Spot SZCZECIN

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
z uwagi na głód spotkań z maniakami Omy rejonu Zachpom (i nie tylko ) proponuję organizację krótkiego spotu zapoznawczo-integracyjnego.

termin: każda sob-niedz w godz 12-15
miejsce: wg propozycji - Szczecin, okolice.
Osobiście preferuję "pas startowy" na Chociwel.
Jak się zrobi biało dowiozę trochę pachołków do slalomu itp

oczekuję na zgłoszenia
& pozdrawiam
Piotrek

  
 
No to kolego porywasz sie z motyka na Slonce Zobacz ilu nas aktywnych jest na LOB-ie? Z tego polowa nie przeczyta tego postu, a z tych co przeczytaja przyjedzie polowa, a ta polowa bedziesz ty.
Ale nie ma co zycze udanego "spotu" brr jak ja nie cierpie tego okreslenia.



[ wiadomość edytowana przez: Nav dnia 2005-12-14 15:30:09 ]
  
 
7gsi, Nav ma racje pod wzgledem uczestnictwa w spotach, a nie lepiej poczekac na snieg i pojechac do Borska?
  
 
znaczy się,
chętnych na horyzoncie brak
  
 
Zgłaszam swój akces i chęć uczestnictwa w spotkaniu,lotnisko na Chociwel jest ok ,no pogromcy bestii nie ma co sie rozczulać nad zimą ,tylko meldować po kolei kto przybedzie!!!Warto sie zapoznać i spotkać się jeszcze w starym roku...Pozdrawiam i czekam na kolejne zgłoszenia!!!
  
 
Przykro to stwierdzić,ale grupa zachodniopomorska cos nie za bardzo jest skora do spotkań Może jednak ktoś jednak zechce się spotkać na krótkim"lotnisko party"?Byłoby miło poznać kolegów z forum na realu Jak zapewne czytacie,inne rejony naszego kraju zdołały się spotkać przed świętami,lub przed nowym rokiem,a u nas cisza...
  
 
Spoko... nie zalamywac sie...

... ostatnio w Poznaniu bylo obecnych... 2
  
 
jeśli tylko termin mi będzie odpowiadać to przyjadę na pewno
  
 
ej, zachpom nie może być gorszy od innych rejonów kraju!

czyli jeszcze raz:

kto chętny na kameralny zlocik ?

jak dobrze liczę - 3 osoby to już coś
może spotkanko za tydzień - czyli np sobota 14.01.2006.?

jeśli będzie zainteresowanie - ja będę na 100%.
miejsce - zobaczmy, kto się zgłosi i wybierzmy coś, co podpasuje każdemu. Dla mnie miejscówka obojętna

pozdrawiam!
  
 
jestem napewno!!!
  
 
rowniez na 99,99 % bede
  
 
REWELACJA

proponuję "lotnisko" na drodze na Chociwel, np pierwszy duży parking lecąc od Szczecina. Jeśli ktoś ma lepszą propozycję, ew. nie wie jak dojechać - pisać

godzina 13?
jestem na 100%

do zobaczenia!


  
 
skoro to ma byc spot szczecinski to moze zorganizujmy go w szczecinie a nie oklicach moze parking przy castoramie kolo macro, albo jakis inny wiekszy parking ?
  
 
czemu nie.
kombinuję tylko nad nieco bardziej pustym miejscem
ale ok, spotykamy się w sobotę o 13 na parkingu przed castoramą - albo może na Shellu obok (pusto i jest kawałek miejsca) najwyżej potem się coś wymyśli
  
 
no to jestesmy ustawieni, moze jeszcze ktos sie zjawi
  
 
witam
chętnie bym wpadł, niestety w sobote będe juz w drodze do anglii
Powodzenia
ILKU
  
 
Hejka,
miejsce to proszę konkretnie ustalić, coby się znowu kilku nie ustawiło tu a kilku tam, jak to czasem bywało hehe

Do zobaczenia

-----------------
Stahu
  
 
czyli konkret:

sobota 14.01.2006. godzina 13.00
stacja shell obok Makro-Castorama.

do zobaczenia
  
 
Cytat:
2006-01-09 08:24:55, ilku pisze:
witam chętnie bym wpadł, niestety w sobote będe juz w drodze do anglii Powodzenia ILKU



to moze jakies spotkanko w koszalinie w koncu trzeba sie kiedys poznac
  
 
pomyłka nastąpiła i usunięto



[ wiadomość edytowana przez: Stahu dnia 2006-01-12 22:16:50 ]