Kurier - koszty, oferty - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jezeli chodzi o pytania o koszta przesyłki pocztą polska to ta stronka odpowie na kazde pytanko:

Cennk
Wiekszosc napewno zna ale tak na wszelki wypadek
  
 
Panowie, którą firmą kurierską najlepiej (najtaniej) przesłac 4 koła 13"?
Waga ok. 40kg.
  
 
poczta polska
  
 
i rozbic na 2?
  
 
no pewnei będziesz musiał wysłać na dwie paczki, ale w tym przypadku to juz ponad 40zł będzie, nie wiem czy taniej nie wyjdzie dhl
  
 
Kurier UPS - przesylka paletowa do 100 kg - 120 zl

silnik 903 na palecie i wielki karton gratów do silnika
  
 
Cytat:
2006-10-22 12:36:10, Try3ek pisze:
no pewnei będziesz musiał wysłać na dwie paczki, ale w tym przypadku to juz ponad 40zł będzie, nie wiem czy taniej nie wyjdzie dhl



no poczta to bedzie 33 za sztuke, czyli 66zł całość.
  
 
to dziwne że na poczcie tak drogo bo ja słyszałem że po 25zł 2 koła.
UPS/Stolica ~60zł
  
 
Wie ktos moze ile za przesyłke wału z bisa z panewkami ?
  
 
to bedzie przesyłką do 5kg to gdzieś koło 20zł
  
 
Mógłby ktoś podpowiedzieć, gdzie najtaniej wyszłaby wysyłka 2 drzwi do Malucha eleganta, kompletnych(szyby, itp.)?
  
 
Ja w firmie siódemka placielm cos 40 zl za plastikowe drzwi i przednia i tylna klape. Byloby taniej ale za gabaryty doliczali wiec mysle ze kolo 100 nawet transprot seryjnych drzwi wyjdzie
  
 
Cytat:
2007-02-10 19:14:12, cichy_b0b pisze:
Ja w firmie siódemka placielm cos 40 zl za plastikowe drzwi i przednia i tylna klape. Byloby taniej ale za gabaryty doliczali wiec mysle ze kolo 100 nawet transprot seryjnych drzwi wyjdzie


Spoko zobacze czy drzwi sie zmieszcza w okienku pocztowym i sprobuje pchnac je poczta polska Wkoncu wagowo każde z osobna przejdzie tylko czy okienko zaprojektowali z mysla o drzwiach z malucha...
  
 
poszukuje transportu z okolic wawy do katowic (drzwi od malca) moze ktos jedzie w te strony?
  
 
silnik 903 z samego południa na samą północ - UPS 120zł.
  
 
Jak / czym najtaniej przesłać cztery kompletne koła (16") z prawie nad morza na śląsk?
  
 
Czy ktoś z Was potrafił sie dodzwonić do DHL pod ten nr.:0801345345?? PILNIE potrzebuje wysłać paczkę tą firmą kurierską i nie moge sie nigdy dodzwonić bo ciągle wszystkie stanowiska są zajęte.Jeśli ktoś ma inny numer do działu przyjmowania zamówień to bardzo proszę o jego zamieszczenie.
  
 
"Prosimy również o korzystanie z numeru telefonu do Działu Obsługi Klienta: 0-801-345-345 lub 022-5464400."

Tak piszą na stronie, może ten drugi numer zadziała
  
 
Cytat:
2007-04-05 10:18:41, -LUKA- pisze:
022-5464400


"przepraszamy,na wszystkich stanowiskach trwają obecnie rozmowy"

Już 3 dzień próbuje sie dodzwonić do dhl...
  
 


ale opierdalacze

dorwij jakiegos kuriera prywatnie
ew. sprawdz czy da sie online a i tak najpewniejsze to nadanie osobiste w twoim przypadku

kurierzy do sporadycznych klientow baaaaaaaaardzo nie lubia jezdzic