PRACA - OGŁOSZENIA [ SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ ] - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chłopaki może zrobicie sobie nowy temat zamiast zasmiecać ten.
  
 
ktoś się pytał jak z kasą na BP:

3 miechy próbnego 7 zł brutto/h później podwyżka , premie uznaniowe i premie z puli, pakiet socjalny etc

DOSTAŁEM PRACĘ
  
 
to ja moze spytam raz jeszcze tym razem wprost do Ciebie OWZ...czy ciezko dostac posadke na stacji? czy trzeba miec jakies doswiadczenie? czy wymagaja skladania ofert najpierw przez pisemne zgloszenia czy mozna wybrac sie osobiscie na konkretna stacje i popytac? to tak na razie pytanka...thx z gory za odp.
  
 
ja wypełniłem ankietę na stronie BP, po jakichś 2 tygodniach zadzwoniła do mnie kobieta zajmująca się rekrutacją w Poznaniu. Pojechałem na rozmowę z nią, tam jakiś test psychologiczny etc. Potem czekasz na telefon kierownika stacji na którą Cię skierują. Idziesz na kolejną rozmowę na której na 99% dostajesz pracę . Doświadczenia nie wymagają choć dobrze jest mieć jakieś w kontaktach z klientami. Generalnie miło i przyjemnie
  
 
ktos sie zna dobrze na programowaniu central ppoz np schrack, honeywell, seconet, esser, polon. do tego ogolne techniczne zdolnosci. prosze o pw.

EDIT: praca w firmie w serwisie, jednak bardziej jako osoba do programowania, usuwania bledow, napraw, nie tylko central ppoz ale rowniez systemow DSO, BMS, CCTV, SKD itp itd. nie moze byc rowniez obaw przed wejsciem na drabine i podpiecie czy wymiana jakiegos modulu czy czujki itp. pisac na priv.



[ wiadomość edytowana przez: goorek dnia 2006-04-18 21:13:07 ]
  
 
OFE
wymagania: niekaralność i wykształcenie średnie minimum
  
 
Średnie niepełne np.?
  
 
Cytat:
2006-04-18 17:49:48, Race_D pisze:
Średnie niepełne np.?



tysz może być,
tylko jeszcze niekaralność
  
 
Cytat:
2006-04-17 16:08:56, KASIACZEK pisze:
OFE wymagania: niekaralność



Ciezko bedzie...
  
 
Znajomy szuka ludzi do ukladania kostki brukowej. potrzeba minimum 3 osoby, doswiadczenie nie tak istotne jak chec do pracy. nie ukrywam ze praca jest troche ciezka ale da sie z tego wyzyc. okolice wodzislawia slaskiego. jakby co to do mnie na priva.

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
Cytat:
2006-04-23 19:23:24, HEMIGTX pisze:
Ciezko bedzie...


no właśnie tego się obawiałam
  
 
praca dla elektromechanika i mechaników samochodowych, raczej jakies doswiadczenie, ale sprubowac mozna, ASO CITROEN "impwar" ul opolska 9, ja tam bede jeszcze pracowal przez tydzien lub 2.


Praca dla tokarza koniecznie z doświadczeniem, dobra kasa, miła atmosfera. Auto-szlif Sikorscy, ul makuszunskiego chyba 6. Bede tam pracowal za tydzien lub 2.

jak cos to szczegóły na priv
  
 
praca w budownictwie...
Muraz, ciesla wiecej info dla zainteresowanych na priv
EDIT Finrma sie zwie Budopol



[ wiadomość edytowana przez: SzymonX dnia 2006-05-06 14:55:50 ]
  
 
ludzie z krakowa i okolic wystrzegajcie sie firmy remontowo budowlanej adam kurpiński z łapczycy mnei przekreciła na ubezpieczniu przez 1.5 roku nei płacił i teraz mam kłopoty
  
 
Cytat:
2006-05-01 21:29:53, Rino125p pisze:
praca dla elektromechanika i mechaników samochodowych, raczej jakies doswiadczenie, ale sprubowac mozna, ASO CITROEN "impwar" ul opolska 9, ja tam bede jeszcze pracowal przez tydzien lub 2. Praca dla tokarza koniecznie z doświadczeniem, dobra kasa, miła atmosfera. Auto-szlif Sikorscy, ul makuszunskiego chyba 6. Bede tam pracowal za tydzien lub 2. jak cos to szczegóły na priv


Hehe, jak tak to w ASO BMW w Bydzi też jest teraz wolne miejsce do zapełnienia. Nie trzeba wielkiego doświadczenia, wystarczy przyzwolenie na wyzysk
  
 
poszukiwany był spawacz z papierami

po 2-uch dniach poszukiwań zgodził się koreaniec za 20zl na godzine
dla naszych było ZA MAłO .


  
 

Coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu, ze kurs spawacza to zły pomysł nie jest .
  
 
miał w to wejść koleś ledwo co po bezpłatnym kursie (odpracowywanym przez 3 lata)
, ale szkoda było mu urlopu

spawanie - piony i poziomy
  
 
Młody ambitny znajomość ang i kompów bdb. szuka roboty byle co bylleby na studia zarobić priv
  
 
Jeszcze raz jest pilna praca dla tokarza po obrubce skrawaniu

oraz dla sprytnego mechanika, który by miał rozbierac i składac silniki

naprawde dobra Kasa.