Co kupić

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
President JOHNNY II ASC czy Alan 78 PLUS a moze Alan 48 PLUS, i jaka antena. pozdrawiam.czekam na opinie
  
 
Rozsądek podpowiada Presidenta, ale Johnny II ASC to prawie uniden 520 i za tę cenę nie bardzo opłaci się go kupować. Porządne i solidne radyjko, bez bajerów ale posiada wszystko co niezbędne w trasie.
Natomiast Alany, cóż moim zdaniem są dużo lepiej wyposażone (zwłaszcza A 48+), dużo funkcji ale już nie tak solidne jak President.
Jednak należy zastanowić się czy w trasie będziesz z nich korzystał wrzuca się 19 i jedzie, czasami dajesz dwa w górę lub w dół.
Tyle moich wypocin
  
 
Polecam UNIDENA 520 + ALASKE mam taki zastawik i jestem bardzo zadowolony,ale jak ktoś,kiedyś,gdzieś powiedział, że z anteną jak z kobietą trzeba szukać ,aż znajdziesz Tą właściwą
  
 
czy urzywa sie FM? bo teraz zastanawiam sie jeszcze nad harrym. dieki za pomoc
  
 
Cytat:
2005-12-14 17:38:39, mlody3s pisze:
czy urzywa sie FM? bo teraz zastanawiam sie jeszcze nad harrym. dieki za pomoc



TAK,ale nie w Polsce(chyba żę sie z kolegą jakimś dogadasz,że używacie modulacji częstotliwości FM )
  
 
to jak myslicie opłaca sie płacic 100zl wiecej za harrego.
  
 
...nie ...i nad Johnnym II też bym sie zastanawiał (chyba ,że masz kasiory jak lodu pingwiny )
  
 
no ale w tym co ty masz trzeba samemy regulowac filtr. i to pewnie nie jest wcale przyjemnie. mam pytanie jeszcze do anten jak kupujesz magnesowa z kablem to trzeba ja stroic.
jak nastroisz ja na jakims samochodzi(np. transporterze) to czy potem bedzie poprawnie dzialala bez przestrajania na innym(np. na golfie)
  
 
hehe na czesc mi juz odpowiedziales
  
 
Cytat:
2005-12-14 21:37:03, mlody3s pisze:
... mam pytanie jeszcze do anten jak kupujesz magnesowa z kablem to trzeba ja stroic. jak nastroisz ja na jakims samochodzi(np. transporterze) to czy potem bedzie poprawnie dzialala bez przestrajania na innym(np. na golfie)

przeczytaj
  
 
Cytat:
2005-12-14 20:46:52, niobass pisze:
TAK,ale nie w Polsce(chyba żę sie z kolegą jakimś dogadasz,że używacie modulacji częstotliwości FM )



w polsce używa się fm tak jak i ssb, chociaż najpopularniejszą emisją jest am. do mobila, jako antymisiek wystarczy am.
alanów nie polecam. nowe ihmo to szumofony z bajerami. najodpowiedniejszym radiem do celu antyradar wydaje się uniden 510/520
  
 
kupilem herrego II ASC i ohio. zasieg mam tak miedzy 8-15 kilometrow. mam pytanie czy to normalne ze na wlaczonym ASC jak kogos ledwo slychac to przerywa.
pozdrawiam i wesolych swiat
  
 
a i mam jeszcez jedna sprawe z tym strojeniem to przesadzacie bo gosc mi powiedział za antena jak ja raz zestroisz to matakiesamo SRW w rurznych miejscach na samochodzie i na innym zreszta tez
  
 
Cytat:
2005-12-23 19:50:32, mlody3s pisze:
kupilem herrego II ASC i ohio. zasieg mam tak miedzy 8-15 kilometrow. mam pytanie czy to normalne ze na wlaczonym ASC jak kogos ledwo slychac to przerywa. pozdrawiam i wesolych swiat


...Zasiąg przyzwoity,a ASC ma to do siebie ,że razem z szumami ucina i te słabsze sygnały,więc czasami bedziesz musiał wył. ASC
...a z SWR powiem tak mam Alaske i Sirio AS100pl(kupiłem sobie pod choinke ,ale już na niej smigam) i jeśli ję przestawie w inne miejsce na samochodzie niż w to w którym ustawiałem SWR znienia mi sie oczywiście na gorszy