PRACA - OGŁOSZENIA [ SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ ] - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pracowal ktos moze kiedys jako przedstawiciel firmy telekomunikacyjnej? bo chcialbym zasiegnac opinii...konkretnie o netie mi chodzi
  
 
Witam

Jako ze jestem bezrobotny szukam pracy na terenie warszawy i okolic piaseczna jesli ktos cos wie prosze dac znac na priv-a interesuje mnie kazda praca , jestem po technikum samochodowym ( technik mechanik samochodowy ) , z zasadniczej szkoly zawodowej szlifierz tokarz frezer etc wszystko co zwiazane ze skrawaniem

POZDRAWIAM LICZE NA WASZA POMOC


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2006-06-07 18:42:53 ]
[ powód edycji: Jak sie chwalisz, ze po technikum to nie rób błedów ;-P ]
  
 
Cytat:
2006-05-23 17:45:57, ulik87 pisze:
pracowal ktos moze kiedys jako przedstawiciel firmy telekomunikacyjnej? bo chcialbym zasiegnac opinii...konkretnie o netie mi chodzi


Pracowalem jako przedstawiciel firmy Polkomtel (plus gsm) i generalnie meczaca praca.. cale dnie w samochodzie, tysiace kilometrów itd itp. Meczace...


...ale dodam ze satysfakcjonujace i bardzo czesto przyjemne...

[ wiadomość edytowana przez: Kuner dnia 2006-05-30 17:09:50 ]
  
 
no ja akurat nie jezdzilbym duzo, tylko glownie chodzil pozyskiwal nowych klientow...taka jakby telekomunikacyjna akwizycja na szczescie juz nieaktualne bo zostalem zatrudniony w przedsiebiorstwie ojca
  
 
2006-06-07 15:59

no i 7-dem koła wpadnie

a , że urlop zjebany - zostanie ten chorobowy .

dobry papier uprawniający to podstawa .
  
 
Jar, a Twój post to odnośnie czego jest? Szukasz pracy, dajesz prace czy co? Bo jak chesz sie czymś pochwalić to są inne tematy na HP...


Cytat:
2006-05-30 23:05:47, ulik87 pisze:
(...) na szczescie juz nieaktualne bo zostalem zatrudniony w przedsiebiorstwie ojca


Nie wiem czy takie szczęście - rzadko kiedy praca w rodzinnej firmie sie dobrze układa .
  
 
Jar, a Twój post to odnośnie czego jest? Szukasz pracy, dajesz prace czy co? Bo jak chesz sie czymś pochwalić to są inne tematy na HP...

narąbałem się przy odpowiedniej robocie z odpowiednim papierem i tyle

niżej pisałem o możliwości zrobienia odpowiednich uprawnień - spawacz , odpracowaniu i możliwości pracy za przyzwoitą kase - bezproblemowy wyjazd za troche lepszą k.
  
 
A moze ktos szuka grafika komputerowego... Dobra znajomosc Adobe Photoshop, robilem duzo Virtuali, grafik na strony WW, foldery reklamowe, plakaty... coby trzeba bylo to jezyk English w mowie i pismie na poziomie sredio-zaawansowanym, i na poziomie podstawowym Ruski w mowie... itp.

Tak z ciekawosci pytam
  
 
Młody, ambitny technik mechanik poj. samochodowych z niewielkim doświadczeniem, szukam pracy [Kraków , Chrzanów, itp. okolice ] znajomość angielskiego podstawy+
edit: nieaktualne

[ wiadomość edytowana przez: JOHYM dnia 2006-06-23 14:04:23 ]

[ wiadomość edytowana przez: JOHYM dnia 2006-06-29 13:07:35 ]
  
 
JOHYM do mnie to masz chyba troche za daleko, ale jakbyś sie chciał przenieśc do Bielska to podbijaj.
  
 
na razie myśle o serwisie w toyocie anwie w krk a przedtem o subaru ale póki co z subaru nici, ale dzięki kaza jeszcze nie wykluczam ale troche daleko.
  
 
Szukam ekipy dekarzy na remont dachu (polozenie nowej generacji pokryc dachowych Gerard) z okolic Bytomia/katowic. Dach ma 200m kwadratowych, na miejscu przeszkolenie przez przedstawiciela firmy ktora sprzedaje pokrycie. Robota pilna

[ wiadomość edytowana przez: Pat_kdb dnia 2006-06-18 10:35:34 ]
  
 
ponaglam swoje ogłoszenie szukam pracy na terenie warszawy i okolic piaseczna jesli ktos cos wie prosze dac znac na priv-a interesuje mnie kazda praca , jestem po technikum samochodowym ( technik mechanik samochodowy ) , z zasadniczej szkoly zawodowej operator maszyn skrawajacych szlifierz tokarz frezer etc wszystko co zwiazane ze skrawaniem
  
 
Cytat:
2006-04-18 17:49:48, Race_D pisze:
Średnie niepełne np.?


Edit: już pełne , studia zaoczne .


Cytat:
2006-06-12 17:50:19, kaza pisze:
(...) do mnie to masz chyba troche za daleko, ale jakbyś sie chciał przenieśc do Bielska to podbijaj.


Znajdzie się kanapa między kuchnią, a warsztatem, bliżej tego drugiego?
  
 
pogratulować
aż się boje zapytac o kierunek
  
 
Północny
Jedyny słuszny - informatyka . Bendem programistą, będą o mnie dowcipy .

Dobra, koniec OT, ja tu pracy szukam!
  
 
Cytat:
2006-07-17 22:26:19, Race_D pisze:
Znajdzie się kanapa między kuchnią, a warsztatem, bliżej tego drugiego?



hehe jasne że się znajdzie jak taki furious mechanik bedzie chciał w Bielsku porobić
  
 
Poszukiwana praca dla dziewczyny lat 23 wykształocenie średnie i 1 rok studiów(logistyka) doświadczenie jako przedstawiciel handlowy i najlepiej takiej roboty szuka, ale wszystko przemyślimy z góry wielkie dzięki za pomocną dłoń. Tel do zainteresowanej 607 403 628 aha rejon Bielska Białej lub do mnie 501055911 kaza.
  
 
W związku z ciągłym rozwojem firmy Godula Moto Sport, poszukujemy mechaników oraz pracowników do pracy przy samochodach sportowych na stanowiska: elektronik, programista, elektronik samochodowy, mechanik. Ciekawa praca, wysokie zarobki. Wszystkich zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji w oddziale firmy mieszczącym się w Krakowie przy ul. Makuszyńskiego 9A lub drogą mailową na adres: tuning@godula.pl

[ wiadomość edytowana przez: Zuraw dnia 2006-07-27 13:36:57 ]
  
 
Zatrudnie elektromechanika-elektronika kraków ul.paproci 7a 0126560214 501502352

mile widziane umiejętności naprwy rozruszników,alternatorów,diagnostyka.im więcej tym lepiej co za tym idzie większe pieniądze.wezme również kogoś do nauki. tel.0126560214 501502352

Dla mnie za daleko, Pany uderzać !