Fiat 125p long (kraków i okolice)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
temat chyba bardziej skierowany do ludzi z krakowa...a mianowicie doszly mnie sluchy ze po krakowie jezdzi fiat 125p long....czy ktos cos wie a jesli tak to gdzie moge go znalezc...z gory dzieki za wszelkie informacje
  
 
A moge wiedziec skad te sluchy? Widzialem jednego longa cabrio w krakowie, ale to bylo laaata temu (minimum 5-6). Kazde drzwi w innym kolorze. Jakies inne - nie kojaze, a mysle ze zwrocil bym uwage
  
 
Ja też pare lat temu widziałem w Krakowie, brązowego longa ale nie cabrio.
  
 
skad sluchy??? .....poprostu ludzie pytaja to i ja pytam....a co do tego fiata o ktorym piszecie...to macie moze jakies orientacyjne miejsca gdzie one parkowaly ???
  
 
Niente, nul, zero, nic. Kiedys mi ten jamnik przejechal przed nosem ulica wroclawska i tyle.
  
 
Cytat:
2006-01-14 18:08:02, MTG pisze:
Ja też pare lat temu widziałem w Krakowie, brązowego longa ale nie cabrio.


Ja również widziałem właśnie brązowego longa, daaawno temu, powiedzmy 10 lat. Stał na ulicy Litewskiej.
  
 
Cytat:
2006-01-14 20:59:10, Kwadrat125 pisze:
skad sluchy??? .....poprostu ludzie pytaja to i ja pytam....a co do tego fiata o ktorym piszecie...to macie moze jakies orientacyjne miejsca gdzie one parkowaly ???


Ja tego longa widziałem na prądniku czerwonym, a dokładniej na ulicy Sudolskiej. Niestety widzialem go wtedy pierwszy i ostatni raz.
  
 
Sudolska? Jest Nad Sudołem ulica na pradniku i cala ta ulice widze z oka od 5 lat i jedyny fiat jakiego tam widzialem t 125p zwykly klasyk z pasem tylnym (albo tlko znaczkiem?) i tylna klapa od wlocha
  
 
Osobiscie widzialem białego fiata 125 longa (z dachem) na zółtych tablicach w Bydgoszczy, ale nie mial on 6 drzwi tylko 4 a pomiedzy drzwiami mial szybke taka kwadratową cos jak z poloneza tracka, tego średniego), a na boku mial napis:

" -------- FIAT 125p LONG --------- "



aha no i oczywiście był on kombi!!

Wiem ze chodzilo o fiata z okoloc Krakowa..... no ale kcialem sie skromnie pochwalic ze po BDG tyz taki jezdzi sobie LONG)

[ wiadomość edytowana przez: _dOMAN dnia 2006-01-15 11:17:36 ]
  
 
ktoś niezłą plote puścił
  
 
No wlasnie tak mi sie wydaje ze raczej to tylko plota
Ostatnio slyszalem o longach ex-karawanach do sprzedania, ale to chyba nie fabryczne tylko jakies takie kombinowane, w stanie takim ze przy wjezdzaniu na alwete mogly by sie polamac i cena podobno ok 5 tys. Remont to min 10 tys. Kiepska sprawa...
  
 

  
 
moze i plota ale zawsze warto spytac ....a co do tego bydgoskiego w razie czego to bede sie kontaktowal


[ wiadomość edytowana przez: Kwadrat125 dnia 2006-01-16 17:54:22 ]
  
 


nic wiecej nie mam Fotka z forum FSO Auto Klub-u zrobiona przez klubowicza chyba jakieś do roku temu
  
 
ja brazowego longa widzialem w kraku na rybitwach na targu warzywnym , pakowali do niego jakies fanty, moze zakupy a moze towar, nie wiem, jakies dwa trzy lata temu moze to bylo? nie wiem czy to ten ze zdjecia marcina1608, marcin to zdjecie w krakowie robione?
  
 
jak mu się tak z bliska przyjżałem , to cos tu jest nie teges... może to jakaś samoróbka , bo jakby szpachla na dachu wyglądała i te drzwi środkowe siakieś takie.... zobaczcie sami :



Może mi się tylko wydaje , ale może ktoś też to widzi co ja...
Pozdro. Piotrek.
  
 
widze to co ty ale jak sobie pomyslisz jak taki long byl robiony w obrso to wydaje mi sie ze wlasnie w tych miejscach gdzie byl ciety i mial wstawiana sekcje srodkowa widac na fotce jakies plamy czy cos co jest moim zsaniem normalne bo to w koncu fso i gnije na kazdym spawie
  
 
pytanie tylko czy zdjeie bylo robione w krakowie????