Siedzenia Inter Groclin? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-05-07 09:51:27, GDA pisze:

btw: korzystajcie oszczędniej z cytatów



Czemu?? Czy cos sie psuje???
  
 
W większości przypadków są z normalnymi oparciami a łamane to rzadkość. Miałem takie w poprzednim poldku i teraz żałuję bo miałbym do Coupe, a tak to sprzedałem z poprzednim wozem. Szkoda że nie pomyśleliście o mnie z tymi fotelami, odkupiłbym od ręki i jeszcze flachę postawił. Szkoda.
  
 
Cytat:
2003-05-07 11:09:37, voyteck pisze:
Czemu?? Czy cos sie psuje???



Nie, ale niedlugo 80% forum bedzie zapisane cytatami...
  
 
Cytat:
2003-05-07 11:13:19, arturw pisze:
W większości przypadków są z normalnymi oparciami a łamane to rzadkość. Miałem takie w poprzednim poldku i teraz żałuję bo miałbym do Coupe, a tak to sprzedałem z poprzednim wozem. Szkoda że nie pomyśleliście o mnie z tymi fotelami, odkupiłbym od ręki i jeszcze flachę postawił. Szkoda.



No szkoda - ale teraz spisałem sobie do ciebie nr tel. to w razie czego będę dzwonić
  
 
A ja zadam inne pytanko związane z tymi fotelami. Czy są w sprzedaży jakieś pokrowce do tych foteli. NIestety jeden boczek w fotelu kierowcy lekko się zaczął przecierać . Mam za dużą D... i za długie nogi i wysiadając z auta muszę się składać jak scyzoryk. Kto mnie zna ten wie.
  
 
Pokrowce bleeeee

Bocian zakładając jakikolwiek pokrowiec popsujesz cały efekt tego fotela , są dwa wyjścia - schudnąć wymienić uszkodzoną część poszycia fotela, możesz dokupić odpowiedni materiał
  
 
Cytat:
2003-05-07 11:17:46, Bocian_s_313_PTK pisze:
A ja zadam inne pytanko związane z tymi fotelami. Czy są w sprzedaży jakieś pokrowce do tych foteli. NIestety jeden boczek w fotelu kierowcy lekko się zaczął przecierać . Mam za dużą D... i za długie nogi i wysiadając z auta muszę się składać jak scyzoryk. Kto mnie zna ten wie.


Kiedys były ale dzisiaj to zadkosc. Napisz do Inter Groclinu moze robią tez pokrowce i zrobią w tym samym kolorze i wzorze. Mi zrobili zagłowki z tego samego materiału co orginał. Albo beda wiedziec jaka firma to robi.
  
 
Cytat:
2003-05-07 11:36:41, GDA pisze:
Pokrowce bleeeee

Bocian zakładając jakikolwiek pokrowiec popsujesz cały efekt tego fotela (...)



Dokładnie.
Ja tez myślałem o pokrowcach na moje BiMarco, ale zrezygnowałem
  
 
Ja też bym reflektował na GROCLINKI za 200 zł, stawiam dwie flaszki. kto da więcej ?
  
 
No wiec ja mam InterGrocliny...odchylane. Jeden ma przetarty bok. Kolega NoBo widzial je, wiec moze wam opisac. Chetnie zamienie sie na zwykle...z doplata oczywiscie
  
 
Jak z dopłatą, to standarty też powinny mieć przetarty bok. Czyż nie?

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Nie pisalem, ze chce nowe. Wolisz jak napisze, ze sa cacy i bede w konia robil?
  
 
zauważyłeś "" ?

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Pewnie, ze zauwazylem. Dlatego nie dalem

  
 
A kto ma dopłacać ? Ty czy ja ??? I jaki jest kolor tapicerki ?

[ wiadomość edytowana przez: arturw dnia 2003-05-07 14:24:03 ]
  
 
ja dałem za interki 200 zł z tym że jeden był troche uszkodzony ale teściowa zrobiła to na 5+ więc mam chyba pierwszego fiata do którego można wsiąść do tyłu przez przednie drzwi hihihiiii
  
 
wymianiel ktos material na groklinach? bo u mnei jest dziura po fajce i aktualnie mam zalozone pokrowce szyte na miare przez bacie z weluru wygloda i pasuje cool ale sam fotel to sam fotel a w pokorwcach zawsze jakos tak nei swojo

Wiec pytanie czy ktos robil i jak poszlo? rozbieraja sie te fotele na czesci?
  
 
Cytat:
2003-05-07 14:21:45, arturw pisze:
A kto ma dopłacać ? Ty czy ja ??? I jaki jest kolor tapicerki ?


To jest komplet z tylna kanapa. Nie wiem jak tu fotke dac z dysku

Poslalem mailem

[ wiadomość edytowana przez: Matiziak dnia 2003-05-07 17:22:28 ]
  
 
fotke z dysku daj do swojego profilu.
  
 
Cytat:
2003-05-07 17:22:48, Jojo pisze:
fotke z dysku daj do swojego profilu.



Tak zrobilem. Mam tylko taka fotke, widac chociaz kolor foteli