Spot SZCZECIN - Strona 118

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2014-10-30 10:09:36, Stahu pisze:
Oj malkontenty, moje najstarsze jakoś sobie dobrze radzi w 4-6 mimo że moim zdaniem gówno robi. W 1-3 synek radzi sobie całkiem nieźle. Nie marudzić, dzieci uczyć, będzie dobrze.



no spoko, "pżeciesz ócze"



  
 
Żadne malkontenty Stahu, byłbym nim, gdybym narzekał - ja tylko stwierdzam fakty i wymagam od urzędników tego za co im płacimy.
I nigdzie nie pisałem, że mój szkrab sobie nie radzi, dobrze sobie radzi - nie radzą sobie ze szkołą przede wszystkim rodzice dzieci bo jest takie pranie mózgu przez nauczycieli.
Mój ma tylko lekkie problemy z angielskim bo jak twierdzi "inaczej się pisze a inaczej wymawia i to jest głupie "



[ wiadomość edytowana przez: Wiktorzi dnia 2014-11-03 12:17:07 ]
  
 
Dobra koniec marudzenia, chętni są na strzelnicę w przedziale 8-10 listopada ? Jak są to byłbym załatwiał. Chyba, że następna sobota.

  
 
8 9 mam integracje nad morzem, 10 chyba wolne z dziećmi, 11 na pewno wolne z dziećmi. Weekend 15 chyba zajęte do późnego popołudnia, wyjaśni się po niedzieli. Wiktor, na trzeźwo Twój tok rozumowania jakoś do mnie nie przemawia. Co innego jak się nawalisz jak świnia wtedy wszystko wydaje się jasne. Co do meritum testy w klasach 1-6 są nieobowiązkowe, oprócz tego na koniec szóstej klasy. Papierkowa robota jest wszędzie coraz bardziej rozbuchana, u mnie w bankowości też, coraz więcej bzdurnych sprawozdań, regulaminów. Nie poradzisz, bezrobocie ma spadać, potrzeba ludzi do przekładania papierów.

-----------------
Stahu
  
 
Cytat:
..Co innego jak się nawalisz jak świnia ..


ehh nawet nie wiesz jakbym chciał .... ale ban solidny i nie mogę.

Ale jak 10 mamy wolne z dziećmi to może strzelanie z łuku urządzimy na wolnym powietrzu ?

  
 
Możemy spróbować, tylko ja mam pod opieką trójkę mieszaną ze sternikiem

-----------------
Stahu
  
 
hej,

strzelnica - chętnie !!!

mogę 09.11, 11.11. lub później.
10.11. siedzę na dupie i pracuję, od samego rana do nocy chyba, bo czasu mało a roboty od zaje...
  
 
Heyas

Omega po spotkaniu z dzikim się reperuje, będzie szary błotnik i granatowy hokej pod lewą lampą. Rzeźba minimalistyczna, bo fortuny w grata nie ma co wkładać. Może na wiosnę rekreacyjnie się pomaluje we własnym zakresie. Śnieg prysł jak zeszłoroczny więc poszaleć nie ma gdzie. Mam nadzieję, że wszyscy zdrowi i jakoś się uda spiknąć w najbliższej przyszłości.

-----------------
Stahu
  
 
19-26.06 będę odpoczywał w Niechorzu z całą rodzinką, więc może jakieś spotkanko po latach by się zorganizowało. W sumie Koszalin też mógłby wpaść
Co Wy na to?


[ wiadomość edytowana przez: fatboy82 dnia 2015-05-02 10:52:47 ]
  
 
Nie masz na co liczyć.........
  
 
skad ten pesymizm? to raptem odległość 100km W weekend mozna sie spotkac chocby na dluzsze piweczko
  
 
Zobaczymy co się za dwa miechy urodzi, rodzinę bym mógł zapakować na sobotę i śmignąć. Przypomnij jeszcze w czerwcu

-----------------
Stahu
  
 
Cytat:
2015-05-04 12:48:07, Stahu pisze:
Zobaczymy co się za dwa miechy urodzi, rodzinę bym mógł zapakować na sobotę i śmignąć. Przypomnij jeszcze w czerwcu



do tego terminu powinienem już być na chodzie, chętnie byśmy dołączyli z dzieciarnią - a gdyby tak z Wiktorem śmignąć to juz się mały zlocik zrobi

przy okazji pokażę nowe nabytki, pracowicie rozbudowuję klub V6

  
 
No. To na dzis jest istny v6 club

V6 3.2 zlomega granat
V6 3.5 chrysler 300m limo 5m i 255km
V6 3.7 jeep liberty manual

I siakis cmax tdci, dzieki wtryskom od Fomina (dzieki!!!) znowu zyje

Plus motor

A wszystko rozgrzebane w trakcie naprawiania, nie ma czym smigac

Ot. Hobby
  
 
proponuje zmienic tryb, jedna robie, reszta jezdze. U mnie sie sprawdza
  
 
przypominam, ze widzimy sie za dwa tygodnie
  
 
Cytat:
2015-06-04 21:11:14, fatboy82 pisze:
przypominam, ze widzimy sie za dwa tygodnie


Zapodaj wiecej szczegolow
No i jakis tel by sie przydal, bo wiekszosc mi sie zdezaktualizowala

Jak tam wyglada temat noclegu...?
  
 
tel: 501622370

w sumie o nocleg, to sie nie pytalem, bo nawet nie wiem kto bedzie, a dwa, sadzilem ze wpadniecie na 1 dzien, ale jak na weekend to tym lepiej

Jedziemy do Niechorza:
Mewa

w sumie jest to przed zakońćzeniem roku szkolnego, więc może będą jeszcze miejsca tutaj.

Bardzo możliwe, że Ilku także wpadnie
  
 
Sie Fatboy walnal z terminem urlopu ...
Teraz to jest pogoda na spoty nad morzem

  
 
nie denerwuj mnie, ale co tam, odbijam sobie na dzialce