Zamówiłem sprzęt !!! - oceńcie !!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Radio: Uniden 510XL Pro,
antena: Lemm AT-71 Magnum
dane anteny:
26,5 - 28,0 Mhz
zysk: 4 dBi
Moc max. 800W,
imp. 50,0Ohm,
SWR: 1,1 - 1,2
dł. 1650mm
waga: 650g
Proszę oceńcie, jak według Was może się sprawować sprzęt, który zamówiłem - jestem totalnie zielony, ale wiele czytam na Waszym/Naszym forum !!!
Z góry dzięki za uwagi !
(już się nie mogę doczekać )
  
 
Specjalistą nie jestem ale też mam takie radyjko i antenę NEW ALASKA. Ja ze swojej konfiguracji jestem zadowolony jako początkujący. Jest podobna do Twojej.
Także Ty też powinieneś też być zadowolony jako początkujący. Mówią że apetyt rosnie w miarę jedzenia tak więc pewnie w przyszłości zaczniemy czatować na lepszy sprzęt.
  
 
Cytat:
2005-12-16 14:15:13, superkto pisze:
Specjalistą nie jestem ale też mam takie radyjko i antenę NEW ALASKA. Ja ze swojej konfiguracji jestem zadowolony jako początkujący. Jest podobna do Twojej. Także Ty też powinieneś też być zadowolony jako początkujący. Mówią że apetyt rosnie w miarę jedzenia tak więc pewnie w przyszłości zaczniemy czatować na lepszy sprzęt.


Kolego - jestem napalony na CB, jak pies z dwoma k...mi na bzykanie !!!!
Z czasem pewnie, że coś się zmieni, ale na razie końmi mnie od sprzętu nie odciągną !!!
Pozdro dla wszystkich CB-raków !!!
  
 
radyjko super a anteka najlepsze co moze być a w mobilka to uzyskasz około 15-17km w terenie otwartyk jak jest dobrze ustawisz /dopiescisz/ nic dodac nic ujoć sprzecior super tylko w radyjko brakuje regulacji rf






pozdrowionka i szerokości mobilkom

[ wiadomość edytowana przez: Mister_M dnia 2005-12-24 16:47:07 ]