To i Ja sie pochwale - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a mnie sie te morety nie widzą, ale wazne ze sie włascicielowi podobaja. w sumie wszyscy mówia ze moje brewki to wiocha a mnie sie podobaja
  
 
Z tego co ja wiem to lakier w palety barw peugeota, ale popraw mnie Irku jezeli nie mam racji.

Zostaw ta maske w spokoju.Czarna wyglada bardzo dobrze
  
 
Escorcik wygląda naprawdę super
  
 
Irku super to wygląda z tymi lampami i nie prubój malować tej maski tak jest lepiej
  
 
I bądz tu szłowieku mądry.. Maluj..zostaw maluj ..zostaw
Baksiu tak jak juz wspomniał EssiRS kolorek jest brany z palety Peugota
  
 
To ja jeszcze raz niemaluj prosze cie tak jest lepiej
  
 
mache pomaluj na carbon
  
 
Mi się podoba.
A co do maski to pomaluj, a jak będzie gorzej to jeszcze raz ją przemaluj .
A jak tel lampki świecą ?
  
 
Brawo,brawo.mój sie niedoczekał hehe.Jeszcze tylko błotniki
  
 
Cytat:
2006-01-30 19:54:24, MasterCheat pisze:
mache pomaluj na carbon


nie robmy wsi takie ladne auto i malowac na carbon, jak cos to jush maska z carbonu
  
 
Noiop, ciekawie to wygląda... chyba nawet mi się podoba
  
 
Cytat:
2006-01-30 20:23:15, ZieleTDH pisze:
nie robmy wsi takie ladne auto i malowac na carbon, jak cos to jush maska z carbonu



no co ty. nie widzisz że to jest carbon... tylko taki niepomalowany

  
 
niop! pięknie wyglądają te nowe światełka!
  
 
Moim zdaniem moretty do mk4 są conieco dziwne- takie wybałuszone ale dobrze jest, wystarczy że przedłuzysz conieco maskę, może mały badlook i bedzie cacy
swoją drogą czy pod kolor czy czarna i tak jest looz

.....a ja ciągle czekam na przyczepkę
  
 
No wlasnie ja tez czekam az ruszy projekt przyczepka z oczywistych wzgledow

Irek kiedy moge sie ciebie spodziewac?
  
 
spodnie z tylka zrywa dlamnie piknie ale chyba jak by trosze sie chowaly by bylo ladniej
  
 
ogólnie moretty są okej......ale bardziej podobają mi się te większe, obejmujące kierunek
  
 
gratulacje, teraz wyglada super
  
 
drobny OT, co to sa za zarowki do kirrunkow co daja niebieski polysk jak zgaszone?? widzialem kiedys takie w fiacie jakims fabrycznie... sporo lepiej to wyglada niz barwione na pomarancz... ale nie widzialem jak mryga
slyszalem ze osram cos takeigo robil ze byly przezroczyste a swicily na pomarancz...
ale jakie to swiatlo daje?? bo duzo samochodow smiga z tylu biale kierunki, i mruga prawie tez na bialo:/
  
 
no to dzis wazelina polala sie szerokim strumieniem...
a gdzie zastepy krwiopijcow, ktorzy zazwyczaj przy takich watkach mieszaja zakladajacego z blotem?