Buczenie w słuchawce (wyjście na głośnik)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Qrcze mam jakiegoś pecha jeśli chodzi o doznania dźwiękowe, nie dość, że mi świszczy antena to na dodatek mam takie buczenie w słuchawce kiedy jest cisza w eterze, której używam ze względu na nocne wyjazdy z pasażerami, bluzgi w eterze jak jadę z dzieciakiem oraz umiejscowienie radia zakrywające wbudowany głośnik.
Nie jest to może strasznie głośne ale jak się leci po trasie spokojnie i to w nocy to jest raczej cicho w samochodzie i wtedy mi to przeszkadza.
Jeśli ktoś używa słuchawki lub głośnika zewnętrznego to proszę o opinię czy powinno być to buczenie czy to wina słuchawki zresztą tandetnej, którą sam przedłużyłem (prowizorki są najtrwalsze).
  
 
Hmmm.... ja mam u siebie glosnik zewnetrzny (wlasnie dlatego, ze zakrylem oryginalny w radiu i dzwieki sa stlumione) ale nie mam zadnego buczenia??? A moze masz zaklocenia od instalacji elektr. ???
  
 
Cytat:
2005-12-15 14:02:00, yankie pisze:
Hmmm.... ja mam u siebie glosnik zewnetrzny (wlasnie dlatego, ze zakrylem oryginalny w radiu i dzwieki sa stlumione) ale nie mam zadnego buczenia??? A moze masz zaklocenia od instalacji elektr. ???



Widzisz to nie jest tak, że mi to buczy głośno ale jak sobie włożysz słuchawkę do ucha to wtedy wystarczy minimalne wyjście z ciszy aby było coś słychać, zwłaszcza w nocy. To jest tak jak z głośnikami np. w kinie domowym, niby jest cisza jak wyłączysz DVD ale sprawdź je w nocy kiedy jest zupełna cisza to na pewno usłyszysz buczenie. Jeśli chcesz to sprawdź w zupełnej ciszy swój głośnik przystawiając narząd słuchu w bezpośredniej odległości od głośnika.
Jeśli wyjmuję słuchawkę to nie mam żadnego buczenia na głośniku ale wolę już tego słuchać niż puszczać na głośnik wszystko z CB.
  
 
Tak z ciekawosci, jaka sluchawke zastosowales ??
  
 
Ja używam głośnika zewnętrznego i nie zaopserwowałem ,a raczej nie słyszałem zadnego buczenia.
po pierwsze to współczuje Ci poraz kolejny
,a po drugie radiO CB to niejest sprzęt klasy HI-FI czy HI-END ,ze przy braku sygnały wejściowego na wyjściu wzmacniacza nic nie bedzie słychać,czy nie bedzie buczeć coś tam musi SIĘ WZBUDZAĆ.
...a może jak sam przerabiałeś to któryś kabelek dekikatnie Ci masuje
Mam nadzieje że znajdziesz na to jakiś sposób.