Damskie koszulki i bielizna - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dla mnie mogą być i figi, stringi odpadają, dopasowana koszulka z krótkim rękawiem tez może byc i pomyślcie tez o męskich bokserkach..
  
 
Ja wiedziałem że tak będzie ..... jedna pani chce stringi druga figi albo koszulke bez ramiaczek a już absolutnie nie t -shirt Albo lepiej bokserki albo nie,bokserki nie.. jednak stringi .
Dziewczyny w ten sposób nic z tego nie będzie .Podejrzewam że trzeba zamówić jakąś określoną partię (ok.50 szt żeby cena znośna była) .No chyba że aż tak bardzo na koszta nie patrzymy (A właściwie panowie) i robimy indywidualne zamówienia .Przypominam ze mikołajki za pasem!
Ja osobiście proponuje koszulkę na ramiączka i figi (jak na stringach oni zrobią logo? nie wyobrażam sobie tego )
  
 
Cytat:
2007-10-12 12:38:39, radex70 pisze:
... (jak na stringach oni zrobią logo? nie wyobrażam sobie tego )



Z przodu
  
 
ale o ile się dobrze orientuję to nie trzeba wybierać jednej rzeczy... Firma jak już będzie miała forme/program czy jak to się tam inaczej nazywa to zrobi nadruk na czym będziemy chciały i tak będą to pojedyncze sztuki, więc co za różnica

Ja odświeżę znajomość z jedną firmą która robiła kiedyś dla mojego klubu koszulki (szybko, sprawnie i solidnie) i dowiem się czy mają też bieliznę (ale można też im dać swój materiał i zrobią na nim nadruk - ale to chyba za dużo zachodu, żeby kupować najpierw a potem jeszcze zawozić im)
  
 
1. Paulinka
2.La_poupee
3. Arti31 dla Jolki
4. Wojo dla Paji
5. Kleszczak dla Zuzi

Ja decyduje u mnie co Ona ma nosić a zadecydowałem że...co wybierzecie to tak będzie.
Preferuje koszulkę na ramiączka i figi.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
jak już dziewczyny zdecydują co to ma być to ja sie dostosuje
  
 
1. Paulinka
2.La_poupee
3. Arti31 dla Jolki
4. Wojo dla Paji
5. Kleszczak dla Zuzi
6. Katrina(dla siebie) -2 komplety(stringi +koszulka i bokserki +koszulka)
  
 
No to jak już tak szczegółowo:

1. Paulinka
2.La_poupee
3. Arti31 dla Jolki
4. Wojo dla Paji - koszulka+stringi+figi - wedle życzenia Woja
5. Kleszczak dla Zuzi
6. Katrina(dla siebie) -2 komplety(stringi +koszulka i bokserki +koszulka)
  
 
Czy jest sansa zamówić takie sexy stringi dla mojego pioruna? Rozmiar M???
  
 
Temat raczej trudny bo jest mało chętnych....