PRACA - OGŁOSZENIA [ SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ ] - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-06-22 23:27:43, mar125 pisze:
na cały lipiec by mi pasiło...tylko qwa mieszkania nie mam-może ktoś coś wie o jakimś pokoju za pare groszy?



Podobno akademiki na Reymonta są za "parę groszy" na wakacje. Przynajmniej tak ostatnio moja sisterka w kraku wakacje przebujała


[ wiadomość edytowana przez: Furiosus dnia 2008-02-01 16:45:01 ]
  
 
Zatrudnie mechanika samochodowego we Wrocławiu, tel kontaktowy 602-89-32-31

[ wiadomość edytowana przez: cybul dnia 2008-02-04 19:21:15 ]
  
 
Moze jest ktos kto lubi konie , nie tylko te mechaniczne :

Poszukiwana osoba do pracy przy koniach. Praca legalna, pracodawca oferuje 1100 euro, mieszkanie, meldunek, pokrywa oplaty (woda, prad, internet) Wymagana znajomosc jezyka niemieckiego lub francuskiego i koni oczywiscie
Tel kontaktowy : 691718580 Sebastian

Przed podanym numerem nalezy wybrac prefix 00 352 jako ze to ogloszenie z Luksemburga.

  
 
Koniu?
  
 
Witam firma AJS-SERVICE poszukuje mechanika z min.doświadczeniem, oferty na gg lub e-mail.
Naprawiamy Włoszczyznę a z zamiłowania FIAT - POLONEZ z duszą OBRSO poniważ jest tam mechanik który pracował 20 lat w tej firmie. Fotki o nas są na gg w generacji.

[ wiadomość edytowana przez: AJS-SERVICE dnia 2008-03-01 17:51:58 ]
  
 
http://bols.pl/cv/

wymarzona praca

(nie wiem czy to żart czy poważna oferta, znalazłem to się dzielę)
  
 
można
  
 
Chciałbym zmienic prace.
Najlepiej cos w kierunku zawodu.
cos tam umie programowac w c/c++, podstawy javy, dosc dobrze SQL, dokładnie bazy oracle, (nakladka toad), znam sie troche na sieciach/urzadzeniach sieciowych, linux, , nie wiem co tam jeszcze, zaczynam sie dopiero uczyc grafiki. moze byc tez starz pod warunkiem ze jest cos tam płatny zebym z głodu nie umarł i są perspektywy na zatrudnienie.

moze byc tez inna praca, w normalnych godzinach 7-15/8-16, w ktorej da sie zarobic te 1500zł na czysto, bo mam juz dosc wstawania w srodku nocy.
pracowałem wczesniej jako elektromechanik/diagnosta w citroenie, a takze w szlifierni/zakladzie remontow silników.
jesli mozecie to popytajcie. czasem ktos szuka.

mail: artur.krzeszewski@gmail.com

tel: 503623363
  
 
Spedytor szuka pracy na terenie slaska....
Własna baza klientów/przewoźników,2 letnie doświadczenie w branży TSL,niemiecki...
Jak ktos cos ma,albo wiedza gdzie szukają logistyka,albo spedytora...Dawac znac
  
 
Szukam pracy kierowca B , C
Papiery SEP na elektryke ważne do 2012 dozór + eksploatacja
Papiery gazowe do 2012 dozór + eksploatacja
Papiery na montaż kotlów grzewczych do 2012 dozór + eksploatacja

kontakt 508 607-908 Lukaszc

[ wiadomość edytowana przez: mateuszc dnia 2008-09-03 10:29:50 ]
  
 
Cytat:
2008-09-03 10:26:17, mateuszc pisze:
Szukam pracy kierowca B , C Papiery SEP na elektryke ważne do 2012 dozór + eksploatacja Papiery gazowe do 2012 dozór + eksploatacja Papiery na montaż kotlów grzewczych do 2012 dozór + eksploatacja kontakt 508 607-908 Lukaszc [ wiadomość edytowana przez: mateuszc dnia 2008-09-03 10:29:50 ]



wujek. z takimi uprawnieniami to firmę zakładaj co będziesz je**l na jakiegoś pacana
  
 
Cytat:
w ktorej da sie zarobic te 1500zł


a ja myślałem że chujowo zarabiam , i czuje się nie zmotywowany naprawde za 1500 chciało by ci się do roboty wstawać?? w sumie lepsze to niż nic , ale jest tyle pracy dorze płatnej , może nudnej i wkurwiającej , ale za jakies normalniejsze pieniądze...
  
 
Rino, z takimi technologiami to spokojnie szukaj roboty w jakiejs malej firemce, ktora potrzebuje programistow ale nie stac jej na kogos z doswiadczeniem. Spokojnie 2tys albo wiecej dostaniesz na poczatek a jak za rok-dwa bedziesz mial te dwa lata pracy w CV + doswiadczenie to w Krakowie naprawde niezla kasa jest.
  
 
zwróciliście uwagę na datę postów Rino ?
  
 
blady ty jestes ojcem musisz wiecej zarabaic bo masz 3 buzki do wykarmienia

[ wiadomość edytowana przez: Pat_kdb dnia 2008-09-24 20:36:29 ]
  
 
potrzebuje w moim ASO dwoch pracownikow - proste prace mechaniczne - przygotowywanie aut do sprzedazy ( na poczatek )
praca na 2 zmiany - pon-piat
Nadarzyn k. Wawy

praca w sumie od zaraz
  
 
Jest do zrobienia pewna kwestia budowlana (w miarę pilne).

Trzeba wykonać 2 małe "fundamenty" (nie wiem jak to się fachowo nazywa), takie "postumenty", w których będą zatopione metalowe szpile, do których potem będzie można przymocować bramę wjazdową przesuwną.

10 km od krakowa przy trasie E7.
  
 
jedna nocka w kanale i bedzie do rana zrobione, nawet pora roku dobra
  
 
Potrzebny mechanik do warsztatu w Katowicach. Info na PW.
  
 
jeśli ktoś (płeć obojętna) z was lub waszych znajomych szukałby pracy w infolinii banku "Alior" to dajcie znać. Praca w różnych godzinach (obsługa 24/7). Praca polega na odbieraniu telefonów od klientów, udzielanie informacji, obsługa. nie jest konieczne doświadczenie, są szkolenia materiały, byle ktoś był kumaty i nie bał się kontaktu z ludźmi (ADHD niewskazane ). praca najlepiej na etat, ewentualnie zlecenie.Bogaty socjal, zarobki ok 2,5 tys brutto, aktualne jakoś do połowy stycznia, może trochę dłużej, jak coś to ślijcie CV ze zdjęciem+ ewentualnie list na mój adres: artur.krzeszewski@alior.pl. zapomniałem dodać praca w Krakowie.