Gdzie sklepy z CB - Katowice, Sosnowiec?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pytanie jak w temacie?
Jest tutaj ktos z mojej okolicy?
  
 
Zaznaczam, że nie znam tych skepów.
Nie wiem czy i które są dobre a które nie.
Podaje czysto informacyjnie:

Katowice:
- Condor, ul. Dąbrówki 3, tel. (32) 2539486, fax (32) 2539486.
- CB radio serwis, ul. Kępowa 22 tel. (32) 2052798 (niedaleko od trasy wylotowej na Skoczów).
- Propagator, Al. Korfantego 42 (32) 2037675 (naprzeciw katowickiego "spodka").
  
 
Dzieki...juz sie uporalem
Condor - pani w sluchawce mowi...wybrany nr jest nieprawidlowy
Propagator - odradzam, bo drogo

znalazlem rowniez firme ADAMPOL z Zabrza na Mikulczyckiej,ale maja tez sklep w Katowicach na Warszawskiej. Niestety tez odradzam,bo bardzo drogo,a za strojenie anteny chca 50 zl

Zakupu dokonalem w sklepie TOMEX w Bedzinie.
Ceny jak na sklep calkiem przystepne i strojenie anteny 20 zl.
  
 
Cytat:
2005-07-04 17:04:26, qba78 pisze:
Dzieki...juz sie uporalem Condor - pani w sluchawce mowi...wybrany nr jest nieprawidlowy Propagator - odradzam, bo drogo znalazlem rowniez firme ADAMPOL z Zabrza na Mikulczyckiej,ale maja tez sklep w Katowicach na Warszawskiej. Niestety tez odradzam,bo bardzo drogo,a za strojenie anteny chca 50 zl Zakupu dokonalem w sklepie TOMEX w Bedzinie. Ceny jak na sklep calkiem przystepne i strojenie anteny 20 zl.



tanio jest w Feuvercie...... co prawda gość stroi na słuch........ ale za to sam sprzęt jest tańszy niż w drugim sklepie gdzie byłem.... przy trasie na skoczów jak ktoś napisał niedaleko salonu jaguara
  
 
Jest może taniej niż bywa gdzie indziej, ale tanio to nie jest w tym Feuvercie
  
 
Adampol i Tomex to przedstawiciele PRESIDENTA
  
 
W Jaworznie na ul.Grunwaldzkiej znajduje sie sklep NOWINEX maja w ofercie sprzet CB ceny troche dołujące zwłaszcza radyjek ,antenki w normie.