' alu najlepiej "z szerokim rantem" na szerokim "laczu" i gleba na zimę? A wloty co wywalić, zaspawać i zaszpachlować? Niech się topią oslony rozrządu od temperatury?
  
 
Cytat:
2005-11-26 13:25:56, Azrael pisze:
Akurat grill jest paskudną podróbą z żywicy jak się okaząło po oszlifowaniu. Jak to sobie niby wyobrażasz? 18'' alu najlepiej "z szerokim rantem" na szerokim "laczu" i gleba na zimę? A wloty co wywalić, zaspawać i zaszpachlować? Niech się topią oslony rozrządu od temperatury?


hahah..dobre... chyba kolega wacek nie wie co to jest Cosworth i co siedzi pod machą
  
 
Cytat:
2005-11-26 13:24:04, Azrael pisze:
Bo lampa jest taka sama również do modeli które nie mają osobnej pozycji z boku?


chyba nie lampa tylko sam wkład.. bo nie było modeli bez postojówki z boku z szeroką lampą.
  
 
Cytat:
2005-11-26 13:27:32, VinCe pisze:
hahah..dobre... chyba kolega wacek nie wie co to jest Cosworth i co siedzi pod machą




Jakby widział jakie maksymalne obniżenie daje mój zawias to by się zapłakał że tak wysoko stoi
  
 
Cytat:
2005-11-26 13:28:26, VinCe pisze:
chyba nie lampa tylko sam wkład.. bo nie było modeli bez postojówki z boku z szeroką lampą.



No wkład. Do zwykłego jest pewnie identyczna.
  
 
Aha rzypominam o tym że stare Moretty są na sprzedaż. Kto da więcej? eRes się deklarował ale coś na PW nie odpowiada
  
 
kubuś poprosze info z ceną na priv
  
 
Cytat:
2005-11-26 15:46:27, VinCe pisze:
kubuś poprosze info z ceną na priv



Poszlo
  
 
ja bym też poprosił cenę wyjściową
  
 
Cytat:
2005-11-28 10:11:09, slawas1 pisze:
ja bym też poprosił cenę wyjściową



Aktualnie najwyższa oferta wynosi 300PLN.
  
 
a co w niech jest do zrobienie /obudowy całe?, jaki stan optyki? zaczepy wszystkie?/
  
 
Cytat:
2005-11-28 12:46:35, slawas1 pisze:
a co w niech jest do zrobienie /obudowy całe?, jaki stan optyki? zaczepy wszystkie?/




Obudowy całe, optyka długich oryginalna, H4 zamienniki, nowe (mają moze rok). POklejone zaczepy ale działają, do zrobienia śruby regulacyjne bo niektóre wymienione na zwykłe nakrętki zamaist plastikowych motylków.
  
 
optyka świateł mijania rozumiem do zrobienia??
  
 
Cytat:
2005-11-28 14:26:20, slawas1 pisze:
optyka świateł mijania rozumiem do zrobienia??




Ja jeździłem z taką jaka jest, czyli jak napisałem zamiennik polski, nowy. Można kupić oryginalne lampy Cibie ale trochę się mija z cleem bo to ta sama technologia z lat 80. Można też wpasować lampę od tych nowych ale nie wiem jaka cena samej lampy.
  
 
Cytat:
2005-11-25 19:12:07, kornat pisze:
wloty to jeden z wielu znaków rozpoznawczych cossiego



a czy to znaczy, że uszą się podobać?

czyżbym szerzył herezję?
  
 
To tak jakbyś mówił że w sumie fajne to Porsche ale stacyjka po lewej badziewna Tlyko że wloty w odróżnieniu od stacyjki maja swoją rolę
  
 
Cytat:
2005-12-05 14:42:51, Azrael pisze:
...ale stacyjka po lewej badziewna



Nigdy nie stwierdziłem, że którakolwiek część Twego samochodu jest badziewna, co więcej - samochód jako całość bardzo mi się podoba.

A co do wlotów na masce - tak, wiem, że potrzebne

Zresztą niepotrzebnie wdałem się w dyskusję na temat wyglądu auta - bądź co bądź - kultowego. Cóż - natura prowokatora przeważyła, przepraszam, mój błąd.

Pozdrawiam i obiecuję nie prowokować więcej
  
 
Azrael, a gdzie kupowałeś te lampy ? Czy te nowe reflektory od świateł mijania pasują bez przeróbek do starych morettów ?

I koniecznie napisz jaka jest różnica w oświetlaniu drogi pomiędzy tymi nowymi, a starymi.


[ wiadomość edytowana przez: -OMEN- dnia 2005-12-16 20:01:32 ]
  
 
hmmm stacyjka tez ma swoją role teraz jest to tradycja a wczesniej miało to znaczenie podczas rajdu