Prosze o pomoc techniczną

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Moje pytania to:
Nr. 1
Zainstalowałem radyjko UNIDEN 520 i gdy nadaje słysze sie w głośnikach od radia CD, napiecie do Cb jest z gniazda zapalniczki, a do radia CD z kabelka wyprowadzonego fabrycznie ku temu celu, jak narazie nie mam filtra przeciwzakłoceniowego być może on cos pomoże. -jaka może być tych objawów
NR. 2
Drugie pytanie to czy po zamontowaniu wczesniej używanej anteny (ML-145) na alanie 100 trzeba od nowa ustawić SWR.
NR. 3
ostatnie pytanie to cz przy zamontowaniu przedłużlki anteny wpływa to na jakośc pracy i czy przedłuzke mozna zamontować tak że masa jej bedzie dotykać masy samochodu (czy może wpłynie to lepiej)
  
 
ad 1. tu podobno czasem pomaga przestawienie anteny w inne miejsce, a zasilanie postaraj sie poprowadzic bezposrednioi z aku, bedzie ci mniej szumow z instalacji elektrycznej sciagac przez zasilanie

ad 2. antene stroi sie na miejscu docelowym, wypadaloby przynajmniej sprawdzic ....

ad 3. z tego co wiem lepiej wymienc przewod na dluzszy, kazda zlaczka jakies tam straty w sygnale zawsze wprowadza
  
 
Cytat:
2006-01-01 12:27:10, dcnt pisze:
... ad 3. z tego co wiem lepiej wymienc przewod na dluzszy, kazda zlaczka jakies tam straty w sygnale zawsze wprowadza


... i po takim zabiedu przedłużania trzeba sprawdzić sobie SWR
  
 
witam
1: przestaw antene od radia cb bo radio cd zbiera to co nadajesz bo jest silny sygnał i sa przebicia w fali radjowej
2 ml 1456 ponoc sie nie stroi tak słyszłem ale czeba to sprawdzić ja radze sprawdz
3;lepiej wymien kabel niz przedłuzać mozesz mieć problemy z beczka jak cos dotchnie pod napieczie przezprzypadek a radio bedziesz miał włoczone to sie zle skonczy

pozdrawiam i szerokości mobilkom

[ wiadomość edytowana przez: Mister_M dnia 2006-01-02 21:01:18 ]