PRACA - OGŁOSZENIA [ SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ ] - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającego się niezależnego serwisu Volvo Vcentrum, w związku z planowanym rozwojem firmy, poszukuje:


DYREKTORA SERWISU


Do zadań kandydata zatrudnionego na tym stanowisku należeć będzie:


- zarządzanie zespołem warsztatu (dział serwisu, BOK i dział części)

- pozyskiwanie klientów na usług stacji

- współprowadzenie prac związanych z rozwojem warsztatu - wprowadzeniem nowej marki

- budżetowanie


Od kandydatów oczekujemy:


- doświadczenia w ASO

- minimum 2 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym

- wiedzy technicznej (mile widziane osoby, które zaczynały od stanowiska mechanika lub doradcy serwisowego)

- bardzo dobrej znajomości środowiska komputerowego i systemów CRM

- mile widziane wykształcenie wyższe

- mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

- determinacji, dokładności, odpowiedzialności

- kompetencji kierowniczych

proszę o kontakt na podanego maila: zbigniew.paupa@motokariera.pl
lub poprzez formularz aplikacyjny na naszej stronie

MotoKariera
  
 
Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającego się niezależnego serwisu Volvo Vcentrum (Warszawa, Mokotów), w związku z planowanym rozwojem firmy, poszukuję:


MISTRZA SERWISU

Do zadań kandydata zatrudnionego na tym stanowisku należeć będzie:

- zarządzanie zespołem mechaników
- nadzór nad jakością przeprowadzanych napraw
- odpowiedzialność za stan techniczny pojazdów
- odpowiedzialność za powierzone mienie

Od kandydatów oczekujemy:

- minimum 3 letniego doświadczenia w ASO
- doświadczenia na stanowisku mistrza serwisu
- doskonałej wiedzy technicznej
- odpowiedzialnego kierowania zespołem
- mile widziane osoby z doświadczeniem w markach premium lub markach niemieckich: Volkswagen, Audi

Zainteresowanych proszę o kontakt na podanego maila i przesłanie CV: zbigniew.paupa@motokariera.pl
lub poprzez formularz aplikacyjny na naszej stronie

MotoKariera
  
 
Prowadzę rekrutację dla dużego dealera samochodów nowych, który aktualnie, w związku z rozwojem placówki, poszukuje kandydatów na stanowisko:


KOORDYNATORA DZIAŁU OBSŁUGI POSPRZEDAŻNEJ


Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie koordynowanie pracy serwisu (w tym biuro obsługi klienta) i działu części w trosce o najwyższe zadowolenie klienta. Planowanie i realizacja sprzedaży usług serwisowych wraz z pozyskiwaniem nowych klientów na te usługi.



Od kandydatów oczekujemy:


- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

- doświadczenia i kompetencji kierowniczych

- znajomości branży motoryzacyjnej i procesów zachodzących w autoryzowanych stacjach obsługi

- znajomości budowy samochodu (mile widziane wykształcenie wyższe techniczne)

- umiejętności negocjacyjnych

- otwartości wobec klienta

Zainteresowanych proszę o kontakt na podanego maila i przesłanie CV: zbigniew.paupa@motokariera.pl
lub poprzez formularz aplikacyjny na naszej stronie

MotoKariera


[ wiadomość edytowana przez: www_MotoKariera_pl dnia 2011-09-20 21:02:01 ]
  
 
Witam.
Szukam pracy na wakacje, celem zarobienia kilku złotych na kolejną motorowerową podróż po Polsce. Poniżej filmik z poprzedniej wyprawy moim Rometem:

