Kurier - koszty, oferty - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Fotel kubełkowy Bi-Marco B [Poczta polska] piorytet 16zł
  
 
DZięku taquito, bardzo mi się to przydało pozdro
  
 
dwa wachacze tylnie ok 12kg poczta polska priorytet 21zł
  
 
Opony 4 x 185/65/14. Poczta Polska, 27kg, priorytet, 33zł
  
 
ile kosztuje srednio koszt przesylki klatki z poludnia na polnoc polski??tak okolo ??co jest najtansze i czym polecacie ??nie musi byc nastepnego dnia ale zeby wogole dotarla
  
 
co jest panowie nikt nie wie??
  
 
odradzam masterlink
mimo ze przesłanie 4 felg, 2 opon i paru drobiazgów kosztowało chyba 36zł to nie polecam.

wysyłałem kiedyś nimi duży namiot, sprawdziłem cennik z ew. dopłatami, zważyłem pake, zamówiłem kuriera, facet przyjeżdża i wylicza stawke sporo większą, to dzwonie do centrali i w momencie kiedy pani w centrali "sprawdzała" ile powinno być, kurier w domu odebrał swoją komórkę i dostał info iż faktycznie jednak się "pomylił" i powinno być tyle ile ja wyliczyłem. Poza tym zostawiają po sobie jedynie list przewozowy na którym nie ma kwoty ile się zapłaciło za przesyłkę i bardzo się kurier zdziwił jak chciałem jakiś świstek na którym by pisało ile zapłaciłem.
  
 
wie ktos jak najlepiej wyslac zderzaki chromowane do bobka i czy na poczcie przyjma?? jak zapakowac ile to moze kosztowac??
  
 
ja wysylalem ostatnio 2 chromy, wsadzilem jeden w drugi ale przelozylem gazeta potem owinalem folia do pakowania ale nie musisz i potem to w szary papier, na poczcie jesli dobrze pamietam to 9,50 przesylka mnie kosztowala
  
 
dzieki
  
 
Glupio sie spytam...

Bo PKP CARGO liczy sobie 1250 zl

Nie wiecie czy jest jakis tanszy sposob przeslania calego malucha z nad morza na Śląsk ?

Pytam na serio
  
 
zapewne laweta mogła by wyjśc taniej jakiegoś znajomego co by na paliwo wzioł, wewntualnie jak maluch sie porusza to linka i jazda
  
 
najlepiej to sztywny hol + auto z gazem
  
 
A wlasnie... mzona auta targac na hol mimo iz powiedzmy nie ma OC ani przegladu ??
  
 
nie
  
 
Cytat:
2006-08-07 23:33:02, mateuszc pisze:
nie



Ano wlasnie

Musze sie z kolesiem ugadac czy moze zrobic przeglad i oplacic OC... to bym go wzial... bo przeglad to tam 100 + jak ma niskie OC to byloby pysznie...
Sorry za OT
  
 
to zostaje lawet jak nie ma oc i przeglądu, choć nie wiem czy do tego teraz nie trzeba nawet mieć
  
 
Nie jesli chodzi o lawety to mam stycznosc na codzien... Pojazd na lawecie to pojazd na lawecie... Nawet jak poolicja kontroluje lawete to nie sprawdza ladunku, ewentualnie jego pochodzenie i legalnosc przewozu...
  
 
no to jak masz styczność z lawetami to sie pytasz jak przewieść malucha sam sobie odpowiedziałeś
  
 
najmilsi moi państwo, ile kosztuje wysyłka resora od malucha pocztą?

edit: 19 zł, mój najmilszy Paczka ekonomiczna.

[ wiadomość edytowana przez: nds dnia 2006-09-02 07:31:32 ]