PRACA - OGŁOSZENIA [ SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ ] - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Moja firma poszukuje sprzedawcy samochodów nowych/ew. używanych. Marka OPEL, lokalizacja łódź. szczegóły na PRIV. Nienajgorsze zarobki (ale kokosów też się nie zbija... - gdzies w granicach 2.5-3 tysięcy na rękę, zależy wiele od efektow sprzedaży i zaangażowania), konkretna atmosfera, pracy dużo, ale ciekawa, można sobie pojeździć różnymi wechikułami, wyrobić "kontakty w branży" - POLECAM.
  
 
Szukam roboty...bo z wyjazdu na "zachód" h** wyszło
Najlepiej cos stałego, na śląsku.
Inzynier Transportu.
Skończone: Utrzymanie i eksploatacja pojazdów samochodowych, na Politechnice Śląskiej.
Wczesniej technikum samochodowe.
Z praktyki 3 lata praktyki w Chryslerze+ n-lat dłubania w garazu,przy róznych pojazdach i wynalazkach.
Ostatnia praca kasjer na PKN Orlen(jeszcze jak studiowałem)
Troche pracy za granicą-Niemcy,Holandia.
Język niemiecki opanowany w stopniu BDB,angielski podstawowy.


[ wiadomość edytowana przez: Buczek21 dnia 2006-07-30 00:08:47 ]
  
 
S jak szukam, czyli chętnie przyjmę pracę w roli kierowcy dostawczaka. Prawko B (jak na razie), chęć do pracy, potrzeba mamonki itd. Odpada noszenie mocno ciężkich przedmiotów ze względu na problemy zdrowotne. Generalnie do 30-40 kilo przyjmę na bary
Oczywiście nie musi to być dostawczak. Generalnie jako kierowca.
  
 
jest robota w warsztacie samochodowym w ZABIERZOWIE koło krakowa,praca od 9 przeważnie do 17, ale czasami trzeba posiedzieć z godzinke dłużej.pracowałem tam przez wakacje,atmosfera przyjemna, praca nie wymaga jakiś ogromnych umiejęstności,trzeba tylko wiedzieć o co chodzi, i z czym to sie je. szef mówi co masz robić i pokazuje mniejwięcej jak. zainteresowanych prosze o kontakt na numer 503369909, praca czeka od poniedziałku, stawka 6zł za godzine, konkrety przez telefon. pozdrawiam
  
 
szef szuka od zaraz kierowcy, raczej na stałe [chodzi o kogoś kto moze jeździć w tygodniu od 11-12 tak do 17-18. Szef jest spoko gość, warunki pracy OK.

KONTAKT:

668 712 179
  
 
witam
od razu sie przywitam po dłuższej nieobecnosci i przejde do rzeczy

potrzebna/potrzebne sa osoby z autkiem do rozwozenia obiadów z restauracji ojca mojej kobitki
z tego co sie orientuje to dowózki są naprawde krótkie maks to tak 3-4 km

okolice klin (południowy kraków)
z tego co gadalem z szefem hehehe to nie musi byc to 1 osoba moze ich byc np. 10 ale jakas zorganizowana grupa, zeby sie potrafila tak ustawic zeby kazdego dnia ktoś był
Mozna wyjsc tak 70-80 za dniówke więc zawsze chlopaki mozna dorobić kasiorki
ja niemoge teraz smigać bo jade na tydzien
co do szczegołów to postaram sie odpowiedziec na kazde pytanie w topicu

pozdrowki
  
 
ponawiam - chętnych do pracy przyjmę

1. zakres spraw związanych z OFE - wymagania: średnie i niekaralność

2. pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych w zdobyciu odszkodowania (za szkode osobową) z OC sprawcy - praca ogranicza się tylko do kontaktu z klientem, reszte robią prawnicy...

jakby ktoś nie chciał pracować w w/w a chciał skorzystać z tych "usług" to zapraszam na priv
  
 
swiezy mgr inz. mech po budowie maszyn, spec. pojazdy samochodowe szuka pracy, najchetniej w zawodzie
  
 
gdyby ktos szukal pracy to zapraszam na gg.

trza byc dyspozycyjnym. znac sie na komputerach. no i chyba tyle
mile widziane jakies kierunki informatyczne lo czy studia ale nie koniecznie...

stawka 6.5 brutto za h. umowa na prace tymczasowa

wiecej info podam osobiscie jak ktos zainteresowany to zapraszam.
  
 
technik mechanik,informatyk oraz obecnie student inżynieri oprogramowania poszukuje pracy Zgodnie z zawodem wyuczonym lub w pranzy Car-Audio Posiadam szeroka i profesjonalna wiedze na ten temat Oczywiscie nie pogardze równiez inną praca
  
 
Vyzn bujaj sie po robote do nas, cos sie znajdzie
  
 
do was tzn?? Ostatnio miałem propozycje z norauto w Toruniu jako sprzedawca na dziale CA. Ale musiałem zrezygnowac bo dojazdy by mnie zrujnowały a nie zapłaciliby mi tyle zeby mnie było stac na wynajecie mieszkania na miejscu
  
 
hmm sporo roznej pracy w Plocku,a ludzie teraz wybrzydzaja ja dziennie bede robil ok . 50 km i sie gazuje, bo bez tego zbankrutuje - nie widzi mi sie pracowac ponad pol miecha na bene
  
 
Cytat:
2006-10-17 13:39:46, Vyzn-R pisze:
do was tzn?? Ostatnio miałem propozycje z norauto w Toruniu jako sprzedawca na dziale CA. Ale musiałem zrezygnowac bo dojazdy by mnie zrujnowały a nie zapłaciliby mi tyle zeby mnie było stac na wynajecie mieszkania na miejscu


Spoko, możemy chwycić coś na spółe
  
 
Cytat:
2006-10-17 23:18:47, Race_D pisze:
Spoko, możemy chwycić coś na spółe


obawiam sie ze moj zwieracz by tego nie przetrzymał
  
 
e gadac gdzie indziej, tutaj jest miejsce na oferty
  
 
Cytat:
2006-10-23 17:44:31, dejta pisze:
e gadac gdzie indziej, tutaj jest miejsce na oferty


Misiu... nie nerwuj sie :*

oka oka juz znikamy
  
 
moze nieco nie na temat:
ile jest warta robota jako mechanika ( zawieszenia, hamulce, silniki ) dlubiacego w zabytkach ( tylko i wylacznie, fury drogie jak ch.... ) tylko remonty kompleksowe, zadnego dlubania z pojedynczymi sworzniami
mam taka oferte ale nie wiem na ile negocjowac stawke??
  
 
kolego, u was w mazowieckim, są ciutke inne realia jeśli chodzi o płace , uwierz mi . jeśli ja miałbym taką sytuacje u siebie to myśle ze od 2000zł trzeba by zacząc rozmowe, oczywiście zalezy jeszcze wszystko od wymiaru czasowego itd itp
  
 
no wlasnie warunki:
praca 5*8h
zimna hala taki stary magazyn i troche tam wiatr chula, niby ma to byc zrobione, ale jak tam bylem w zeszlym roku przez przypadek to bylo tak samo
niby blisko ale ujowy dojazd ( bo jak popada snieg to przez laki i pola nie dojade i trzeba bedzie dymac naokolo a to w najgorszym przypadku jakies 25 km

kolo wstepnie oferuje 10-12 za h kurde malo