http://www.youtube.com/watch?v=thpv6i5bdQY

Mam 18 lat,chodzę do zawodówki (mechanik pojazdów samochodowych) i najchętniej w tym kierunku chciałbym coś dorobić Cóż mogę powiedzieć, doświadczenia jakiegoś wielkiego nie mam, w szkole niestety nie przykładają się zbytnio do nauczania, ale mogę powiedzieć, że w domu miałem swoje praktyki, po których nauczyłem się dużo więcej, niż w szkole. A przede wszystkim dokładności i pracy w czystości. A wszystko ze względu na to, że od dzieciaka lubiłem siedzieć w garażu, a dodatkowo miałem to szczęście, że miałem możliwości do remontu najwspanialszego samochodu, w postaci Syreny 105. Myślę, że pracę wykonałem całkiem dobrze, bowiem w ostatni weekend kwietnia Skarpeta zrobiła trasę przez pół Polski(z okolic Krakowa, do Mogilna) na zlot pojazdów zabytkowych i nawet wróciła Oczywiście na kołach

Jak można już wywnioskować, moim hobby są stare samochody, między innymi dlatego trafiłem na stronę Furiatów

Oczywiście jestem otwarty na inne propozycje zarobków, mam nadzieję, że komuś spodoba się to, że zamiast siedzieć bezczynnie w domu przed komputerem(jak większość moich rówieśników), to mam jakieś ciekawe plany i dążę do ich realizacji. Zakładam, że kolejna wyprawa na 26 letnim motorowerze jest ciekawym planem

Mieszkam w Dobczycach, także do Krakowa i okolic mam całkiem dobry dojazd.

Pozdrawiam i mam cichą nadzieję, na jakieś info na PW, albo na maila: Maciek105l@interia.pl
  
 
Szukamy adminów, specjalistów od sieci bezprzewodowych, sieci przewodowych, serwerów i inżynierów do NOC.
  
 
Cześć,

szukam kogoś sympatycznego, kto chętnie dzieli się swoją wiedzą, przy kim mógłbym rozwinąć swoje umiejętności w temacie mechaniki pojazdowej. Lubię umieć, wiedzieć i rozumieć, jestem dobrze zorganizowany, szybko się uczę i dobrze się ze mną współpracuje. Uwielbiam stare auta rajdowe, ale możliwością podłubania przy żadnym aucie nie pogardzę (stare, nowe, rajdówki, tuningi, dupowozy, plastiki, nawet Leaf ). Bardzo chętnie podszkolę się w zakresie modyfikacji aut, ale nie jest to warunek konieczny, w naprawach ekploatacyjnych też chętnie nabiorę wprawy. Chciałbym na to przeznaczać 1-2 dni w tygodniu. Jakby ktoś z was, albo z waszych znajomych potrzebował takiego pomocnika, to dajcie znać. Oczywiście mówię o wolontariacie, oczekuję przede wszystkim wiedzy i umiejętności, a nie wynagrodzenia. Wawa i okolice
  
 
Znajomy poszukuje pracownika do swojego warsztatu mechanicznego.

Warsztat, Kfz-Service Sachse ( http://kfz-service-sachse.de.tl/ ) znajduje sie w miejscowosci Erfurt, w Turyngii (srodkowe Niemcy) a zajmuje sie naprawami starszych i nowszych samochodow oraz motocykli. Istnieje mozliwosc zakwaterowania w pensjonacie prowadzonym przez rodzine znajomego.

Wymagania :

- umiejetnosc komunikowania sie w jezyku niemieckim, nie jest to jednak wymaganie bezwzgledne o ile dana osoba bedzie znala jezyk angielski
- znajomosc mechaniki samochodwej (silniki)
- znajomosc elektryki samochodowej
- umiejetnosc spawania

Jesli jestes zainteresowany i uwazasz ze spelniasz powyzsze wymagania, skontaktuj sie bezposrednio z wlascicielem warsztatu.

Email (pisz po niemiecku lub angielsku) : kfz-servicesachse@web.de

CV jako takie nie jest wymagane, jednak nalezy sie wtedy po krotce zaprezentowac, piszac w emailu o sobie, swoich umiejetnosciach i dotychczasowym doswiadczeniu.


PS - jako ciekawostke dodam ze wlasciciel warsztatu jest w posiadaniu (miedzy innymi) kilku sztuk 125p

[ wiadomość edytowana przez: borysirl dnia 2014-04-27 21:37:44 ]