Siedzenia Inter Groclin? - Strona 37

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tylnYch.
Owszem były - od 1996 kiedy były wymagane przepisami.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
więc nie ma co się narażać i pakowac groków bez nich do rocznika 1996 ?
  
 
Nie ma też co narażać pasażerów z tyłu na uszkodzenie kręgów szyjnych jak ktoś nie wyhamuje i wjedzie w zadek autku...
  
 
Zostaw oryginalny stelaz, przeloz tylko tapicerke tylna z IG. Bedziesz mogl miec zaglowki z tylu.
  
 
Nie ma też co narażać pasażerów z tyłu na uszkodzenie kręgów szyjnych jak ktoś nie wyhamuje i wjedzie w zadek autku...

zgadza się ale jakie mam szanse na IG z zagłówkami ?


Zostaw oryginalny stelaz, przeloz tylko tapicerke tylna z IG. Bedziesz mogl miec zaglowki z tylu.

tapicerka z IG-gr. w obecnym momencie (poroskręcane przewracają się po szrocie) pozostawia wiele do życzenia , a do kąpletu potrzebne były by zagłówki z dziurą

czy ktoś przekładał tapicerke kanapy czy po prostu została ona założona na orginalną tapicerke ?
dzięki za pomoc
  
 
Tylne IG z zagłowkami mam na oku - jak chcesz możemy się dogadać. Mnie ono w sumie nie jest konieczne.
  
 
gdyby były czarno-czerwone z zagłówkami

jak by ktoś miał dzielone IG z zagłówkami w czarno-czerwone paski
(najchętniej z okolic trójmiasta) w rozsądnej cenie jestem zainteresowany
  
 
Tylna kanapa IG rozni sie od std tylko tapicerka, ktora bez problemu przelozysz, a zaglowki IG na pewno gdzies dokupisz.
  
 
30zł - kanapa ze szrotu (nie za piękna)
+ ok 20zł zagłówki
zabawa z przeszyciem
= efekt końcowy ? (prawie jak z fabryki)

pomyśle dzięki
  
 
mam możliwość kupienia kompletu kubełków IG za 60 zł, ale w kiepskim stanie: gąbki twarde i kruszące się, tapicerka wypłowiała, na fotelu kierowcy podarta... Warto je brać do renowacji? Czy jakaś firma na Dolnym Śląsku zajmuje się odnawianiem foteli samochodowych i ile w przybliżeniu by to kosztowało?
  
 
Witam wszystkich.
Poszukuję informacji na temat wagi przednich foteli kubełkowych inter grocklin. Mam takie zamontowane w swojej zabawce ale rozważam jakieś lżejsze kubełki. Nie wiem tylko ile kilogramów zyskam i czy warto wydawać tysiaka na zmianę.
  
 
Cytat:
2009-04-22 10:19:17, Kuzyn353 pisze:
Witam wszystkich. Poszukuję informacji na temat wagi przednich foteli kubełkowych inter grocklin. Mam takie zamontowane w swojej zabawce ale rozważam jakieś lżejsze kubełki. Nie wiem tylko ile kilogramów zyskam i czy warto wydawać tysiaka na zmianę.



Czy może być waga fotela z prowadnicami czy bez?

mogę zważyć taki fotel - mam akurat w garażu
  
 
Kuzyn, pochwal się swoim potworem, wstaw linki do filmów !!
Pozdrawim!
gl0dny@FST
  
 
no i znalazł się orginał za 50.



troche psem jadą , ale są OK

  
 
środek

  
 
Czy prowadnice w standardach są takie same jak w relaksach?