Z I E L O N A G Ó R A - Spotkania - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dario, zabierz tych narzekających na brak kasy ludzi za przysłowiowe piwo, i tak jedziesz, i tak - a za jakiś czas pewnie oni zabiorą Ciebie

Przyjeżdżajcie do nas i nie szukajcie problemów typu kasa etc. Jedzie w naszym kierunku samochód, na którego pokład wejdą cztery osoby plus kierowca - więc proszę nie wybrzydzać.
  
 
Cytat:
2006-09-01 23:50:37, c330m pisze:
Heh, to miło że sobie zrobiliście spocik, ale nie do końca w takim celu dałem Ci jego numer... Mniejsza o to, on wpadłby na spot czy nie jest zainteresowany ?



Ciezko nazwac to spote, pojechalem przeszkodzic mu w pracy
Co do spotu to zostawie mu info na GG i zobaczymy czy sie bedzie pisal na to Tylko jakis konkretniejszy termin trzeba

Dodatkowo mi termin tej niedzieli konfliktuje z prosba Pagana, co by mu obczaic autko w tych stronach... I wczoraj sie kapnalem, ze za 2 tygle konczy mi sie przeglad

[ wiadomość edytowana przez: Eddek-MKP dnia 2006-09-02 09:48:47 ]
  
 
Po co narzekać? Zapraszamy wszystkich chętnych!
  
 
No i chyba dobrze, że nie ma chętnych.
Zapomniałem o Winobraniu, które się dzisiaj zaczęło .
Jutro czeka mnie rodzinne spacerowanie
Z wyjazdu do Szczecina nici.
Następnym razem
  
 
Ano winochlanie... Jarrmark, korki, tlumy bezmozgich yeti na miescie hehehhe
Za rok bedzie trzeba w winochlanie zrobic jakis zlot duzy Harleyowcy daja rady to my tez
  
 
Na winobranie duży zlot, ale jakiś mniejszy jeszcze we wrześniu.
  
 
Chodzi mi o to, zeby w czasie winobrania za rok skminic jakis duzy zlot i wkomponowac kolumne w parade winochlaniowa. Tak jak to motocyklisci robia prawie co rok. To tylko pomysl...

A nasz maly spocik mozna zrobic w nastepna niedziele np na parkingu kolo palmiarni. Kolo 17-18-tej powinni sie stamtad zabrac juz i parking winien byc wolny.
  
 
Cytat:
A nasz maly spocik mozna zrobic w nastepna niedziele np na parkingu kolo palmiarni. Kolo 17-18-tej powinni sie stamtad zabrac juz i parking winien byc wolny.


Jestem za.
Ciekaw jak poszło w Szczecinie.
Widzę, że jakis problem powstał
  
 
Ja bym nie pojechal nawet jakbym chcial. Po 10 godzinach obudzilem sie z zoladkiem na lewej stronie i czaszka 3 rozmiary za ciasna. Jakies 2h temu doszedlem w miare do siebie po randce z kiblem. Co za niedziela... 1 dzien wolny w tygodniu i do tego do dupy :/ Chyba pojde strajkowac...
  
 
To znaczy, że Eddek spędził niedzielę na desce Oczywiście nie surfingowej
  
 
OK. Doszly mnie sluchy, ze w niedziele ma jeszcze stac namiot, bo tam jakis koncert ma byc, wiec kolega zaproponowal oby sie spotkac na dachu galerii Grafit i stamtad ewentualnie sformowac mala kolumne i udac sie na jakis parking przymarketowy lub inny uzgodniony na miejscu. Czekam na za i przeciw lub inne propozycje
  
 
Cytat:
Doszly mnie sluchy, ze w niedziele ma jeszcze stac namiot, bo tam jakis koncert ma byc, wiec kolega zaproponowal oby sie spotkac na dachu galerii Grafit i stamtad ewentualnie sformowac mala kolumne i udac sie na jakis parking przymarketowy lub inny uzgodniony na miejscu.


Jestem za, tylko ktory to poziom jest w tej galerii?
  
 
Ostatni - najwyzszy
  
 
Jeszcze tylko godzina i juz jesteśmy umówieni.
  
 
Bry! No więc ja też z MKP (sympatyk) jak Eddek ale spotem zainteresowany! Kurka nawet nie miałem pojęcia że w Grunbergu tylu FSO-maniaków jest ( ze pięciu będzie )
  
 
Czyli niedziela o godz. 17.00?
Mam nadzieję, że więcej niż pięciu nas będzie.
Chociaż piątka dobrą liczbą jest.
  
 
Niedziela 17:00 tak jest
Ja kminie jeszcze kolege niezrzeszonego nigdzie, ale gwarancji nie daje bo jak mowi nie wie jak mu plany wyjda, ale jest chetny Dalem znac Klesiowi od Kanta w pomaranczy na GG tyz, i sprosilem, coby tez sciagnal jakis ludzi Moze cos jeszcze z tego spotu bedzie

W KONCU!
  
 
Sie musiał kolega z Gdańska za nasz spot zabrać
Grunt, żeby zacząć a dale to już samo pójdzie.
  
 
Ramy dady... Ym... Rady damy!
Kminic ludzi, termin i okacja jest - teraz tylko dzialac
  
 
Postaram się przybyć...

[ wiadomość edytowana przez: c330m dnia 2006-09-05 18:29:07 ]