K r A K - Spoty i nie tylko - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Naj staruchu
  
 
dziekuje za zyczenia

prazety w formie przelewów prosze wpłacać bezposrednio na moje konto numer otrzywiście na priv

ew gotówka na najbliższym spocie

  
 
ale materialista, kto ma link do artukułu o rujnowaniu Rydzyka przelewami?

dzięki Kajtek
  
 
Cytat:
2005-12-08 12:04:53, Wilu pisze:
ale materialista, kto ma link do artukułu o rujnowaniu Rydzyka przelewami? dzięki Kajtek



wczoraj w Toruniu była niepowtarzalna okazja zrobic porządek z radiem maryja i słuchaczami... Nie ma tam obok jakiegoś poligonu wojskowego?!
  
 
Nudno tu
  
 
No trochę
  
 
spilem csie. dobranocc.
  
 
Sportowiec pijany? No jak to?!
  
 
no wrocilem do swiata zywych. hehe. czekam bo skarbowka mi przesunela termin wydania zwolnienia z vatu na auto przywiezione z zagranicy, mialo byc na wczoraj, potem na dzisiaj na 9, potem sie okazalo ze kogos tam nie ma i musze dzwonic kolo 12/13... nie wiem czy dzis zdaze juz zarejestrowac czerwonego niemieckiego fso... eh. ta jeb@#$ biurokracja.
  
 
FSO 316 Abimex
  
 
Dzisiaj zapowiada sie bardzop nie-nudna noc. Pod blokiem powinien mi przejechac samolot Fotki wrzuce na ogólnym
  
 
Julo gdzie Ty mieszkasz, gdzieś przy opolskiej? Kurde on dopiero tam jest
  
 
No przy Opolskiej. Zeszlej nocy doholowali go tylko do motelu Krak i caly dzien spedzil tam na parkimngu. Zaraz sie zbieram zrobic zdjecia znad samolotu
  
 
Byłem tam ok 18stej, widziałem saabika hehe, bez ogona wygląda mało zadziornie , ale w Czyżynach zwrócą mu myslę szybko dupeczkę i będzie wyglądał jak należy . Swoja drogą ciekawe w czym im ogon przy transporcie przeszkadzał skoro skrzydeł zdemontować się nie dało i dali radę w takiej formie go dociagnąć...tak czy siak dobrze że ML nie spoczywa na laurach i szuka nowych nabytków
  
 
Po drodze do muzeum byly 2 wiadukty, z czego 1 na tyle niski, ze z rozlozoym statecznikiem by na 100% nie rzejechal. Relacja na ogolnym w fotkach

Kajtek wywal posta, juz sie wyedytowalem. Ciagle mysle o MIM, a tu sie okaze ze akcje szlag trafi, a przeciez przez to sie tu pojawilem. Troche szkoda by bylo...

[ wiadomość edytowana przez: Julo_ dnia 2005-12-10 20:45:31 ]
  
 
Julcio Jaki MIM
To poszło do muzeum lotnictwa
  
 
Dżizas jaki zastój u nas... w akcji MIM nikt nie pisze, w krak spotach nikt nie pisze...no makabrą mi nieco trąca
Czyżby zapiekanki i pierogi zaszkodziły, że drodzy klubowicze nie wypowiadacie się ani ciut ciut?
Wydzi zaszkodziło cuś, bo całe popołudnie i wieczór spędziła tam, gdzie nawet król piechotą chadza, ale ja się trzymam, więc mam nadzieję że i Wy szanowni również
Niech moc OHV będzie z Wami
  
 
Cytat:
2005-12-11 02:55:41, Wujek-Kajtek pisze:
Dżizas jaki zastój u nas... w akcji MIM nikt nie pisze, w krak spotach nikt nie pisze...no makabrą mi nieco trąca Czyżby zapiekanki i pierogi zaszkodziły, że drodzy klubowicze nie wypowiadacie się ani ciut ciut? Wydzi zaszkodziło cuś, bo całe popołudnie i wieczór spędziła tam, gdzie nawet król piechotą chadza, ale ja się trzymam, więc mam nadzieję że i Wy szanowni również Niech moc OHV będzie z Wami



ja jestem ale na chwilke i z zapytaniem


czy jest może organizowana jakaś klubowa imprezka sylwesterkowa ?????

bo mi sie plany pokoplikowały i tak sie zastanawiam

poztym całkiem fajna niedziela
  
 
hm, sylwek klubowy? to chyba nie przejdzie, no chyba ze 31 spotkamy sie na kilka baczkow na pasie, pod warunkiem ze bedzie snieg... no i ze jeszcze bedziemy w stanie...

ps Bracie Kajtku, czy twoje pozdrowienie dotyczy tylko OHV czy tez moge sie podlaczyc z OHC?
  
 
Nie możesz sie podłączyć z ohc, ale masz ohv, więc nie ma problema hehe
Na sylwka jadę poza KrAK, więc odpadam