Siedzenia Inter Groclin? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wejdź w swój profil i w pozycji DANE POJAZDU masz trochę poniżej część zdjęcia Twojego auta i tam wstaw te fotkę. Będzie lepiej bo zdjęcie będzie można powiększyć.
  
 
Nie wiem jak siedzenia Inter Groclin, ale ja mam kubełek Bimarco i nie dość, że jest wygodny (moim zdaniem) i świetnie wyglada to co najważniejsze w ogóle nie czuje się zakrętów. Co do ceny to kosztują 370 zł (u producenta, bo w sklepach dochodzi oczywiście marża ), a szyny do poloneza to wydatek 20-30zł. Jest to oczywiście drożej niż w przypadku Groclinów, ale uważam że fotel wart jest swojej ceny .
  
 
CO do BImarkow to juz fotele bardziej sportowe... moim zdnaiem grokliny sa ok... terz maja niezle trzymanie boczne... i jak dla mnie to lepsza alternatywa niz bimarko.. bo z tamtych to chyba trudno wysiasc

Aha nie wiem jak inne fotele albo ja krzywy jestem ale w groklinach siedzac plecy sa takei zaokraglone.. brakuje jakiejsc wystajacej czesci na wysokosci hmm 5 cm nad tylkiem co by pley byly proste jak dla mnie to jazda 40 minut i plecki bola
  
 
Ja kiedyś zmodyfikowałem siedzisko w groklinku bo du..sko mi się nie mieściło. Włożyłem pod tapicerkę ręcznik kompielowy i siedzę o jakieś 2cm wyżej ale już moja szacowna się mieści .
  
 
Inter Groclin Produkował trzy modele foteli do Polonezów... Podstawowe to były model RELAX (pompowane) i nie miały odchylanego oparcia .... potem byl model kubełkowy (nazwy nie pamietam) i wręcz wyczynowy...oba mialy zastosowanie również do modeli 3-drzwiowych... Niebawem prześle artykul o tych fotelach ze skanem oferty z roku chyba 1994 lub -5... z cenami....
  
 
No wiec moje sa kubelkowe. Bardzo dobrze trzymaja
  
 
Cytat:
2003-05-07 18:44:38, CAmaRO pisze:
(...) ja mam kubełek Bimarco i nie dość, że jest wygodny (moim zdaniem) i świetnie wyglada



Moim też
  
 
Cytat:
2003-05-08 11:46:07, Janio pisze:
Moim też



Ja tez nie moge stwierdzic niczego innego...
  
 
Cytat:
2003-05-08 08:36:21, OLI_F50 pisze:
Inter Groclin Produkował trzy modele foteli do Polonezów... Podstawowe to były model RELAX (pompowane) i nie miały odchylanego oparcia .... potem byl model kubełkowy (nazwy nie pamietam) i wręcz wyczynowy...oba mialy zastosowanie również do modeli 3-drzwiowych... Niebawem prześle artykul o tych fotelach ze skanem oferty z roku chyba 1994 lub -5... z cenami....


No i super. Nareszcie będzie konkret co było i jak sie nazywało...

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2003-05-07 22:38:10, Starfire pisze:
...lepsza alternatywa niz bimarko.. bo z tamtych to chyba trudno wysiasc


No tak, trzeba się trochę przyzwyczaić do "innego komfortu wsiadania i wysiadania" , ale to tylko kwestia czasu.
Aha, nie polecam tego osobom robiącym zakupy w różnych miejscach - to częste wsiadanie i wysiadanie potrafi człowieka wykończyć !!!
No ale w końcu wszystko jest dla ludzi, nie?
  
 
O fotelach artykulik napisałem, skany porobiłem i wysłałem do szefa... niebawem się ukaże....
  
 
Cytat:
2003-05-10 13:15:07, OLI_F50 pisze:
(...) niebawem się ukaże....


czyli po weekendzie - w sobotę i niedzielę nie pracuję
  
 
Cytat:
2003-05-10 18:15:29, GDA pisze:
... w sobotę i niedzielę nie pracuję



Proszę co robi dobrobyt z człowieka
  
 
A teraz bajeczka pt."Jak to kaovietz groclinki kupował" .Dziś w końcu wybrałem się po fotele.Umówiłem się z gościem i wyruszyłem wraz z kumplem jego DF-em do Nowego Miasta Lubawskiego,które to od mojego dzieli zaledwie 120km...Ale czego sie nie robi,aby groclinki zdobyć?Zatem gaz zatankowany i w drogę.Dotarlismy na miejsce i Pan Sprzedający zawiózł nas do garażu gdzie ujrzałem...Zwykłe fotele od Caro(nowszy model,nie "kanapy")w dodatku w "średnim"stanie.Na usta cisnęło się znane słowo na k,lecz Pan Sprzedający stwierdził,że myślał iż chodzi mi o takie fotele.Dodam,że wcześniej 4 razy rozmawiałem z nim przez telefon i szczegółowo wypytywałem.Cóż do CBŚ sie nie nadaję .Także wyprawa po fotele przerodziła się w miłą wycieczkę krajoznawczą.Szukam dalej .Morał z bajki:jadąc po części dalej niż za róg ulicy,żądaj sesji fotograficznej towaru
  
 
Ale pamiętaj że zdjęcia kłamią, "upiekszają" towar. Ile razy ja pojechałęm po samochód ze zdjęcia-śliczny, na żywo wychodził z niego straszny trup, nie wart zachodu.
  
 
Albo trzeba ładnie poprosić Jania a on już coś na Żeraniu znajdzie, (dla mnie Relaxy za 250 zł przód, tył +boczki), wiadomo że to nie Bimarco ale nie stać mnie na taki wydatek. Relaxy też są fajne i całkiem wygodne.

Dzięki Janio za zakup.
  
 
Cytat:
2003-05-20 10:13:30, GRZALA pisze:
Albo trzeba ładnie poprosić Jania a on już coś na Żeraniu znajdzie, (dla mnie Relaxy za 250 zł przód, tył +boczki), wiadomo że to nie Bimarco ale nie stać mnie na taki wydatek. Relaxy też są fajne i całkiem wygodne.

Dzięki Janio za zakup.



Spoko Grzała - ja teraz czekam na kierunki
  
 
Jak będą na giełdzie to będą u mnie, wezmę z 5 kompletów, na pewno się rozejdą.
  
 
Czy ktos mi moze powiedziec czy Groclinki sa nizszej osadzone albo ktore sa nizsze i o ile, denerwuje mnie czesanie wlosow o dach
  
 
Napewno IGA Standard są niższe i to bardzo, sam to odczułem na własnej głowie