Certyfikat

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam serdecznie czy przy zakupie radia certyfikat ktory sie znajduje w srodku pudelka (zgodnosci paremetrow itd itp, podpisany przez dystrybutora sprzetu najczesciej jest to xero ) czy to wystarczy czy musi byc takze dowod zakupu do bezproblemowego poruszanie sie samochodem chodzi mi o zlosliwych panow policjantow w razie czego gdyby byla kontrola jak sie bronic co mowic
  
 
teoretycznie wystarczy, nawet tego nie trzeba miec - no ale wiadomo mozna trafic na dociekliwych.

w praktyce woze ze soba i fakturke zakupu (dla zapewnienia ze sprzet nie jest kradziony) i deklaracje zgodnosci (ze jest zgodny z polskim prawem) - dla swietego spokoju
  
 
Nie przesadzaj DCNT....Fakturę zakupu??A może kierowca TIR-a też ma ją wozić ze sobą??Chociaż coś takiego w księgowości firmy powinno leżeć...Policjantowi powinno wystarczyć sprawdzenie numerów, czy nie figurują wśród skradzionych, (tak miałem kiedyś z komórką-krzyknął IMEI telefonu, nie figurował,więc to wszystko) To i na samochód umowę zacznijmy wozić i na radio-grajka...
  
 
jak będzie upierdliwy policjant,to poprosi o paragon na majtki,bo podejrzewa,że są kradzione .nie popadajmy w paranoje.to on musi udowodnić,że coś jest niezgodne z prawem,a nie my,że jest.
  
 
Cytat:
2006-01-16 09:25:44, Andrzej_Zamosc pisze:
Nie przesadzaj DCNT....Fakturę zakupu??...



ja tam nie mam zamiaru sie z nimi wyklucac
to moje prywatne zdanie, jak kto robi to juz jego osobista sprawa