Wątek o dyskusjach natury motoryzacyjnej - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
"Pierwszym właścicielem auta był szef Bmw w Monachium" Moc 326 no i o to chodzi szkoda jeszcze że tyle pali...no ale cóż...kupując taki samochodzik nie przejmujesz sie, ze może Ci spalić 30literków
  
 
chyba ze kupić diesla
piękna jest:
730D
  
 
Cytat:
2005-12-17 22:07:27, Grzesiek pisze:
ja tez lubie bmw np taka bmw



osobiscie - jesli bejca, to raczej starsza.
moze taka?
  
 



Mnie się ten bardzo podoba. Mniej zajeżdża dresem w stosunku do poprzedników. Trójeczka wystarczy.

Edit: literówka



[ wiadomość edytowana przez: Leszek_Gdynia dnia 2005-12-17 22:41:41 ]
  
 
Adas-ale taka to raczej nie do jazdy na codzien, to juz chyba zabytek

jak dla mnie tylko seria 7
  
 
Mi się Trójeczki podobają, bo są zgrabne i jako limuzyna i jako samochód rodzinny i po mieście też można sprawnie się poruszać
  
 
Cytat:
2005-12-17 21:22:00, adasco pisze:
I CO Z tergo, ze samochod niby bezawaryjny, jak wyglada jak klocek? Niemiecki - ok, pod warunkiem, ze to merc. W innym wypadku - francuski. Takie cos miedzy niemiecka solidnoscia, a wloska uroda. Troche tego i troche tamtego. WLosi robia zdecydowanie najpeikniejsze auta (nie mowie o fiacie - ale wszystko oprocz), ale jakos - no coz....



hehehe, czyli francuzy w żadnej dziedzinie nie sa najlepsze... nie mają ani niemieckiej solidności, ani włoskiego piękna... czyli są nijakie...
może dlatego nie wzbudzają emocji




nie ma to jak dobre audi


btw volva... jeździłem s60 MAria. niby autko fajne, ergonomia znakomita, wygląd niezły, ale czegoś mi w nim brakowało... może powera...


[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2005-12-17 23:12:54 ]
  
 
Audi?

bardzo chętnie
np takie
  
 
ładne "X'y" Góral
  
 
To nie ixy tylko "moje dok"
A tak w ogóle, to zapomnieliście o jeszcze jednej fajnej marce
Ooo porsche i np. 911
  
 
Cytat:
2005-12-17 23:11:14, MikeB pisze:
To nie ixy tylko "moje dok" A tak w ogóle, to zapomnieliście o jeszcze jednej fajnej marce Ooo porsche i np. 911



cicho, zapomniałem że z motonewsza ni można linkować

porsche? oooo, to Koliber nam coś nabazgra... jeździł i uwielbia tę markę
  
 
Daj spokój przecież tam nie bylo Tomaszu ironii tylko z przymróżeniem oka Każdemu mogą się przytrafić takie omyłki
Wiem, wiem, czytałem Ale fakt - marka fajna, szkoda tylko, że Kuba W. ją trochę bezcześci
  
 
to cicho było do wszystkich
ciebie cytowałem z okazji prosiaka
  
 
A ja odpowiedziałem w obec wszystkich

Ciekawe jak z częściami do takiego zwierzątka pewnie sprzęgiełko marne 1tyś zł jak do bejemki tylko pewnie ilość wydanej kasy przenosi się na ilość przejechanych km na takim sprzęgle że: "co z tego że wyda się tysiaka, jak przejedzie się kilka set tyś km bez wymiany"
  
 
Tak dumam,ze fajnie by było mieć np taki zestaw

A8/BMW7/S klasa-do pracy

porsche 911/966 nptakie do zabawy

grand cherokee/land cruiser/X5/cayenne coś na działkę
  
 
Mike, akurat sie zdziwisz, ale ekspolatacyjne czesci do cywilnej porsiawy nie sa az tak zaboijczo drogie. Beda gdzies na poziomie wyzszej sredniej lub wyzszej klasy. Np szyba przednia do 911 kosztuje (nie uwierzycie)... 600 zł!!!! Kl;ocki, sprzeglo - no nie sa takie tanie jak do lady, ale tez nie szokuja cena.
Drogie sa za to czesci typu blacharka czy pompa...

A wytrzymalosc? No niby sie ta ilosc kasy powinna na dystans przenosic - ale to jeszcze zalezy, jak sie jezdzi....
  
 
A mógłbyś załączyć cennik i adres strony z której to wziąłeś
  
 
Lodz, serwis przy wjezdzie od warsiawki. Proste. Cennika nie mam. Nie wierzysz, to wsiadz se w auto i podjedz.
  
 
Częsci..........
  
 
Cytat:
2005-12-17 21:22:00, adasco pisze:
I CO Z tergo, ze samochod niby bezawaryjny, jak wyglada jak klocek?



Wole jezdzic bezawaryjnie niemieckim"klockiem" (choc wcale sie z ta opinia nie zgadzam) niz np. piekna Alfą, którą więcej czasu spędze w serwisie.
Pozdrawiam!