K r A K - Spoty i nie tylko - Strona 64

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bodziu..lepiej powiedz co tam z Błękitkiem ?? pozdro
  
 
Błękitek jest chory i leży w łóżeczku.

A co do spociaka, to Smoczyczko PROSIMYYYYYYY
  
 
Cytat:
2007-01-05 15:37:07, Wujek-Kajtek pisze:
Błękitek jest chory i leży w łóżeczku. A co do spociaka, to Smoczyczko PROSIMYYYYYYY



to niestety niezalezy od nasz tylko od rodziców Doroty ale postaram sie to załatwić najwyżej skorzystamy z garażu
  
 
No więc skoro mam już dostep to skrobne tutaj to co wcześniej dałem Julowi na sms.
Chłopaki z PTK i FCT zaproponowali zlocik w dniu 20,01,2007. przyjazd zapowiadają ekipy ze śląska, my też się dołączamy i zapraszamy rownież Was
wzorem np. Lublina będzie to poprostu zlot FSO a nie zlot MKP, AK PTK czy jakiegoś jeszcze ZHP więc zaproszeni są wszyscy maniacy naszych zardzewiałych pojazdów spod FSO

zbiórka ma być o 13 pod multikinem bo łątwo tam dojechać nieznającym krakowa, potem w planie pas startowy i jakaś integracja, można wziąc grille o ile tylko deszczu nie będzie później może być knajpa lub jakiś sponton co komu do głowy wpadnie, mam nadzieje że frekwencjka dopisze
  
 
ok koledzy i koleżanki po ciężkich wielogodzinnych negocjacjach udało mi sie uzyskać zgodę na spotkanie Krakowskiego oddziału FSOAK u Smoczyczki w domu

proponuje sobotę w okolicach 17-18

Cola i chipsy we własnym zakresie chociaż coś powinienem tam mieć ale z okazji ze jesteśmy na diecie są to ilości śladowe
  
 
Gitesso majonesso.
  
 
to przyniose dietetyczne marchewki, hehe.
czy ktos mogl by wpasc pomoc mi z autem? polonez umarl :/
  
 
Udało Ci się uruchomić polda, czy dalej kaplica?
  
 
nie mialem kiedy sie bawic i probowac, wiec siedzi i zdycha
  
 
przypominam Kolegom i kolezankom ze pojutrze tz 13 stycznia Tego roku w willi BodzioT-a I Smoczyczki odbędzie sie spotkanie Krakowskiego oddziału FSO AK i byłbym wdzięczny za przybycie bo bedą tam omawiane ważne sprawy i zeby nie było ze ja nic nie wiedziałem
  
 
A napiszę sobie w starych, dobrych Krak Spotach
Trzeba się przeca czasem wyluzować.
I tu nie banujom
  
 
Up up up
A niech sobie Krak spoty powiszą chwilkę na górze
  
 
biech będzie upup
  
 
Santi mordo moja
  
 
No to znowu up up up.
  
 
no to up up
  
 
A może byśmy pospocili?? Koniec sesji się zbliża a Ci co pracują to im i tak wszystko jedno Miały być jakieś spoty edukacyjne, ja już zeszycik przygotowałam do robienia notatek i co??
  
 
kiedy??

najlepiej niedziela


[ wiadomość edytowana przez: santi dnia 2007-02-17 10:11:52 ]
  
 
Ja wracam do KRK 25 marca..wiec moze jakos po tym terminie..jakis spocik?? pozdroo
  
 
Ano bardzo chętnie