ALAN 78 czy UNIDEN 510XL

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam dylemat które wybrać , alany 78 nowe są droższe wiec co sa lebsze od unidenów 510xl ? na forum czytałem dużo pozytywnego na temat unidem 510xl a o alanie 48 oraz 78 że są szumofonami czy to prawda? co jest złego w allanie 78 bo z wyglądu bardziej mi sie podoba.

[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2006-03-17 17:08:34 ]
[ powód edycji: brakowalo N w tytule ;) ]
  
 
Alan 78, moim zdaniem, jest wyposażone w funkcje, które są mało przydatne, za to nie ma tych które są naprawdę wartościowe. Tzn. brak mu choćby filtrów ANL czy NB, brak RFGain, ma za to np skan, z którego korzysta się rzadko. Dla mnie Alan 78 to takie świecidełko, które ładnie wygląda, ale niewiele z tego wynika.
Zaznaczam, że moja opinia nie jest potwierdzona żadnymi testami - nie miałem okazji korzystać z tego radia, oceniam po tym co można zobaczyć/przeczytać.
Alan 48 to już inna bajka, ma w zasadzie wszystkie bardziej wartościowe funkcje takie jak MicGain, RFGain oraz tak ważny (moim zdaniem) ANL, stąd też nie sądzę aby był to szumofon.
  
 
Witam,
jesli miałbym wybierać między allanem 78 a unidenem 510 to wziąłbym unidena. Jeździłem na nim przez jakiś czas i było ok. Kolega ma allana 48 plus i jest z niego zadowolony ale allnan 48 plus na internecie kosztuje ok. 380 PLN. Ja polecam Ci unidena 520. Kupiłem to radyjko i w połączeniu z anteną magnesową president ML-145 ten zestaw spełnia jak na razie w pełni moje oczekiwania. Wydatek na unidena 520 xl to koszt rządu 320 zł. Warto, radio jest naprawdę dobre. Kończąc stwierdzam również że najlepsze z wszystkich które tu wymieniłem w mojej opinii jestallan 48 plus i na pewno nie jest to szumofon. Biorąc pod uwagę cenę i finkcje optymalnym wydaje się uniden 520 xl. Decyzja należy do ciebie. Pozdrawiam i życzę trafnego wyboru.
  
 
A ja mam okazje kupić ALANA 78 za dobre pieniąszki nie 48 czy on też w miare jest czy to szumofon???
  
 
Cytat:
2006-03-17 11:57:16, dywcio pisze:
A ja mam okazje kupić ALANA 78 za dobre pieniąszki nie 48 czy on też w miare jest czy to szumofon???


Na bazę ---> proszę bardzo kolego, ale do mobila TYLKO uniden - gwarantuje doskonałą jakość łączności i NIEZAWODNOŚĆ !!!!
  
 
Alan 78 nie ma filtrów, więc trzeba się spodziewać, że będzie szumiał.