Ciekawe >>>FOTKI>>> - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-03-16 21:12:31, looqasch pisze:



Fajna fota, jak znajde to wkleje malca z grilem z mercedesa W123


Bystrzacy
  
 
dobry ten bączek przerobiony ma merola
a madzi bułeczki tez niczego sobie
  
 
Cytat:
2006-03-17 20:33:00, rsuhy pisze:
a madzi bułeczki tez niczego sobie



wiem
  
 
  
 
hehe mini mercedes polskich realiów Mercedes auto dla przecietnego Kowalskiego
  
 
Fajne Carinki widzialem



Ta cari do listew jest w plesni (czy jakims mchu)a potem sami widzicie
  
 
oj biedne te Carinki ale z tego co wiem i jak kiedys byłem na wyspach to tam tak z autami sie obchodzą , we francji jest podobnie
  
 
Cytat:
2006-03-18 15:07:47, sterciu pisze:
oj biedne te Carinki ale z tego co wiem i jak kiedys byłem na wyspach to tam tak z autami sie obchodzą , we francji jest podobnie


Dokladnie , ludzie dojezdzaja swoje auta a potem do salonu ida po nowe, a we Francji tez slyszalem ze jest podobnie , tylko ze tam bardziej samochody sa poobijane od parkowania
  
 
Cytat:
2006-03-18 15:07:47, sterciu pisze:
oj biedne te Carinki ale z tego co wiem i jak kiedys byłem na wyspach to tam tak z autami sie obchodzą , we francji jest podobnie



bo to są brudasy
  
 
Cytat:
2006-03-18 15:11:36, CzapCzap pisze:
Dokladnie , ludzie dojezdzaja swoje auta a potem do salonu ida po nowe, a we Francji tez slyszalem ze jest podobnie , tylko ze tam bardziej samochody sa poobijane od parkowania



we francji ogólnie nie dbają o auta , parkowanie swoja droga , ale bieganie w nocy po dachach aut to norma tam , poza wiekszymi miastami to zajezdzają auta na polach podobnie jak ta ciemna Cari co wstawiłes wygladają , byłem jakiś czas ze francji to widziałem co oni tam potrafia z samochodami robić , ze szok , to u nas ludzie bardzo ale to bzrdzo dbają o auta w porównaniu z tamtym swiatem
  
 
Cytat:
2006-03-18 16:00:14, sterciu pisze:
to u nas ludzie bardzo ale to bzrdzo dbają o auta w porównaniu z tamtym swiatem


Dokladnie . A jesli chodzi o naprawy to totalna olewka, w warsztatach leja do kazdego wozu 15w 40 nawet do skrzyn biegow. Mechanicy wpieprzja sie w smarach do aut, ktore i tak sa niezle dowalone blotem i syfem . O zmianie rolek czy napinaczy mozna zapomniec, zmieniaja to wtedy jak peknie pasek rozrzadu o filtrze paliwa chyba tez nigdy nie slyszeli a szczegolnie o przeciwpylkowym. Pewnie w ASO jest inaczej , ale ja tam nie byl
  
 
Cytat:
2006-03-18 17:38:37, CzapCzap pisze:
Dokladnie . A jesli chodzi o naprawy to totalna olewka, w warsztatach leja do kazdego wozu 15w 40 nawet do skrzyn biegow. Mechanicy wpieprzja sie w smarach do aut, ktore i tak sa niezle dowalone blotem i syfem . O zmianie rolek czy napinaczy mozna zapomniec, zmieniaja to wtedy jak peknie pasek rozrzadu o filtrze paliwa chyba tez nigdy nie slyszeli a szczegolnie o przeciwpylkowym. Pewnie w ASO jest inaczej , ale ja tam nie byl



  
 
tak je skaleczyć
  
 
dlatego we francji są tanie auta tak samo w Belgi
  
 
Dlatego u nas te autka przeżywają drugą młodość
(a przy takich jak my właścicielach salony sprzedaży padają
)
  
 
hehe niech podniosą nam zarobki i opuszcza ceny nowych aut to bedziemy zmieniac tak jak na zachodzie auta , i kupowac za kazdym razem nowe
  
 
Meega kierownica


a tutaj na allegro - poczytajcie opis.. jak to jest gdy trzeba pokręcić trochę kierownicą
  
 
Kierownica oczywiście nie łapie się w żadnych normach, jeśli chodzi o dopuszczenie do ruchu. Nie wolno używać jej na drogach publicznych.
  
 
reklama toyoty
  
 
Ciekaw jestem z jaką szybkością działa ten AIRBAG