[3CiTy] Spot na hamowni 3o.o5.2oo9 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja wiem czemu te wyniki zaniżone u mnie i Marasa - to przez wspomę
  
 
Cytat:
2005-12-10 18:49:51, leon pisze:
tja, i te bajki jakoby CB miał 87 koników...



Ale zauważ że zachowane są proporcje przy porównywaniu mocy z danych i faktycznej...

np.
Adamusowe 82KM
i Moje czy Roada 87KM
  
 
Najwazniejsze jest to ze wszystkie gazniki byly lepsze od Abimexa
  
 
Cytat:
2005-12-10 19:51:29, road_runner pisze:
Najwazniejsze jest to ze wszystkie gazniki byly lepsze od Abimexa


bo mnie nie było
  
 
hmm Rover Power Ciekawe ile zabiera mikser LPG.
  
 
Cytat:
2005-12-10 20:33:55, OLO pisze:
hmm Rover Power Ciekawe ile zabiera mikser LPG.


O ile pamietam Maras osiagnal jakies 84 KM na gazie. Na benzynce 87 KM.

Pozdrawiam
Adamus
  
 
A tak to wygladalo:









Nomadowi naleza sie podziekowania za pomysl i zorganizowaniu spota na hamowni. Juz wiemy, ze bedzie mozna go powtarzac

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Cytat:
2005-12-10 22:28:39, adamus pisze:
Nomadowi naleza sie podziekowania za pomysl i zorganizowaniu spota na hamowni. Juz wiemy, ze bedzie mozna go powtarzac Pozdrawiam Adamus



Dziekuję, dziękuję.. a największe podziękowania należą się panu Gracjanowi za możliwość zorganizowania tego spota

Szkoda że frekwencja nie była liczniejsza... ale i tak zabawa była przednia... "a teraz wszyscy chowamy się za właściciela auta..."
  
 
Cytat:
2005-12-10 20:47:35, adamus pisze:
O ile pamietam Maras osiagnal jakies 84 KM na gazie. Na benzynce 87 KM.


Ojojoj. Ja bym zmierzył LPG, Pb z mikserem, Pb bez miksera.
Jak za dużo zabierze to montuje BLOS-a
  
 
Cytat:
2005-12-10 22:46:52, OLO pisze:
Ojojoj. Ja bym zmierzył LPG, Pb z mikserem, Pb bez miksera. Jak za dużo zabierze to montuje BLOS-a


Trza bylo wrzucic klamoty i wpasc na weekend do 3city

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Cytat:
2005-12-10 22:46:52, OLO pisze:
Ojojoj. Ja bym zmierzył LPG, Pb z mikserem, Pb bez miksera. Jak za dużo zabierze to montuje BLOS-a



a opcja LPG bez miksera?
  
 
Cytat:
2005-12-10 22:51:19, adamus pisze:
Trza bylo wrzucic klamoty i wpasc na weekend do 3city Pozdrawiam Adamus


teoretycznie racja
  
 
masz jeszcze szanse...w nastepnym tygodniu wybieram sie...moze rowniez Lazik... tak wiec rezerwuj sobie weekend
pozdrawiam
  
 
Osiagi Czarnego Konia Marasa (Atu Rover 1.4 103 KM most 4,3)
na silniku

na kolach


pozdrawiam
Adamus
  
 
Wyniki nie zachwycaja... ciekawe ile moje 318p by wycisnelo z siebie... moze ze 115KM pokazaloby chociaz jakis trzycyfrowy wynik

Adamus, gratuluje wynikow mysliwca.
  
 
Cytat:
2005-12-11 19:28:14, KiLeR pisze:
Wyniki nie zachwycaja... ciekawe ile moje 318p by wycisnelo z siebie... moze ze 115KM pokazaloby chociaz jakis trzycyfrowy wynik Adamus, gratuluje wynikow mysliwca.



Dzieki!

Co do wynikow Poldkow z OHV to ich mierne osiagi mozna tlumaczyc:
- uzywaniem gazu - zuzycie silnika plus ograniczony dolot powietrza przez mikser
- rzadka eksploatacja na benzynie degraduje uklad zasilania benzyna (zwlaszcza gazniki) i male zainteresowanie uzytkownikow ich konserwacja/regulacja
Tak mi sie wydaje.

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Zgadzam sie z Toba. Sam pamietam, ze po dlugim okresie uzywania praktycznie tylko gazu, musialem zregenerowac zupelnie gaznik, bo nie dalo sie jezdzic na benzynie, a musialem, bo silnik byl na dotarciu.

Tak czy inaczej - gaz strasznie wplywa na osiagi samochodu i nikt mi nie powie, ze tak nie jest. Kolega ma Puga 406 2.0 150KM, po zalozeniu gazu 4 generacji samochod dostal po pewnym czasie mula nawet na benie (a zwezki w dolocie przeciez tam nie ma).
Coraz bardziej sklaniam sie do tego, ze moje kolejne auto (cywilne oczywiscie) bedzie mialo silnik diesla (oczywiscie cos nowoczesnego, a nie klasyczny klekot).
  
 
Cytat:
2005-12-11 20:33:25, adamus pisze:
uzywaniem gazu - zuzycie silnika plus ograniczony dolot powietrza przez mikser - rzadka eksploatacja na benzynie degraduje uklad zasilania benzyna (zwlaszcza gazniki) i male zainteresowanie uzytkownikow ich konserwacja/regulacja


Jeśli chodzi o zuzycie gaźnika przez nieuzywanie - owszem mozliwe. Ale przy zastosowaniu miksera palnikowego to nie sądze. Zazwyczaj mają one oczka o 0-3mm większe niż gardziele

Maras - rozumiem że pomiaty były ze zwężką LPG. Miałeś chyba około 32mm. Warto by sprawdzic ile to badziewie zabiera mocy
  
 
Ciekawe kiedy ja swojego Devilka shamuję ? Na pewno jak sie dotrze. Bedzie 3 cyfrowy wynik na kołach ?
  
 
Moim zdaniem tak slaby wynik moze byc podyktowany miedzy innymi:
1.Przesterowaniem komputera benzynowego po ekspluatacji na gazie(4lata i 150tyś. ) przedewszystkim!!!,wedlug mnie jest to nie uniknione!!!
2.Zweżka w dolocie (mikser)
3.Wspomaganie
4.Przebieg calkowity 235tyś.(nie jezdze lajtowo zawsze sie spozniam )
5.Gosciu z hamowni obstawial na zbyt dozy stozek !???
Efektem tego wszystkiego moze byc tak zanizony wynik chodz na 103KM wcale nie liczylem i wtrakcie jazdy nie mam odczucia zebym mial az takie braki mocy fura i tak ciagnie zadawalajaco co mozna zaobserwowac co roku w BORSKU!!! tylko mysliwiec Adamusa dal mi rade to tez potwierdzila hamownia



[ wiadomość edytowana przez: OLO dnia 2005-12-12 18:28:03 ]
[ powód edycji: orto ]