Problem ale dokladnie nie wiem o co chodzi ?? POMOCY

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Serdecznie

Chcialem sie was poradzic bo zakupilem jakis czas temu Uniden 520 Xl Pro + Hustlera 100 cm


Chyba duzo osob zna ten zestaw

Bylem raz na strojeniu i bylo tak w miare slyszlaem tak kolo 7 km pozniej mowie moze to wina strojenia pojechalem do centrum cb w czestochowie na strodomiu tak polecili ludzie przez cb

no i troche przycieli i dostroili (ale dostroili antenke do 510 bo taka mialem wczesniej ale gosc mowil ze jak sie dostroi antenke do samochodu to pozniej mozna juz wymieniac radia no i wyminilem na 520 ) i wydaje mi sie ze teraz po tym wszystkim to mam zasieg jakies 4 km 5 max

I na dodatek teraz jest tak ze jak sie chce odezwac przez gruche to sie zalanczaja glosniki od radia (znaczy zwyklego odtwarzacza CD)

Jak wiecie o co chodzi to pomozcie bo ja naprawde nie wiem o co chodzi

A zasilanie pociagnolem od zapalniczki tylo z tylu nie z przodu na wtyk


POzdrawiam
Łukasz

Jak by co to piszcie na d_j_toudi@o2.pl
badz tak samo na tlena d_j_toudi@tlen.pl
  
 
Według mnie to antena nie jest dostrojona należycie.Zastanawia mnie fakt obcięcia bata ktoś chuslterowi zrobił krzywdę a kolega na to pozwolił. Jak jush chcieli skracać, to trzeba było zacząć od skracania kabla a nie bata.
  
 
Witam
co do strojenia to podobną sytuacje miałem przy wilsonie tez mi przycieli bacik - i moim zdaniem nic sie nie polepszyło a wręcz odwrotnie
z tym że:
przy tego typu antenach przewód zakończony jest wtyczką fabrycznie "zalaną" co podobnież świadczy o dopasowaniu dł przewodu do dł bata
a radio nie ma znaczenia przy strojeniu - są przyrządy do strojenia anten bez pomocy radia(same generują moc na antenę)
  
 
w/g mnie to moze bat był za krótki a nie za gługi!!
Ciecie kabla ww antence nic im nie dało!!
Zakłócenia moze równiez generowac radio.
  
 
Bo sa fachowcy i partacze. Taka miedzy nimi roznica