Jakiej firmy wosk koloryzujacy polecacie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w temacie, bialy wosk raczej nie wchodzi w gre bo juz raz latalem z wykalaczka do okola samochodu i wydlubywalem resztki bialego wosku ze wszystkich szczelin

najczesciej spotykam sie z taki producentami:

-TURTLE WAX
-SIMONIZ
-K2 COLOR MAX
-CAR PLAN T-CUT

ktory z nich najlepszy a moze jest jeszcze jakiejs innej firmy lepszy?



[ wiadomość edytowana przez: tolo84 dnia 2005-12-22 13:52:20 ]
  
 
-SIMONIZ hmmm daje efekt na 2 tygodnie, ciezko sie go wciera i brudzi uszczelki!
Co do reszty to nie wiem bo nie miałem stycznosci!
Najlepiej z tego co czytam to paste polerską zastosować a potem wosk w płynie (na szmatke go i jazda)!
  
 
Cytat:
2005-12-22 13:51:40, tolo84 pisze:
jak w temacie, bialy wosk raczej nie wchodzi w gre bo juz raz latalem z wykalaczka do okola samochodu i wydlubywalem resztki bialego wosku ze wszystkich szczelin najczesciej spotykam sie z taki producentami: -TURTLE WAX -SIMONIZ -K2 COLOR MAX -CAR PLAN T-CUT ktory z nich najlepszy a moze jest jeszcze jakiejs innej firmy lepszy? [ wiadomość edytowana przez: tolo84 dnia 2005-12-22 13:52:20 ]



Jak już koniecznie chcesz wosk koloryzujący to polecam Turtle Wax-a chyba z tych co wymieniłeś najwyższa półka.

T-Cut Car plan-a działa do kolejnego mycia.

Jak nie dostaniesz ich w pobliskim sklepie to możesz je kupić pod poniższym adresem, ja tam kupowałem:

Woski koloryzujące na www.autokosmetyki.pl

Albo użyj po prostu dobrego wosku. Nie musi być w paście, ani w mleczku. Użyj takiego, który nie brudzi uszczelek. Np.

Gloss Guard

albo

CLEAR VUE WAX

Naprawdę dobre produkty w formie oliwki. Powinieneś być zadowolony.

Pozdrawiam,

Orfi
  
 
Zgadzam się z poprzednikiem.... ale mała uwaga "to i tak na jeden lub dwa sezony"