Znaczki klubowe ?// - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


Takmniejwiecej towyglada
  
 
Mart to sa te naklejki z "brzuszkiem"?? Jak tak to bomba - extra wyglądają!!
  
 
Cytat:
2006-02-16 18:12:34, madzia_83 pisze:
Mart to sa te naklejki z "brzuszkiem"?? Jak tak to bomba - extra wyglądają!!



Tak tak to te, tzw. 3D
  
 
http://www.autobajer.com/product_info.php?cPath=22&products_id=51
  
 
Cytat:
2006-02-18 20:58:19, Mart78 pisze:
http://www.autobajer.com/product_info.php?cPath=22&products_id=51



same logo toyoty???!!!

to za mało, trzeba by jeszcze jakąś dopiskę zrobić
  
 
Nie no moim zdaniem skoro Mart umie załatwić takie nakleji 3D to OK - musimy miec tylko fajne logo.
  
 
Witam .pomysł jest dobry
proponuję żeby pokombinować z logiem
zrobimy lepki i WIELKI SPOT
  
 
A co powiecie na cos takiego
To jest co prawda naklejka na szybę ale można by zrobić taką małą naklejkę np. na klapę bagażnika.
Zamiast napisu STARLET wkomponować TOYOTA a pod spodem tam gdzie STARLET CLUB DEUTSCHLAND napis MOTONEWS czy cos w tym stylu.
Mi się najbardziej podobają te małe znaczki Toyoty z różkami
  
 
a może takie naklejki jak ma tkp
zrobilem tu tak na łapucapu jeden projekt w 2 kolorach


  
 
eeee fajne . Te naklejki maja byc na klape czy na szybe ? bo jesli na klape to kazdy bedzie musial wybrac kolor naklejki indywidualnie bo np. czarnej naklejki nie bedzie widac na czarnym lakierze.
  
 
Kitza - ta naklejka mi sie podoba, Rsuhy twoja tez jest fajowa tylko te płomyki mnie draznią.
  
 
Rsuhy fajnie że się pojawiłeś bo pamiętam, że gdzieś to widziałem ale nei pamiętałem gdzie
Mi najbardziej podoba się znaczek Toyoty który Rsuhy ma w avatarku.
Taki z różkami
Jak dla mnie rewelacyjny.
Pod nim napis MOTONEWS i jak dla mnie może być
  
 
Masz rację - ten znaczek jest super!! Tez mi się podoba, pamiętam że gdy trafiłam na motonews to taki avatarek miała Katty.
  
 
no tak tylko z tego co pamietam to byl to znaczek jakiegos fun clubu w niemczech czy belgii tak wiec z podszywaniem się pod kogoś......
ale jak uważacie ja bym
a tu go daje troszke wiekszego



aha i w tym wypadku tło juz musialoby byc czarne bo na innym kolorku to już nie bedzie mialo takiego efektu (tak mi się wydaje)




[ wiadomość edytowana przez: rsuhy dnia 2006-02-21 20:39:39 ]
  
 
Ja jestem za
Teraz tylko trzeba by pomyśleć nad formą naklejki.
Zwykła płaska czy może taka wypukła jaką pokazywał Mart78?

A co do klubu, to ja się jak na razie do Belgii czy Niemiec nie wybieram
Poza tym nie musi być identyczna, byle by z różkami
  
 
Rsuhy wierzę, ze coś tam zmienisz przyznam, ze dla mnie znaczki mogłyby być 3D. Musiałoby byc przynajmniej 3 warianty kolorystyczne. Np. Tło przeźroczyste a znaczek w czarnym, czerwonym i srebrnym - to tylko moja propozycja ale pasowałoby chyba to wszystkich kolorów.
  
 
żeby pozmieniać kolory w tym logo to ja za chudy w uszach jestem
ale dodałem napisy
i może rzeczywiście zrobic to jako wypukłą jak pokazywał Mart to może i jeden kolor był by ok


Albo wogóle tylko sam napis
  
 
Podoba mi się ten ostatni Rsuhego Kojarzy mi się z pierwszym logo toyoty czyli napisem TOYOTA. Kto ma starszą tojkę wie o co chodzi

Pozdrawiam
  
 
A mi sie bardziej podoba to logo w rogami Moż eby tak wyrównać brzegi tak żeby nie posądzono nas o plagiat czy coś...
  
 
narysowałem cos takiego sorki za jakość ale to tylko szkic
">