K r A K - Spoty i nie tylko - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-12-11 16:12:17, Wujek-Kajtek pisze:
Na sylwka jadę poza KrAK



ja tez... do bibic... hahaha
  
 
zrobmy jakis spot
  
 
Cytat:
2005-12-12 11:45:43, Julo_ pisze:
zrobmy jakis spot



cosik ma być 17 ale jeszcze niema żadnych szczegółów
  
 
Mam nadzieje ze sie uda 17go zrobic bardzo niespodziankowy spocik i to ine na lotnisku :> Ale nic nie mowie, nie rozbudzam wyopbrazni, po prostu mi sie nudzi

BTW doistaem wreszcie podszybie do fiata. DHL trzymal je TYDZIEN w magazynie w Krakowie, a koles ktory mi je wysylal zamiast opakowac karton po rowerze w papier szary to wsdzil odszybie bez JAKIEGOKOLWIEK zabezpieczeina w karton i sie dziwi ze mu nie przyjeli pudla 140x80x20cm na poczcie (wymiary PRAWIE takie ze dalo by sie wynegocjowac zeby wzieli) z latającym wielkim ii lekkim kawalem blachy i w dodatku obdrukowanego reklamami firmy rowerowej. Ja pierdole co za matoł dzieki temu za podszybie zaplacilem 30, a za przesylke zamiast 12 (a wlasciwie to pewnie zaimat 8 bo tyle to waży ze za 8 powinno sie wyslac), to zplacilem jeb*** 38 zeta :[
  
 
spoko spoko, z paczkami to tak jest ze czesto przesylka wiecej wychodzi od czesci...

co do spotu to chyba bedzie niedlugo na forum - w niedziele na gazowej w knajpie na pifq
  
 
1. nie wiem gdzie jest gazowa
2. zobaczymy zo Kajcioch wykombinuje, moze uda sie cos naprawde ciekawego
  
 
na kazimierzu nieopoal mima/mimu (???)
  
 
no tak, alem gupi No to hmm, dobra, to siedze cicho, zobaczymy co z tego ebdzie


[ wiadomość edytowana przez: Julo_ dnia 2005-12-12 17:08:56 ]
  
 
oby cos wyszlo bo inaczej lipa-pipa...
  
 
No co ten Kajcioch tak nie pisze nic? To ja napisze ze w niedziele o 18 szpot w tej knajpie ma byc, ale gdzie zbiorka i wogole gdzie ta knajpa to nie wiadomo
  
 
no zbiorka w knajpie chyba..?
  
 
ale gdzi knajpa jest nooo?
  
 
Na gazowej nooo
Zbieramy się w jakimś tam miejscu na gazowej, a potem do knajpy. Bo nie wiem czy tam jedna knajpa jest czy więcej...
Whatever.
Na gazowej o 18 i jak ktoś będzie chciał się spóźnić sporo, to niech dzwoni do mnie na komórkę żeby sie dowiedzieć gdzie jesteśmy
Pozdro
  
 
nooooo, ziom.
  
 
Nooo
  
 
to pogadalismy. elo co sie dzieje

gdzie wszyscy? kurna ostatnio nikt nie pisze oprocz Kaja i Julo/a... ? pobudka tu jest forum - tu sie pisze...
  
 
Nooooooo
















A tak na serio, to fucktycznie jakoś lipnie ostatnio na krak spotach.
Ludzieeee...tu sie pisze, a nie leży
  
 
No to coś skrobnę, bo zapomnicie że jestem
A jeśli chodzi o tego spota na Gazowej to mam rozumieć że chodzi o Gazową, dawnego Xenona i jeszcze wcześniej Cocona??? Bo jak był jeszcze Cocon to różne towarzystwo tam przychodziło
  
 
Cocon był dla ładnych i miłych chłopców
  
 
ekhm.nie wiedzialem ze to o TĄ ulice chodzi